TASUTA tarne Eesti piires tellimustele alates 35€ 🚚

Aitame sul teha puhtamaid valikuid - sinu tervise, su laste, lemmikloomade ja kodu heaks!

Meie tervisekaubamaja on turvaline ostukoht. Sellele lehele oleme koondanud brändid, kes hoolivad oma tarbija tervisest ja lubavad, et nende tooted ei sisalda kahjulikke lisaaineid.

TÕESTATUD TOIME

Enne toodete valimist oma kaubamajja veendume, et need ka päriselt toimivad.

100% JAMAVABA

Kvaliteedimärgis, mis tõestab, et need ei sisalda kahjulikke lisaaineid.

KÕIK ASJAD ÜHES KOHAS

Teeme ostu sulle lihtsaks, sa hoiad kokku saatmiskuludelt ja säästad oma aega.

Tutvu meie brändidega

LIITU JAMAVABA KOGUKONNAGA

Liitu uudiskirjaga ja saa esmiseselt ostult -10%
Uued põnevad tooted
Terviseteemalised vestlussaated
Mõnusad retseptid
100% jamavabad uudised
vitamiinid esileht elis nikolai

Meie brändid

Teadlik ja tervislik toitumine on elustiil. Inimeste jaoks on oluline teada, mida igapäevaselt tarbitav toit tegelikult sisaldab. Meie tervisekauabamaja aitab inimestel turvaliselt ja teadlikumalt teha iga päev paremaid valikuid.

Tervisekaubamaja brändid lähtuvad oma tegemistes järgmistest põhimõtetest:

KLIENDI TERVIS ON KÕIGE TÄHTSAM

Arvestame sellega, et toode on igapäevaseks tarbimiseks, seega retsept on läbi mõeldud nii, et oleks tervisele maksimaalselt kasulik.

VÕIMALIKULT PUHAS

Väldime asjatuid lisaaineid - lisatud suhkrud, maitse- ja lõhnatugevdajad ja paksendajad.

TOOTMINE ON JÄTKUSUUTLIK JA KESKKONNASÕBRALIK

Jätkusuutlikud brändid arendavad oma tooteid vastutustundlikult, põhimõttega, et ka tulevastele põlvedele jätame ilusa ja puhta planeedi Maa.

TOODE ON LÄBIPAISTEV

Meie toodete lubadused ei ole tarbijaid eksitavad - ei mingeid tühje turunduslubadusi, kõik tooted on täpselt nii funktsionaalsed kui lubatud.

KONTROLLITUD TOORAINE

Tooraine läbib alati põhjaliku taustakontrolli - sealt ka toodete puhtus ja kõrge kvaliteet.

Kutsume kõiki samade põhimõtetega brände olema esindatud ka
meie tervisekaubamajas. Sa ei pea olema Eesti tootja, peaasi, et oled jamavabade põhimõtetega! Selleks vaata üle, kas mõtled samamoodi nagu meie, ning võta meiega ühendust. Kirjuta oma soovist meile jamavaba@boostyourself.com ja me võtame sinuga kindlasti viie tööpäeva jooksul ühendust.

Seniks aga tutvu ettevõtetega, kes on meiega juba liitunud ja
nende kõige populaarsemate toodetega.

Tutvu meie brändidega

Brändid

 • „100% jamavaba“ on meie toodetega kaasas käinud juba kuus aastat. Hoolime keskkonnast ja rahva tervisest. Nüüd viime ellu oma unistust ja jagame oma põhimõtteid kõikide brändidega, kelle mõtted ja teod on vähemalt sama puhtad kui meie endi omad.

  BY-ilukollageen-vaarikas-toode Vaata tooteid
 • Chaga Health eliksiirides kohtuvad Eesti puhas loodus, maailmatasemel kvaliteet, teadus ja tehnoloogia ning meie esiemade, ligi saja aasta vanune retsept Mulgimaalt.

  chaga-toode-eliksiir Vaata tooteid
 • NorVita tooted on loodud innovaatilise tehnoloogiaga, mis parandab vitamiinide tarbimise efektiivsust, on maitsvad, mugavad kasutada ja on valmistatud Eestis. Kasutame oma toodetes vaid puhtaid ja kvaliteetseid tooraineid, et saavutada parim tulemus.

  norvita-toode Vaata tooteid
 • Põhjala Teetalu ei ole tavaline talu, oleme pereettevõte, kelle eesmärgiks on pakkuda inimestele tee-elamust. Kasvatame Põlvamaal teeürte, millest valmistame puhta maitsega taimeteesid ning unikaalseid maitseelamusi pakkuvaid marjateesid.

  pohjala-teetalu-toode Vaata tooteid
 • Meie usume, et hea tervis on õnnelikkuse ja pika eluea võti. Püsida terve tänapäeva kiires elutempos nõuab meilt tugevat ja vastupidavat tervist. Siinkohal saame erakordselt puhaste toidulisandite kaudu sulle suureks toeks olla ja sinu paremale tervisele kaasa aidata.

  korilane-toode Vaata tooteid
 • Santaverde pakub 100% orgaanilisi ja veganilahendusi aloe vera baasil. Naturaalsete nahahooldustoodete eesmärk on taastada naha looduslik tasakaal ning toetada seda igapäevaelust taastumisel. Toodete mõju on pikaajaline ning kohe tajutav.

  minu-looduskosmeetika-toode Vaata tooteid
 • Oleme puhtad, ausad ja eetilised. Me ei kasuta sulfaate, silikoone, naftasaaduseid ega allergeenseid parfüüme.

  bonmerite-toode Liitub varsti