Kollageeni ilukuuri läbinud Kadi Hark: “Eriti hämmastav on juuste kiire kasv!”


Olen Kadi, 30 aastane ja elurõõmu täis neiu. Hetkel kasvatan kahte armsat pisipõnni – 2,7 aastast preilit ja 8-kuust noorhärrat. Enne seda töötasin notaribüroos juristina. Praegusel hetkel olen puhtalt keskendunud perele ja lastele. Selle juures vajab oma tassike samuti täitmist ning püüan seda teha liikudes – minu lemmikud on videotreeningud! Kahe nii pisikese lapse kõrvalt on küllaltki keeruline vaba momenti leida, seega selline treening on minu jaoks ideaalne. Kui tekib hetk, siis kasutan võimalust ning teen kiire 20-30 minutilise trenni laste uneajal või ka nendega koos on tore matt lahti rullida. See garanteerib trenni ja naeruteraapia ühes. Naudin väga joogat, pilatest ja bodybalance’t.

Kuidas avastasid enda jaoks supersegud? Millisele tervisemurele oled otsinud lahendust?

Olen alati armastanud kõiksugu smuutisid! Supersegud avastasin enda jaoks aga alles aasta alguses. Tervis on mul alati tugev ja hea olnud, kuid peale kahte järjestikust rasedust sai immuunsus kõvasti kannatada. Teise raseduse ajal olin tihti haige ning samal ajal 1,5-aastase kõrval toimetades jäi enda tervis veidi hooletusse, lisaks haigustele ei teinud ma ka toitumise osas sel hetkel parimaid valikuid. Lihtne oli haarata mõni pirukas, saiake või hoopis komm põske pista, et kiire energia kätte saada. Selline “harjumus” tõi aga kaasa raseduse lõpuks rasedusaegse diabeedi diagnoosi, mis oli mulle suureks ehmatuseks, samas aga justkui äratas üles ja tuletas meelde, et oleks aeg rohkem ka endale tähelepanu pöörata! Hakkasingi otsima tervislikumat alternatiivi, kuidas kiirelt ja väikese vaevaga ise ka süüa jõuda.

Kollageeni ilukuur.

Kuidas kulges sinu ilukuur? Milline nägi välja sinu kuuri tavapärane rutiin?

Umbes lapse neljanda elukuu paiku hakkas mul meeletult juukseid välja langema, lausa nii palju, et otsmikule tekkisid tühjad kohad. Selline vaatepilt oli väga ehmatav, ka esimese lapse ajal juhtus sarnane asi, aga kindlasti mitte nii hullult. Hakkasin otsima vitamiine või midagi, mida saaks turgutamiseks võtma hakata. Siis jõudsingi tõdemusele, et ega palju variante pole, mis sobiks just imetamise ajal tarbimiseks. Mul oli nii suur rõõm, kui avastasin, et olete kollageenisegu koostist veidi muutnud ning ka imetavad emad saavad seda imevahendit lõpuks tarbida.

Ilukuur kulges väga meeldivalt ja lihtsalt! Tarbin neid siiani igapäevaselt. Laste kõrvalt on nii mugav endale kiirelt hommiku- või lõunasöögiks endale smuuti valmis suristada, kui aga selle tegemiseks mahti või tuju ei ole, siis meeldib ka kollageeni veega segades tarbida, eriline lemmik on vaarika kollageen!

Milliseid tulemusi märkasid ilukuuri jooksul?

Juba paari nädalaga märkasin, et mu nahk, mis muidu alati peale pesemist on väga kuiv ning eriti näonahk hakkab “kiskuma”, siis ühtkäkki ei pidanud kohe kreemipurgi järele haarama. See oli minu jaoks juba väga suur märk, kui hästi kollageeni tarbimine mulle mõjub. Ning eriti hämmastav on juuste kiire kasv! Need tühjad augud juuste piiril on täitunud tugevate ning tihedate juustega. Vaatepilt on hetkel küll üsna kummaline, kui juuksepiiril on turris 2 cm pikkused tutikesed, kuid tarbin kollageeni usinalt edasi ning usun, et peagi kasvavad need kohad teiste juustega ühtlasemaks. Olin tõeliselt meeldivalt üllatunud, et nägin tulemusi nii kiiresti. Kollageeni tarbimine kuulub juba mitu kuud mu igapäevasesse rutiini ja ilma kohe ei oska enam.

Kadi lemmik retsept kollageeniga:

Boost Yourselfi kollageen pärineb rohumaal kasvanud veise kollageenipeptiidist.

Mida see meie jaoks tähendab:

 • Meil on tõenäoliselt turu kõige kvaliteetsem ja puhtam toode!
 • Toote omadused on oluliselt paremad, sest puhas rohutoidul veise kollageen omastatakse keha poolt paremini ilma, et süsteem toodaks mürke, mis seda molekuli lõhustab.
 • Meie kollageen on oluliselt vähem reostunud (raskemetallide ja muude toksiinide poolt).
 • Rohumaal kasvanud veise kollageenipeptiid töötab kordades efektiivsemalt naha-, kõhre-, kondi-, juukse- struktuuri loomisel, kuna keha ei pea tegelema kõrvaliste asjadega (nagu näiteks reostusest tulevate rünnakute tõrjumisega.)
 • NON grass-fed on põletikuline (tänu oma reostuse ja kehva struktuuri tõttu. Seega pakume kehale lahendust, ilma lisastressi tekitamata.

1 spl Boost Yourself kollageeni supersegu = 4g puhast kollageeni

– Kadi suvine supersmuuti kollageeniga

Soovitused teistele, kuidas hoida tervislikku tasakaalu ja eluviisi.

Tervislikku tasakaalu ja eluviisi aitab minu jaoks hoida järjepidevus, isegi kui aeg ajalt kipun sellelt kõrvale kalduma, siis tuletan endale taas meelde seda head ja kerget tunnet, mis õigesti toitudes ja liikudes tekib. Tänu sellele on taas jälle kergem rajale tagasi saada. Lisaks ka vastutus lapsevanemana, et annan oma pisikestele head eeskuju! See on parim tunne, kui tütreke tuleb juurde ja ütleb, et emme, teeme koos joogat ja pärast joome smuutit ka!

-10%

Kollageeni kuur : vaarikas ja karusmari

Kollageeni ja inuliiniga rikastatud supertoidusegud toetavad su naha, juuste ja küünte tervist. Nüüd võid unustada kallid iluprotseduurid ning saad särada ja end hästi tunda.

 • Sisaldab kollageeni, et toetada organismis toodetavaid valguvarusid.
 • Segus kasutatud loomne kollageen on kergesti omastatav.
 • Sisaldab inuliini, mis on kõrge kiudainesisaldusega ja soolestiku heade bakterite kasvu soodustava toimega.
 • Sisaldab kõrgel määral vaske, mis toetab naha ja juuste normaalse pigmentatsiooni tekkimist.
 • Sobib tarbimiseks nii veega kui lisamiseks juba eelnevalt valmistatud smuutile.
 • Soovitame teha vähemalt 30-päevase kollageeni kuuri, kuid parimate tulemuste saavutamiseks soovitame tarbida kollageeni 90-180 päeva järjest.
 • Ei sisalda lisaaineid ega lisatud suhkruid.
 • Kombosse kuuluvad vaarika- ja karusmarjamaitseline kollageeni segu.
 • Komboga saad kaasa ka kollageeni ilukuuri tegemiseks väljaprinditud kalendri ja juhised.
51.80 46.62
UUS!
Laost otsas
(20 arvustust)
25.90

Supertoidusegu kollageeni, inuliini ja vaarikaga

Kollageeni ja inuliiniga rikastatud supertoidusegu sinu ilusama naha, juuste ja küünte tervise heaks.

 • Loomse päritoluga kollageenipeptiidid, mis on kehale kergesti omastatavad.
 • Sisaldab külmkuivatatud marjade pulbreid, milles on säilinud kõrge toiteväärtus, lõhn ja maitse
 • Lisaks kõrge C-vitamiini sisaldusega, mis aitab kaasa loomuliku kollageeni sünteesile organismis.
 • Sisaldab inuliini, mis on kõrge kiudainesisaldusega ja prebiootilise ehk soolestiku heade bakterite kasvu soodustava toimega.
 • Sisaldab vaske, mis toetab naha ja juuste normaalse pigmentatsiooni tekkimist.
 • Soovitame tarvitada vähemalt 30-päevase kuurina (vaata kava). Saad kaasa kuuri tegemiseks ka väljaprinditud kalendri ja juhised.
 • Sobib tarbimiseks nii veega kui lisamiseks juba eelnevalt valmistatud smuutile.
 • Ei sisalda lisaaineid ega lisatud suhkruid.
(20 arvustust)
25.90
-10%
Laost otsas
(1 arvustust)
45.80 41.22

Terve ja ilus kombo: Immunity + kakao kollageen

Pimedal ajal hääbuvad meie sära ja energia ning sageneb külmetushaiguste põdemine. Selleks, et püsida terve ja särav, panime kokku kombo, mis aitab sul olla terve ja ilus aasta läbi. PS! Immunity supersegus sisalduv C-vitamiini aitab organismil omastada kollageeni.

 • 1 tl Immunity segu = 3 sidruni jagu C-vitamiini!
 • C-vitamiin toetab immuunsüsteemi normaalset toimimist.
 • C-vitamiin aitab kehal paremini kollageeni omastada.
 • Kollageen sobib tarbimiseks nii veega kui lisamiseks juba eelnevalt valmistatud smuutile.
 • Segus kasutatud loomne kollageen on kehale kergesti omastatav.
 • Kollageeni supertoidusegu sisaldab kõrgel määral vaske, mis toetab naha ja juuste normaalse pigmentatsiooni tekkimist.
 • Komboga saad kaasa ka kollageeni ilukuuri tegemiseks väljaprinditud kalendri, juhised ja smuutiretseptid.
(1 arvustust)
45.80 41.22

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

[]