TASUTA tarne Eesti piires tellimustele alates 35€ 🚚

Christin-Amani Kiivikas on leidnud tee lisaainete vaba sporditoodete juurde!

Järjest rohkem loeme meediast, et inimesed on hakanud täpsemalt vaatama, mis on nende toidu sees ja see teeb meile head meelt. Mida puhtam, seda uhkem! Põhimõtet, et tervisetoit olgu lisaainete vaba, puhtast toorainest ja kõrge kvaliteediga, oleme oma toodetes alati jälginud. Kuna üksi kõigi tervist ei jõua parandada, siis hea meel on tõdeda, et teavitustööd aitavad teha meediakanalid, sõltumatud puhta toidu fännid nagu @fuudish_est ja ka meie kõige armsamad kliendid! Ja see meile meeldib! Seega jagame vahvamaid mõtteid ka sinuga!

Christin-Amani Kiivikas kirjutab meie 100% jamavabade(lisaainete vaba) tervisetoodete kohta nii:

“Ma olen päris pikalt tarbinud erinevaid toidulisandeid ja 0 kaloriga tooteid. Põhjus on lihtne – ma pigem söön, kui joon kaloreid sisse. Proteiinibatoone eelistan seetõttu, et nende valgusisaldus on suurem kui tavalises šokolaadibatoonis. Ausalt öeldes ei ole ma kunagi väga süvitsi süvenenud, et mis ained sporditoodetes kõik sees on ning kuidas need tervisele ühel või teisel moel mõjuvad. Seega on see kindlasti õppimise ja harimise koht ka mulle endale!”

Lisaainete vabad sporditooted Christin-Amani Kiivikas
Boost Yourselfi treeningsari on mõeldud nii harrastus- kui ka profisportlasele. Tooted on 100% JAMAVABAD ning kõrge kvaliteediga.

“Täna proovin ma teha paremaid valikuid ja tarbida rohkem tooteid, mis on erinevate lisaainete vabad, võimalikult puhtad ning ka päriselt tervislikud. Väga palju aitab mind sellel teel Fuudish Estonia sotsiaalmeediakonto, kust ma olen palju uut mõtteainet saanud.”

“Õnneks olen avastanud sellise brändi nagu Boost Yourself, mis pakub laias valikus erimaitselisi smuutipulbreid, preworkoute, kollageenisegusid ja valgupulbreid. Kõik nende tervisesegud on 100% puhtad ja kõrge kvaliteediga. Ma olen alati eelistanud ja soovitanud süüa PÄRIS toitu ning võimalikult vähe tarbida batoone, valmis šeike jne. Lisaks ei meeldi mulle lahterdada toite headeks ja halbadeks – osa neist on lihtsalt oluliselt väiksema toiteväärtusega. See tähendab, et me ei saa sealt eriti palju vajalikke vitamiine ja toitaineid kätte.”

Christin Amani Kiivikas2 Boost Yourself
Christin-Amani Kiivikas
IFBB Bikini Fitness & Personal trainer

Boost Yourself Jamavabad Training taimsed proteiinid
Boost Yourself Training taimsed proteiinid toetavad sind treeningprotsessi jooksul. Lisaks on toodet hea tarbida päevase valguvajaduse kättesaamiseks. Sarjast leiad valikuid igale maitsele. Kasutame oma toodetes vaid puhast toorainet!

“Kokkuvõtteks teen väikese meeldetuletuse nii mulle endale kui ka teile, et aeg-ajalt tasub ikkagi vaadata, mida ja kui palju me oma toidulaual tarbime! Süüa ja juua võib kõike, aga lihtsalt mõistlikes kogustes.”

NB! Ainsad Boost Yourselfi tervisesegud, mida rasedatel ei soovitata tundlikul perioodil tarbida on Detox Greens, Energy ja Workout Recovery tervisesegud. Ülejäänud segud võivad julgelt oma koha leida teie menüüs!

Christin-Amani Kiivikas Lisaainete vabad sporditooted

“Amani lihtne ja kiire smuutiretsept enne trenni”

1 banaan

Peotäis marju

1 klaasitäis kaerapiima

2 spl Training Plant Based Protein Strawberry tervisesegu 

Blenderda 1 minut ja naudi terviseks!

Lisaks lugemist

Jaga arvamust