Kaalulangetusega aitavad sind Healthy Weight tervisesegud

Previous
Next

Oleme oma aastatepikkuse smuutide valmistamise kogemuse ja klientide tagasiside põhjal jõudnud huvitava avastuseni...

Nimelt, kui asendada vaid üks oma päevane toidukord valgurikka smuutiga, on võimalik edukalt kaalu langetada ja seda ilma pideva näljatunde ja kalorite lugemiseta.

Ei kalorite lugemisele ja halbadele harjumustele!

Kaalu kaotamine ei pea tähendama pidevat näljatunnet ja rahulolematust.

Kui asendad vaid ühe oma päevase toidukorra valgurikka smuutiga, on võimalik edukalt kaalu langetada ning seda ilma dieeti pidamata. Sinu keha saab vajalikud toitaineid tervislikust smuutist.

Sul on kaks võimalust, kuidas neid tooteid kasutada.

Alusta sammhaaval, üks smuuti päevas või kiirenda starti Healthy Weighti 14-päevase kuuriga, kus asendad kaks toidukorda smuutiga.

Kui sind kimbutavad pidevad isud ja otsid päeva tervislikku vahepala, mis isud ära võtaks, siis teine soovitus sulle on uued täiskõhu proteiinid.

Need aitavad vähendada isusid ja hoiavad kõhu täis. Mida vähem päeva jooksul näksid, seda edukamalt hoiad lisakilod eemal.

Soovitame kasutada Healthy Weight tooteid kuurina ja hoida saavutatud tulemust uue Healthy Weight täiskõhu proteiiniseguga, kasutades seda iga päev vahepalana.

Eveli
5/5

“Minu enesetunne muutus kordades paremaks, energiat on rohkem kui eales varem ja mu vaim on värske. Sellest on saanud minu elustiil. Ja see on loomulikult muutnud mu üldiseid toitumisharjumusi ning suunanud tervislikuma ja aktiivsema elu juurde. Uskumatu, kuidas üks väike asi võib nii palju muuta!”

Kristel
5/5

“3-nädalat olen ühe toidukorra asendanud Healthy Weight smuutiga ja ilma toitumises mida muud muutmata, olen kaotanud 4kg. Olen üllatunud, kui lihtne see on ja nüüd küsin endalt, et miks sa seda juba varem pole avastanud!”

Mareta
5/5

“Tulemused järgmised – nelja nädalaga kaotasin 5 kg, kuna ma ei mõõtnud end, siis selle suhtes ei ole mul numbrit öelda, küll aga teksapüksid, mis kandsid numbrit 44, jäid suureks ja täna mahun mugavalt suurusesse 42. Seelik, mis enne kinni ei andnud, istub nüüd seljas kenasti, ja pluus, mille varrukad kiskusid kolmveerandiks, on leidnud tee tagasi randmete juurde.”

Karin
5/5

“132 smuutit = 15 kg kergem ja energilisem! Minu ainevahetus on muutunud kiiremaks, kadunud on peavalud, mis mind varem pidevalt kimbutasid, energiat on palju rohkem ja smuutid aitavad kõhul kauem täis püsida.”

Aile
5/5

“Kasutasin igapäevaselt ning erinevus oli kohe märgata. Esiteks, kõht püsib kauem täis ning kadunud on ka magusaisud. Otsisin just pikkadeks päevadeks lahendust, sest tekkisid näksimised ja kõht oli pidevalt tühi.”

Tasuta saatmine üle Eesti
alates 35 € ostust

 Osta kohe ja maksa hiljem - MODENA 0% intress

Anname sulle ka sooduskoodi,
mis kehtib järgmised 4 tundi

Saad kõikidelt toodetelt -15% allahindlust.

Kasuta kassas kupongi: 4QNAZVGN

Sooduskood kehtib:

Tundi
Minutit
Sekundit
Sooduskood on kaotanud kehtivuse.

Juba esimese paari kilogrammi kaalulanguse puhul tunned sa end paremini ning näed enesekindlam välja.

Lisaks sellele on kaalulangetamisel hulgaliselt muid plusse alates kaunimast nahast ja suurenenud energiatasemest kuni pikema elueani.

Proovi riskivabalt!

Ära üldse muretse, kui sa tootega mingil põhjusel rahule ei jää, maksame sulle raha 100% tagasi.