TASUTA tarne Eesti piires tellimustele alates 35€ 🚚

Kollageen liigestele vähendab liigesevalusid ja paneb naksuvad põlved uuesti liikuma

Kollageeni puudus: Mis juhtub kui meie kehas pole piisavalt kollageeni?

Rakkudevahelise aine uuenemine aeglustub, tekivad kortsud ja väheneb elastsus, nahk on kuivem, jume ebaühtlane, ilmneb elujõu üldine langus. Naha tundlikkus suureneb, tekkida võivad venitusarmid, tunda võivad hakata andma ka degeneratiivsed muutused liigestes. Peale vanuse kiirendavad kollageeni kadu ebapiisav uni, stress, liigne päikesekiirgus, liigne suhkru ja alkoholi tarbimine, suitsetamine ja ebatervislik eluviis.

Allikas: https://www.healthline.com/nutrition/collagen

Kollageeni ja liikumise juures ära unusta ka täisväärtuslikku toidulauda!

Kollageeni maksimaalse taseme saavutamiseks organismis on lisaks kollageeni tarbimisele vaja toituda mitmekülgselt ja vitamiini rikkalt, kuna organism peab kollageeni ise sünteesima. Kollageeni tootmist soodustavad muna, liha, juust, soja, mustikad, kirsid ja vaarikad, paprika, spargelkapsas ja goji-marjad, vitamiinidest kaltsium, magneesium, D-vitamiin ja eriti C-vitamiin. Kui kiiresti kollageeni manustamine tulemusi annab, oleneb vanusest ja toitumisest.

Immunity supersegu sisaldab 3 sidruni jagu C-vitamiini ja 200% sinu päevasest vajadusest!

Vabandused nagu naksuvad põlved ja kange selg ei ole aastal 2021 takistuseks

Üheks levinumaks takistuseks liikumise nautimisel on kange olek ja naksuvad põlved. Usun, et igaüks meist on kas ise öelnud, või lähedase suust kuulnud, et täna ei jõua enam midagi teha, sest olek on nii kange. See tuleneb sellest, et inimese organism hakkab 25. eluaastast alates igal aastal kaotama u 1,5% kollageeni. 35-aastaseks saades on meie organismis umbes 15% ning 45-aastaseks saades umbes 30% vähem kollageeni. Kollageen on aga üks keha tähtsam ehitusvalk, mis töötab luude, hammaste, lihaste, liigeste, naha ja muu sidekoe loomisel. Keha toodab kollageeni, et kõik luud ja lihased oleksid terved. Vananedes tuleb seda väliselt juurde manustada. Vähemalt selle takistuse ületamisel saame meie aidata. Selleks tõime turule tõhusa Liigesed Liikuma kollageeni. See ei ole hea ainult liigestele, vaid aitab tugevdada ka luid ja laseb inimesel oluliselt kõrgema vanuseni murevabamalt liikuda ja elu nautida.

Liigesed liikuma kollageen liigestele

Liikumine: Miks üldse liikumine meile kasulik on?

Ilmselt teab tegelikult igaüks meist, et ainus viis kuidas päriselt terve olla, on liikuda. Liikumine teeb õnnelikuks, ennetab terviseriske ja parandab ainevahetust. Piisab 30 minutilisest kiirkõnnist, et hoida vererõhk normis ja ennetada ühte peamist enneaegsete surmade põhjust Eestis – milleks on südamehaigused. Lisaks päästab liikumine valla endorfiinid, mis aitavad lisada õnnetunnet ja positiivsust ning toetavad üldist heaolu tunnet.

Ei pea ainult jõusaalis liikuma!

Füüsiline liikumine ei tähenda ilmtingimata sportimist terviseklubides. Oluline on pulsisageduse tõus ja see saavutatakse ka näiteks aiatöö, reibaste jalutuskäikude või koristamisega ja mis tahes muude aladega, mis sisaldavad endas tempokamat liikumist.

Just erinevatest liikumise võimalustest me läbi aasta räägimegi ja ega ei saa ei üle ega ümber ka takistustest. Sellest, kuidas olla üle sellest, et liikumiseks ei jagu aega. Või sellest, et liigesed on kanged ja selg valutab. Ühendavad liikumised just selleks ongi loodud – et olla üksteisele takistuste ületamisel toeks.

Test-tooted on inimesed juba rahvatantsutrenni viinud!

Andsime toodet testida esimestele liikumishuvilistele, vanuses 45-80 ja tundub, et liigeste naksumist on märksa vähem ja üks vanaema kiitis, et vanamees viitsib nüüd lõpuks jälle jalutamas käia. Teiseks ägedaks tagasisideks saime aga teada, et toode teeb lisaks liigestele head ka inimeste omavahelistele suhetele. „Põlvedest naksumise kadumisega kadus ka paha tuju, sest nüüd saan rahvatantsus jälle sõbrannasid näha“ kommenteeris üks toodet kasutanud naisterahvas.

Rõõmsad ja õnnelikud kliendid inspireerivad meid tegutsema!

Lisaks lugemist

3 comments

Jaga arvamust