TASUTA tarne Eesti piires tellimustele alates 35€ 🚚

Personaaltreener Susan Keedus jagab nippe: kuidas rohkem liikuda ja vähem näksida

 

Golden Clubi treener Susan Keedus on oma eelistustele toetudes välja toonud mõned nipid, kuidas motiveerida end liikuma ning vältida passiivselt kodus istudes liiga tihedat näksimist ning kaalutõusu.

Liikumine ja tervislik toitumine aitab vaimu ja füüsise virgena hoida. Minu lemmikuteks on õues sörkimine (jah, iga ilmaga!) ja maitsvad smuutid.

Minu soovitused, kuidas end tegevuses hoida:

1)    Mine õue

Sea endale kindel eesmärk, et näiteks iga päev tund aega veedad õues värskes õhus. Jaluta, jookse, matka, sõida ratta, rulluiskude, rula või tõukerattaga (ei, mitte elektritõukerattaga), võimle, mine välipersonaaltreeningusse. Võimalusi on palju!

Värske õhu, mõnusa trenni ja ilmale vastavate riiete kooslusel on parim enesetunne garanteeritud!

2)    Tee kodus trenni

Võimle ise, küsi treenerilt kodune kava, kasuta videotreeninguid või lepi kokku online personaaltreening.

Usu mind, korralikuks treeninguks ei olegi tegelikult mingit kuhja treeningvahendeid vaja – piisab sinust endast!

3)     Tee sõpradega võistlus

Alati on motiveeriv kellegagi võistelda ja tänapäeva nutiajastul on see imelihtne! Võta sõbrad punti ja leppige kokku võistluse eesmärk, auhind ning lõppkuupäev. Näiteks, kes saab mai lõpuks kõige rohkem samme/kilomeetreid/põletatud kaloreid. Kui nii intensiivset võistlust ei taha teha, võib ka lihtsalt enda poolt valitud telefonirakenduses sõbrad kokku koguda ning üksteist motiveerida – kui näed teiste tulemusi, tekib ka endal suur soov sama tubli olla!

Variante on jalaga segada! Tuleta meelde, et Sa teed seda enda jaoks!

4)     Vali tervislikuks vahepalaks smuuti

Ise teen juba aastaid oma smuutisid erinevate Boost Yourselfi segudega, kuid passiivsema ajaperioodi lemmik on mul Healthy & Weight Raw Cacao segu!

Minu kui suure magusasõbra jaoks on kakaone smuuti ideaalne valik. Lisaks heale maitse aitab selle tarbimine ära hoida liigset näksimist, väsimust, raskustunnet kõhus ja tihedaid magusaisusid. Kui kõik need eelnevad vähenevad, siis hakkavad liikumise toel ka lisakilod märkamatult kaduma.

Boost Yourself Healthy Weight smuuti

Healthy & Weight segud koosnevad taimsest valgust. Valkude ehk proteiini tarbimine õiges ja piisavas koguses on tähtis osa mitmekülgse toitumise juures. See aitab hoida ainevahetuse kiirena, energiataseme kõrgel ja vere glükoosisisalduse stabiilsena. Sealjuures ei tohiks ära unustada ka häid rasvu (nt avokaado, oliivi- ja kookosõli), mis aitavad omastada rasvlahustuvaid vitamiine ning on ka energia tootmiseks üliolulised. Rasv on kõige puhtam energiaallikas ning aitab pikemalt kõhtu täis hoida.

Treenijatele on kindlasti tähtis ka see, et valgud aitavad organismi üles ehitada ning hoolitseda meie lihaste kasvu eest.

Positiivne on seegi, et smuutisegu nii sobib kui ka maitseb mu lapsele – nii saan valmis teha suure koguse smuutit ning terve pere tervislikult nautlema kutsuda!

Susani lemmiksmuuti retsept:

Nipp maiasmokkadele: Vahepeal asendan astelpaju ja spinati maapähklivõiga ning kasutan hoopis Healthy & Weight Raw Cacao tervisesegu.

Susan Keedus
Golden Club personaaltreener

Lisaks lugemist

Jaga arvamust