TASUTA tarne Eesti piires tellimustele alates 35€ 🚚

Boost Yourself nimetati oma kollageenisarjaga „You are beautiful“ tervisliku elu saadikuks

Boost Yourselfi kollageenisarja on märgatud ja lisatud selles lõputus valikute virvarris ajakirja EMA Ilusa Elu Giidi kvaliteedimärgi alla, mis on ellu kutsutud, et tuua välja jätkusuutlikud, hoolivad, keskkonnasõbralikud ning erilised ettevõtted ja tooted. Üks väljavalitutest on Boost Yourselfi kollageenisari „You are beautiful“.

Kestlikkus ja tugi

EMA Ilusa Elu Giid on kaugel valikutest, mis pakuvad kiireid naudinguid, mis säravad pealt, kuid seest on õõnsad. See on teejuht, mis toob esile tooted ja kontseptsioonid, mis paistavad silma läbimõeldusega ning on loomult hoolivad. See võib tähendada säästlikke tootmisviise, ausat suhtumist, tuge lapsevanema vaimsele tervisele, funktsionaalsust, kestlikkust, tervislikkust, kvaliteeti, aga ka pere- ja beebisõbralikku atmosfääri.

Toorakako kollageen boost yourself
Kollageen boost yourself

Tutvu EMA GIID ajakirja väljavalituga siin: EMA GIID

Žürii oli tuntud, teadlik ja valis välja vaid parimad ettevõtted

EMA lugejate kõrval kutsuti kaasa arvama ka tuntud teadlikud emad-arvamusliidrid, kelle maailm ja vaade inspireerivad. Nende valikute juures olid näiteks muusik Sandra Vabarna, näitleja Saara Pius, disainer Helene Vetik, toidukunstnik Maru Metspalu, stilist Liis Plato, moeblogija Aljona Eesmaa ja fotograaf Katrina Tang.

Boost Yourself „You are beautiful“ sari seisab ajatu ilu eest

Boost Yourselfi loodud kollageenisari „You are beautiful“ seisab hea naha, juuste ja küünte ehk ajatu ilu eest. Kollageeni tootmine väheneb meie organismis alates 25. eluaastast. Selle tulemusena muutub nahastruktuur kuivemaks, tekivad peenikesed kortsud, juuksed lähevad hapramaks, liigesed hakkavad naksuma ning küüned kergemini murduma. See näitab, et kehas ei ole piisavalt kollageeni.

Puhas tooraine ja mõnusad maitsed

EMA ajakirjale meeldis enim kollageeni maitsekombo, kus kohtuvad toorkakao ja vaarikas. Kõrvuti seisavad läbi aegade vägevaim supertoit toorkakao ja meie kodumaal kasvanud vaarikas. Kakao on mineraalide allikas ja teatavasti ka hea tuju tekitaja. Vaarikas aga rikastab segu C-vitamiiniga, mis on oluline koostisosa, et kollageen saaks moodustuda. Boonusena maitseb kooslus lihtsalt väga mõnusalt!

Boost Yourself pöörab rõhku tooraine puhtale päritolule. Eestimaa oma supertoitude – metsmustikate, arooniate, astelpajude, jõhvikate, kibuvitsamarjade ja õietolmu – kõrval jõuavad segudesse ka mahedalt kasvatatud saadused alates Peruu mägedest ja troopilisest Aafrikast kuni Uus-Meremaa põldudeni. Lõplikud tooted valmivad Kuressaare südames, 250aastase ajalooga mõisnikumajas.

vaarika kollageen boost yourself

Kanname uhkuse tiitlit “kodumaised tervisliku elu saadikud”

Ajakiri EMA nimetab Boost Yourselfi kodumaiseks tervisliku elu saadikuks ja tunnustab, et ettevõte on loonud võimaluse täiendada kollageenivarusid, taastamaks tuhmunud naha ilu ja juuste elujõudu. „You are beautiful“ sarja kollageeni tervisesegu on lihtne, kiire ja soovitame seda tarbida kuuri jooksul iga päev, segades seda vaid veega!

Oleme tänulikud ja uhked, et kõikidest Eesti tervisetoitude tootjatest just Boost Yourself tervisliku elu saadikuks ristiti ja EMA ajakirja Ilusa Elu Giidi tunnusmärgi saajate hulka valiti.

See näitab, et kui asja südamega teha – saame ka ära märgitud!

Boost Yourself tänab!

Lisaks lugemist

Jaga arvamust