kollageen_kollageeni_lisand_liigestele

Kollageen liigestele vähendab liigesevalusid ja paneb naksuvad põlved uuesti liikuma


Kollageeni puudus: Mis juhtub kui meie kehas pole piisavalt kollageeni?

Rakkudevahelise aine uuenemine aeglustub, tekivad kortsud ja väheneb elastsus, nahk on kuivem, jume ebaühtlane, ilmneb elujõu üldine langus. Naha tundlikkus suureneb, tekkida võivad venitusarmid, tunda võivad hakata andma ka degeneratiivsed muutused liigestes. Peale vanuse kiirendavad kollageeni kadu ebapiisav uni, stress, liigne päikesekiirgus, liigne suhkru ja alkoholi tarbimine, suitsetamine ja ebatervislik eluviis.

Allikas: https://www.healthline.com/nutrition/collagen

 

Kollageeni ja liikumise juures ära unusta ka täisväärtuslikku toidulauda!

Kollageeni maksimaalse taseme saavutamiseks organismis on lisaks kollageeni tarbimisele vaja toituda mitmekülgselt ja vitamiini rikkalt, kuna organism peab kollageeni ise sünteesima. Kollageeni tootmist soodustavad muna, liha, juust, soja, mustikad, kirsid ja vaarikad, paprika, spargelkapsas ja goji-marjad, vitamiinidest kaltsium, magneesium, D-vitamiin ja eriti C-vitamiin. Kui kiiresti kollageeni manustamine tulemusi annab, oleneb vanusest ja toitumisest.

 

Immunity supersegu sisaldab 3 sidruni jagu C-vitamiini ja 200% sinu päevasest vajadusest!

 

Vabandused nagu naksuvad põlved ja kange selg ei ole aastal 2021 takistuseks

Üheks levinumaks takistuseks liikumise nautimisel on kange olek ja naksuvad põlved. Usun, et igaüks meist on kas ise öelnud, või lähedase suust kuulnud, et täna ei jõua enam midagi teha, sest olek on nii kange. See tuleneb sellest, et inimese organism hakkab 25. eluaastast alates igal aastal kaotama u 1,5% kollageeni. 35-aastaseks saades on meie organismis umbes 15% ning 45-aastaseks saades umbes 30% vähem kollageeni. Kollageen on aga üks keha tähtsam ehitusvalk, mis töötab luude, hammaste, lihaste, liigeste, naha ja muu sidekoe loomisel. Keha toodab kollageeni, et kõik luud ja lihased oleksid terved. Vananedes tuleb seda väliselt juurde manustada. Vähemalt selle takistuse ületamisel saame meie aidata. Selleks tõime #minavalinliikumise toetuseks erihinnaga turule liigeste kollageeni.  See ei ole hea ainult liigestele, vaid aitab tugevdada ka luid ja laseb inimesel oluliselt kõrgema vanuseni murevabamalt liikuda ja elu nautida.

TYVGM5caUlIigMfPsqWorhKQtHEk6EgfWSmxIwl30Yk2oFKSZO88kmvuhjr8GNA1EDKq2D9DTr0XrjO1KtJa2QLOEQG2rKcCjhbenz erWgKboYwyaEwIyVS bm 83kCEQ Boost Yourself

Liikumine: Miks üldse liikumine meile kasulik on?

Ilmselt teab tegelikult igaüks meist, et ainus viis kuidas päriselt terve olla, on liikuda. Liikumine teeb õnnelikuks, ennetab terviseriske ja parandab ainevahetust. Piisab 30 minutilisest kiirkõnnist, et hoida vererõhk normis ja ennetada ühte peamist enneaegsete surmade põhjust Eestis – milleks on südamehaigused. Lisaks päästab liikumine valla endorfiinid, mis aitavad lisada õnnetunnet ja positiivsust ning toetavad üldist heaolu tunnet.

 

Ei pea ainult jõusaalis liikuma!

Füüsiline liikumine ei tähenda ilmtingimata sportimist terviseklubides. Oluline on pulsisageduse tõus ja see saavutatakse ka näiteks aiatöö, reibaste jalutuskäikude või koristamisega ja mis tahes muude aladega, mis sisaldavad endas tempokamat liikumist.

Just erinevatest liikumise võimalustest me läbi aasta räägimegi ja ega ei saa ei üle ega ümber ka takistustest. Sellest, kuidas olla üle sellest, et liikumiseks ei jagu aega. Või sellest, et liigesed on kanged ja selg valutab. Ühendavad liikumised just selleks ongi loodud – et olla üksteisele takistuste ületamisel toeks.

 

Erinevad liikumised on alati olnud meie brändi süda – jätkame sellega ka uuel aastal

Boost Yourselfil on alati olnud liikumiste usku. Oleme aegade jooksul korraldanud palju erinevaid liikumisi. Sel lihtsal põhjusel, et seltsis on segasem ja koos on eesmärkidest raskem loobuda. Ühised liikumised said alguse smuutirevolutsioonist, mis kestis kokku pea 3 aastat. Oleme üles kutsunud tuhandeid inimesi Detoxiga organismi puhastama. Hommikusöögi liikumisel smuutitas igal hommikul korraga üle 2000 inimese. Kaalunumbrit korrigeerivat liikumist Healthy weight challenge, mis kutsus üles inimesi kahe nädala jooksul asendama ühte toidukorda smuutiga, toetas meie ainulaadne taimne täiskõhuproteiin. Meiega on tänaseks erinevaid liikumisi kaasa teinud üle 24 000 inimese. Meie väljakutsed on kestnud tavaliselt nädala või kuu – aga enam me end tagasi ei hoia. Oleme otsustanud, et aastal 2021 liigume läbi aasta.

 

Ole tervitatud liituma meie kampaaniaga #MINAVALINLIIKUMISE

Smuutid on meil selged. Kui seni oleme keskendunud pigem toitumisele, siis nüüd seame fookuse tugevamalt liikumise peale. Üks täiendab teist. Terve aasta jooksul liigume erinevate teemade vahel – sammude lugemisest ööjooksudeni välja. Toome teieni põnevaid tegevusi ja persoone – ratturitest ultratriatlistideni välja. Kepikõndijatest joogatajateni. Inspireerivad intervjuud ning igakuised väikesed ja suuremad liikumised leiad alates jaanuarist meie kodulehelt ja erinevatest väljaannetest. 2021 tuleb aasta, kus hakkame jahtima elukestvaid häid liikumise harjumusi. 

fdJTSxRj xfNYXtH733Z98lk7g06YmN9DAV E3GMk0qm0jwXKIon0zqMbrnH0t9n0ilwSif0RhG6i7LGKq8RQKDR5 m uA5By9 j zTqU o6r3yzNaLyNwpik2PCfGERCw Boost Yourself

Test-tooted on inimesed juba rahvatantsutrenni viinud!

Andsime toodet testida esimestele liikumishuvilistele, vanuses 45-80 ja tundub, et liigeste naksumist on märksa vähem ja üks vanaema kiitis, et vanamees viitsib nüüd lõpuks jälle jalutamas käia. Teiseks ägedaks tagasisideks saime aga teada, et toode teeb lisaks liigestele head ka inimeste omavahelistele suhetele. „Põlvedest naksumise kadumisega kadus ka paha tuju, sest nüüd saan rahvatantsus jälle sõbrannasid näha“ kommenteeris üks toodet kasutanud naisterahvas.

 

Rõõmsad ja õnnelikud kliendid inspireerivad meid tegutsema

Selliseid tagasisidesid oli nii tore kuulda, et nüüd saab igaüks tellida igapäevaseks tarbimiseks mõeldud kollageeni kombo „pane lähedased liikuma“ – kus saab poole aasta varu kollageeni üllatusena lähedasele saata. Kusjuures ühe kuu varu hinnaks tuleb ainult 13.63€. Meie paneme inspiratsiooniks kaasa infomaterjalid liikumise kasulikkuse ja liikumisega alustamise ABC. Ilmselt on see üks ägedamaid kingitusi, mida aastaringselt oma lähedastele teha.

 

Meie valime aastal 2021 liikumise. Vali sina ka.

Toredust,

Boost Yourselfi perekond

 

-10%
(10 arvustust)
14.30

“Move fast” liigeste kollageen + MSM (300g)

“Move fast” liigeste kollageen + MSM on meie klientidel juba häid tulemusi näidanud.

Naksuvad liigesed liikuma!

 • Kodumaise musta sõstra maitseline kollageen.
 • Kõrgema klassi kollageen, mis pärit vabalt kasvatatud veistelt ja kemikaalide vabalt töödeldud.
 • MSM on oluline kollageeni moodustamiseks ja suurendab liigeste paindlikkust.
 • Supilusikatäis annab sulle 6g puhast kollageeni (60%) ja 1500mg MSM (15%).
 • Ühest pakist 300g jagub muretult terveks kuuks (30 portsjonit pakis).
 • Gluteenivaba.
 • JAMAVABA toode ei sisalda lisaaineid.
 • Tasume sinu eest saatmiskulu 2.69€, kui tellid üle 35€
 • Registreeru Boost Yourselfi püsikliendiks ja teeni iga ostuga 5% raha tagasi
Tootekood: 4744693010460 Kategooriad: , , , ,
(10 arvustust)
14.30
-14%

“Move fast” liigeste kollageen + MSM (6+1) kombo + TASUTA saatmine

“Move fast” liigeste kollageen + MSM on meie klientidel juba häid tulemusi näidanud.

6 kuu + 1 kuu varu KINGITUSEKS + TASUTA saatmine

 • Kodumaise musta sõstra maitseline kollageen
 • Osta kohe – maksa hiljem ja mitmes osas – 0% intressiga – maksa Buyplan-ga
 • Kõrgema klassi kollageen, mis pärit vabalt kasvatatud veistelt ja kemikaalide vabalt töödeldud
 • MSM (Metüül-Sulfonüül-Metaan) on oluline kollageeni moodustamiseks ja suurendades liigeste paindlikust
 • Supilusikatäis annab sulle 6g puhast kollageeni (60%) ja 1500mg MSM (15%). Räägitakse, et see on piisav kogus üheks päevaks
 • Gluteenivaba.
 • JAMAVABA toode ei sisalda lisaaineid
 • Tasume sinu eest saatmiskulu 2.69€, kui tellid üle 35€
 • Registreeru Boost Yourselfi püsikliendiks ja teeni iga ostuga 5% raha tagasi
Tootekood: A00188 Kategooriad: , , , ,
95.40

3 kommentaari postitusele “Kollageen liigestele vähendab liigesevalusid ja paneb naksuvad põlved uuesti liikuma

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga