TASUTA tarne Eesti piires tellimustele alates 35€ 🚚

Boost Yourself Tervisekaubamaja jamavaba valgusfoor

jamavaba valgusfoor kollane
jamavaba valgusfoor rohelinejamavaba valgusfoor punane

Mida ikkagi tähendab JAMAVABA?

Boost Yourself Tervisekaubamaja eesmärk on pakkuda oma klientidele tooteid, mis on jamavabad. Mida me mõtleme jama all? Jamaks loeme me selliseid aineid ja koostisosi, mille puhul on leitud teaduslik tõestus, uurimus või katse, et aine põhjustab, ükskõik missugusel viisil, inimese tervisele kahju.

Tervisetoodete eesmärk on inimese üldist heaolu ja elukvaliteeti parandada ning tõsta, kuid kui tarbitavad tooted samal ajal mõjuvad ka tervisele kahjulikult, siis on see justkui ühe käega andmine ja teisega võtmine samal ajal.

Toodete valimisel meie kaubamajja vaatame väga põhjalikult läbi nende koostisosad ning lähtume valgusfoori põhimõttest ja selgitame seda läbi meile kõigile tuttava ja paljudele meeldivad toiduainega – šokolaadibatoonike

Jamavaba valgusfoor pilt 1

PUNANE

Punasteks loeme me selliseid tooteid, kus sisalduvate ainete kohta leidub teaduslikke uurimusi, katseid või tõendeid, et nende ainete tarbimisel on tuvastatud nende kahjulikkus organismile. Selliste ainetega tooteid me oma kaubamajas ei paku, sest meie eesmärk on pakkuda tooteid, mida klient võib soetada kindlusega, et selliste ainetega ta kokku ei puutu. Kui batoonis leidub näiteks säilitusainet nimega titaandioksiid, mille puhul on tõestatud selle võimalik kahjulik mõju tervisele, siis meie poeriiulile see toode ei jõua.

Jamavaba valgusfoor pilt 2

KOLLANE

Kollasega märgime meie kaubamajas sellised tooted, mis sisaldavad ainet, mille osas peavad mõned inimesed olema tähelepanelikud. See võib olla tingitud mõnest tervislikust konditsioonist, haigusest, allergiast või seisundist. Kui batoonis on näiteks maapähklit, mille vastu võib inimesel allergia olla, siis tuleb see välja tuua, sest tegemist on tavatarbijale täiesti ohutu ainega, kuid allergikule potentsiaalselt eluohtlikuga.

Jamavaba valgusfoor pilt 3

ROHELINE

Boost Yourself Tervisekaubamaja jaoks on rohelised tooted sellised, kus ükski toote koostisosa ei kujuta inimese tervisele ei lühi- ega pikaajalisel tarbimisel ohtu. Rohelise toote koostisosade puhul ei ole aga oluline, kas tegemist on mahe-, kodumaise-, või orgaanilise toodanguga. Selleks, et koostisosade ohutuses veenduda, vaatame läbi selle kohta saadavalolevad uurimistööd, katsed ja uuringud ning vaid siis, kui veendume, et kõik ained tootes on ohutud tarbida, nimetame selle roheliseks, et ka meie klient võiks toodet rahuliku südamega tarbida.

Meiega ei pea silte lugema

Seni on inimesed, kes soovivad tarbida teatud ainetest puhtaid tooteid, pidanud oste sooritades ise näpuga järge pidama ning jõudma järeldusele, kas üks või teine aine on talle kahjulik või mitte. Samuti on tihti keeruline leida selliseid brände, kes pakuks alternatiive toodetele, mis inimese jaoks soovimatuid aineid sisaldavad. Boost Yourself Tervisekaubamajas soovime hoida inimese aega kokku, tehes uurimistöö ise ära ning tuua kokku need brändid, kes sarnaselt Boost Yourselfile, teevad oma tooteid jamavabalt.