TASUTA tarne Eesti piires tellimustele alates 35€ 🚚

Kuldkliendikontode registreerimine ehk DIGIKRATTIDE mĂĽĂĽk on AVATUD!

“Uue ajastu kuld on tugev tervis”

-Boost Yourself

TULE, MUUDAME MAAILMA!

Me kutsume sind kaasa jamavabale teekonnale, et sinu valikud aitaksid meil seista vastu ebaausatele ettevõtetele, kes on seadnud kasumi olulisemaks klientide tervisest.

MIS ON MEIE JAMAVABA-MISSION?

“Muuta sammhaaval maailm puhtamaks ja meie kõigi tarbimisharjumused teadlikumaks ja tervislikumaks.”

Oleme juba aastaid ajanud jamavaba-asja. Ütleme EI kahjulikele lisaainetele oma toodetes. Enamasti on sellest missioonist piisanud. Aasta alguses aga hakkasime korraga vaatama suuremat pilti. Enam ei saanud puhta südamega teha oma lastele mõnusat smuutit, et siis pärast asovärvidega värvitud kommidega neile ikkagi kahjulikke lisaaineid sisse sööta. Võtsime ette oma puhastusvahendid, pesupulbrid, vitamiinid, kosmeetika ja kreemid ning hakkasime lugema, kui palju kahjulikke E-aineid meil kodus siis on. Neid oli ikka omajagu.

Proovisime ise aru saada, mida need E-ained tegelikult tähistavad. Laste kommidelt avastasime märke „võib põhjustada tähelepanu- ja aktiivsushäireid“. Küünalde sildid mainisid nagu muuseas, et need võivad põhjustada allergilisi reaktsioone. Huulepulk aga sisaldas lausa viit erinevat kahjulikku E-ainet, mis nagu lähemal uurimisel selgus, võivad põhjustada lausa jäädavaid tervisekahjustusi.


Kahjuks on väga paljude toidu- ja tervisetoodete tootjate jaoks tarbijate tervis teisejärguline. Nii müüakse sildi all „tervislik“ otse öeldes ikka väga palju jama.

Hirmuga mõtlesime, et meie üks hea smuuti päevas ei korva ju kõike muud, mida ise sisse sööme. Ja kui vaikselt ja märkamatult võivad igapäevased valikud meile tervisehädasid põhjustada. Samas on ju nii palju tootjaid, kes on vastutustundlikud aga kuidas neid kõiki erinevatest kohtadest üles leida? Mõtlesime, kas lihtsalt lepime olukorraga ja proovime ise omaette enda tervise hoidmise eest võidelda või teeme ära hoopis midagi suuremat.

MĂ•ELDUD - TEHTUD!

Rääkisime oma mõttest mõnele toredale teadlikule brändile ja nemad olid kohe nõus jamavaba-missiooniga kaasa lööma! Nii avasimegi maikuus oma südame ja e-tervisekaubamaja ka teistele jamavabade mõtetega brändidele ning sellest sünergiast on sündimas midagi imelist! Midagi täiesti jamavaba.

Meie e-poest saab korraga soetada jamavaba kodupuhastust, kosmeetikat, lastele magusat ja lemmikloomadele maiuseid. Isegi päikesekaitset, sääsetõrjet ja pesuvahendeid on. Ja seda nii, et sina ise ei pea üldse palju mõtlema – meie oleme sinu eest kõik koostisosad läbi lugenud, ära kontrollinud ja heaks kiitnud. Sina saad teadlikult, turvaliselt ja lihtsalt kogu eluks vajaliku kätte. Enam ei pea muretsema, et küünlad on mürgised või kommid põhjustavad lastele tähelepanuhäireid. Ning, et kas pesupulber või kollageenisegu on keemiat täis. Sest ei ole.

Kõik tooted siin on jamavabad!

MEIE MISSIOONIGA ON LIITUNUD JUBA ĂśLE 15 BRĂ„NDI

Oleme jõudnud punkti, kus tuleb tunnistada taas fakti, et maailma saame muuta vaid me ise.

See, mida anname oma lastele, millist kosmeetikat kasutame, mis toidulisandeid võtame või millega kodu puhastame, määrab ära meie tervise nii praegu kui ka tulevikus.

Oleme ikka öelnud, et üks hea valik täna muudab homse juba palju paremaks! On nii palju ägedaid, puhtaid ja vastutustundlikke ehk jamavabasid tegijaid, et oleks patt mitte vaadata asja palju suurema pilguga! Boost Yourselfi tervisekaubamaja on loodud selleks, et tarbija ei peaks ekslema kahjulike lisaainete rägastikus. Oleme loomas teadlikku ostukohta – kus jamale ei leidu kohta.

Meie missiooniga on ühinenud üle 15 jamavaba ettevõtte ja nüüd kutsume liituma ka sind tarbijana. Sest nagu mainisime – tegelikult muudavad selle maailma puhtamaks ainult meie endi otsused.

MEIEGA LIITUMISEKS PIISAB SELLEST, ET OLED TEADLIK TARBIJA

Oleme loonud 1666 unikaalset tervisekratti, kes kutsuvad sind jamavabasse maailma! Tervisekratid ei too sulle lihtsalt tervist, vaid muudad koos nendega maailma ja saad veel boonusena rahalist kasu ka! Hakka sinagi jamavabaks ja liitu meie kogukonnaga!

MIDA SINA SELLEST SAAD, KUI MEIE KLIENDINA LIITUD?

 • Aitad võidelda ettevõtete vastu, kes kasumi eesmärgil lisavad toodetesse igasugust jama ehk kahjulikke lisaaineid.
 • Aitad muuta maailma palju puhtamaks ja tervislikumaks.
 • Aitad arendada brändidel järjest rohkem tervist toetavaid puhtaid tooteid.
 • Teenid igalt ostult raha tagasi ja saad alati tasuta saatmise.
 • Omad ligipääsu „SECRET DEAL“ pakkumistele.
 • Kui ei leia vajalikku toodet, saad kirjutada meile, et leiaksime sulle vajaliku toote oma kaubamaja valikusse.
 • Omad ligipääsu kinnisesse kogukonda Facebooki – kus toimub igakuiselt ägedaid terviseteemalisi arutelusid, webinarĘĽe ja liveĘĽe.
 • Ja mis kõige olulisem – me ei jahi kasumit, sest osa kasumist jaotame ära just sinu ja teiste tervisekrattide ehk NFT-de omanike vahel!

Mida saame sinu liitumisest meie?

 • Ehitame ĂĽles vägevaima teadliku e-tervisekaubamaja, kus jamavaba maailmanägemus muudab päriselt meie tervise paremaks!
 • Anname koos ägeda ja professionaalse turundusmeeskonnaga teadlikele brändidele hääle.
 • Leiame kõigile sinu tervisemuredele jamavabadelt brändidelt lahendused ja värbame nad oma e-tervisekaubamajja.
 • Avame jamavaba.ee portaali, kus kõik unikaalse võtme omanikud pääsevad vabalt ligi terviseteemalistele loengutele, artiklitele ja blogidele ning saavad ka ise kaasa lĂĽĂĽa ja oma maailmavaadet tutvustada.

KOGUKONNAGA SAAD LIITUDA, KUI SOETAD ENDALE UNIKAALSE TERVISEKRATI

SELLEKS ET SINA SAAKSID LIITUDA, OLEME OMA ESIMESE NFT-KOLLEKTSIOONI NIMETANUD TERVISEKRATTIDEKS. NEID ON KOKKU 1666.

SAID Ă•IGESTI ARU. JAMAVABA KOGUKONNAGA LIITUMISEKS PEAD VAID SOETAMA ENDALE UNIKAALSE TERVISEKRATI.

TERVISEKRATT ON TEGELIKULT NFT (NON-FUNGIBLE TOKEN) – MIS SEOB MEID SINUGA SÜDAMES KOKKU. NII VÄÄRTUSTE- KUI KA HÜVEDEPÕHISELT.

TERVISEKRATID ON NAD VĂ„GA KINDLA PĂ•HJUSEGA. LAS ME JUTUSTAME SULLE ĂśHE LOO.

Kuidas krattidest said tervisekratid?

Meie kratid ei ole kogu aeg tervisekratid olnud. Vanarahvas tundis neid kui lõõmavate silmadega nõiduslikke olendeid, kes pererahvale varandust kokku ajasid. Nad ei hoolinud, mida nad söövad, palju tööd teevad või mida kehale määrivad. Selleks ei olnud aega. Eks meis kõigis elab natuke kratti, me ise tunneme kĂĽll nii. Aga me keegi ei taha, et meiega juhtuks see, mis juhtus krattidega… Aeg muudkui tiksus ja valed valikud tegid krattide kallal oma töö.

     Kratikäega aeti sisse kartulikrõpse, milles sisalduv E220 ägestas astmat nii, et silmad ristideks ette lõid. Nätsu näriti omajagu ja sealt saadav E951 tekitas masendust, peavalusid ja lihaskrampe. Kulbiga sai kuristatud karastusjooki, nii et saadav E102 tõi nõgestõve ja pani liigesed lukku. E124 andis hoobi maksale. Palju valmistoitu ning E620 ja E624 lõid näo punetama ja panid südame pekslema. Paha tuju oli igapäevane kaaslane. Küll need kratid alles kannatasid, mõistmata, et olid seda ise põhjustanud, sest ei vaadanud, mida raske töö kõrvalt suhu pistavad. Nii nad muudkui varandust kokku vedasid, ennast haigeks tehes, peremehigi nakatades.

Ühel päeval kange selja, paha tuju, peksleva südame, higimulliga ärgates ja sotsiaalmeedias skrollides avastasid kratid Boost Yourselfi lehe, kus oli kirjas: „Uue ajastu kuld on tugev tervis“. Nii said kratid aru, et nad on midagi maha maganud.

     Lõid siis ämbrid läikima, teritasid naelad, nühkisid silmad puhtaks ja otsustasid, et nende elu on nüüd muutunud! Kuulutasid, et sellest päevast peale teenivad nad pererahvast, kes teab, et kullast kallim on vaid tervis. Nii said krattidest tervisekratid, kes tulid meie lehele uut pererahvast otsima, kellele esmalt tervist koju vedada ja siis veel kamaluga kulda peale. Saage tuttavaks. Need on meie tervisekratid, kes on nüüd palju teadlikumad.

Kui tead, et tervis on kullast kallim, siis tervisekratt ootab sind enda uueks peremeheks või perenaiseks! Vali endale tervisekratt ja tervitame sind end hulka, kallis jamavaba maailmamuutja!

HAKKA TERVISEKRATI UUEKS PEREMEHEKS VĂ•I PERENAISEKS SIIN
Maailmamuutmiseni!
Jamavaba Märgis - Roheline

Tervisekratid, Boost Yourself, Bionoria, Chaga Health, Hoia, Island of pets, Korilane, Minu Looduskosmeetika, Mulieres, Noravita, Not Your Average, Nurme, Ösel Birch, Tamme Talu, Wösel, ZenCleanz ja kõik teised meiega kohe-kohe liituvad jamavabad brändid