TASUTA tarne Eesti piires tellimustele alates 35€ 🚚

4 + 1 nippi, kuidas muuta näonahk ilusamaks ja säästa keskkonda

Kas sul on olnud olukorda, kus lähed tööle, tunned end suurepäraselt ja oled valmis päeva vallutama, ning esimene kolleeg, kes sulle vastu tuleb, tunneb huvi, kas sinuga on ikka kõik hästi, sest sa oled “kuidagi näost ära”. Kui vastus on “jah” (ja isegi kui on “ei”), siis jagame sinuga nelja suurepärast nippi, mis aitavad parandada ja säilitada sinu näonaha tervist märkimisväärselt. Viimane nipp aitab ka kõvasti säästa keskkonda!

Kasuta ainult jamavabasid näohooldustooteid

Kui näohooldustooteid on maailmas ilmselt lõputult, siis paraku on ka paljude toodetes leiduvate ainete nimekiri selline, et otsa ei paista. Näohooldustoodetes tasub olla valvas lisaainete suhtes, mis küll võivad pikendada toote säilivusaega ja muuta toote odavamaks, kuid näonahale ning ka sinu tervisele võivad need ained pikas perspektiivis kahjulikult mõjuda. Erinevates näokreemides ja puhastusvedelikes on aga tihti selliseid koostisosi, mille puhul väga keeruline tavainimesel kindlaks teha, kas tegemist on talle kasuliku või kahjuliku ainega. Õnneks leidub tänapäeval brände, kelle tooted on ebavajalikest ainetest puhtad ning toodete sisu mõistmiseks ei pea omama ülikoolikraadi keemias.

Ohtlikud ained kosmeetikas
Kui nahk on pidevalt kuiv, ketendab või esineb punetust või põletikulisi reaktsioone, siis tasub, eriti tundliku näonahaga inimestel, hoolega jälgida, mida nende näohooldustooted sisaldavad.

Anna näojoogale võimalus, sa ei kahetse seda!

Nii kurb kui see ka ei ole, kahjuks ei ole kõik probleemid lahendatavad näokreemiga, ammugi mitte ilusüstiga. Näojooga on botoxiga võrreldes äärmiselt tervislik, odav ning 100% loomulik viis, kuidas vältida kortse, näonaha lõtvumist ning vähendada pingeid näolihastes. Lihtsalt soeta endale näojooga kaardid ning pane need kohta, kust igapäevaselt palju möödud. Igal möödumisel tee kaardil näidatud harjutust, järgmisel päeval tõmba uus kaart ning nii päevast päeva. Loe lähemalt, kuidas näojooga sind aitab.

Näojooga kaardid ja harjutused
Loodusterapeut Mai-Liis Kivistiku loodud näojoogakaardid on ka suurepärane kingitus igas vanuses inimesele, sest näojooga alustamiseks pole kunagi liiga vara ega hilja.

Lisa kollageen oma hommikukohvile

Kollageen on äärmiselt oluline komponent meie organismis, mida lisaks nahale leidub ka küüntes ja juustes. Sileda näonaha säilitamisel on kollageen sinu tubli abiline, kuid kollageeni kasutades veendu kindlasti selles, et sinu kollageen on kvaliteetne ja ilma lisaaineteta, mis võivad sinu organismile kahjulikult mõjuda. Kui võtad kollageeni, siis maksimaalse tulemuse saavutamiseks tasub manustada ka igapäevaselt C-vitamiini, mis aitab kollageenil organismi imenduda. Üks shot Chaga eliksiiri on seega hommikukohvi kõrvale ideaalne kaaslane, mis laadib nii C-vitamiini ja energiaga.

Kohvikollageen ja c-vitamiin

Suur osa nahaprobleeme algab seedimisest

Kas oled kunagi mitu pakki komme nahka pannud ja siis vaadanud, kuidas punased täpid ja laigud kui meremiinid su näonaha pinnale tõusevad? Paraku peab paika tõsiasi, et kui silmad on hinge peegel, siis näonahk on organismi oma. Näiteks kui kehasse satub on palju keemilisi aineid, mis seedimisel ei lagune, siis suur osa neist jõuab ka näonaha pinnale ning tekitavad seal punne või punetust.

Ka liigne alkoholi tarbimine näiteks võib mõjuda näonahale laastavalt. Seega Mida rohkem eemaldad oma elust keemilisi ja kahjulikke aineid, mis seedimisprotsessi raskendavad, seda paremaks muutub ka sinu näonahk ning üleüldine enesetunne.

täpid näol seedimisest
Tänapäeval leidub toidus hulgaliselt selliseid aineid, millega meie seedimine ei oska midagi peale hakata ning seetõttu jäävad organismi jääkained. Black Stuff pulber on suurepärane abiline, et oma seedimist parandada.

+1 nipp! Vaheta ühekordsed meigieemalduslapid korduvkasutatavate vastu

Keskmiselt kasutab inimene ühe näopuhastuse jooksul kolm ühekordset puuvillast näopuhastuspatja, mis teeb kuus veidi üle kaheksakümne padja, aastas natuke üle tuhande. Korduvkasutavate meigieemalduspatjade puhul piisab aga juba kahekümnest padjast, et muuta oma näohooldusrutiin keskkonna suhtes jätkusuutlikuks. Kasutatud padjad saab visata pesukotiga masinasse ning seejärel piisab triikimisest, et padjad saaks minna uuele ringile. Lisaks on UNI näopuhastuspadi kergelt kooriv tänu froteesele materjalile, mis teeb näo puhastamise eriti tõhusaks ja mõnusaks.

näonahk ja korduvkasutatavad vatipadjad
UniOrganic on loodussõbralik valik: lisaks sellele, et need on korduvkasutatavad, valmivad need UNI hommikumantlite õmblemisest järelejäänud kangajääkidest.

Boost Yourself Tervisekaubamaja võtab oma valikusse ainult selliseid tooteid, mis on jamavabad, ehk ei sisalda ebavajalikke komponente, mis sinu tervist kahjustada võiks. Ained, mis on ohutud sulle, ei kujuta probleemi keskkonnale, sest nendes leiduvad komponendid lagunevad looduses naturaalsel viisil.

Lisaks lugemist

Jaga arvamust