TASUTA tarne Eesti piires tellimustele alates 35€ 🚚

Vitamiinikuur

VITAMIINIKUUR SUPERTOITUDEGA

Loodus on andnud inimestele tugeva sisemise jõu – immuunsuse.

Immuunsüsteemi nõrgendavad aga toitainevaene ja ühekülgne toitumine ja eluks vajalike vitamiinide puudus organismis – see kõik paneb meie tervise tugevalt proovile ja teeb vastuvõtlikuks haigustele nii lapsed kui täiskasvanud.

Et hoida immuunsüsteemi võimalikult tugevana saame seda toetada sellega, mida sööme ja siis kehtib kaks lihtsat nõuannet:

1. Immuunsüsteemi nõrgendavad karastusjoogid ja suhkruga maitsestatud mahlad, kõiksugu töödeldud toidud, töödeldud süsivesikud (valge jahu ja suhkur) ja maiustused.

2. Immuunsüsteemi tugevdavad puu- ja köögiviljad, marjad ja toitainerikkad supertoidud.

Tervislik toitumine on esimene ja kõige tähtsam asi, et end haiguste ja viiruste eest kaitsta.

Küll aga peab tõdema, et paraku me ei jõua neid piisavas koguses igapäevaselt süüa ning seega anname sulle lihtsa viisi, kuidas teha endale iga päev kasulikest toiduainetest vitamiinirikka tervisekokteili ehk smuuti.

Smuuti on maitsev kombinatsioon marjadest, puuviljadest ja köögiviljadest ning selle valmistamiseks kulub vähem kui 5 minutit. Kui see on sinu jaoks uus, siis ära muretse! Me oleme kõigele mõelnud ja anname sulle retseptid ka kaasa.

EKSPERDI SOOVITUS

Toitumisnõustaja Katri Merisalu

“Immuunsus on meie oluline vara, mis kaitseb inimese keha väliskeskkonna mõjude ja organismi jõudnud haigustekitajate eest. Seega on tähtis järjepidevalt oma immuunsusele vajalikke toitaineid pakkuda.”

tugevda enda immuunsust looduslikul viisil

Lisa enda menüüsse üks tervislik smuuti

Tugevdab sinu immuunsust looduslikul viisil

Juues ühe supertoitudega smuuti päevas, varustad keha vajalike vitamiinide, mineraalainete ja kasulike toitainetega, mis muudavad immuunsüsteemi tugevamaks.

Rohkem energiat

Supersmuutis sisalduvad toitained teevad sellest suurepärase loodusliku energiaallika. Lisaks püsib energiatase päeva jooksul stabiilne, sest toitained eralduvad aeglasemalt. Tänu sellele oled energiline kogu päeva vältel.

Vähendab erinevaid isusid

Kõrge toitainete sisaldus teeb smuutist kõhtutäitva toidukorra ning sellest saadav energia jaotub ühtlaselt. Nõnda väheneb veresuhkru pidev kõikumine, mis toob kaasa näksimisisud ja ohu üle süüa. Lisaks teed tänu ühele supersmuutile ka kogu ülejäänud päeva jooksul tervislikumaid valikuid. Kaalule ja enesetundele mõjub see imehästi!


Imuunsust tugevdavad smuutiretseptid

Immuunsüsteemi tugevdavad vitamiinismuutid

iga päev üks vitamiinismuuti, sinu tervise heaks

Parima kaitse saavutamiseks soovitame läbi teha 7- või 14-päevase smuutikuuri, kus iga päev on menüüs üks smuuti, millele on lisatud 1-3 tl Immunity supertoidusegu


LAE ALLA RETSEPTID

SUPERTOIDUSEGUD, MIS AITAVAD TUGEVDADA IMMUUNSÜSTEEMI

Immunity supertoidusegu: 1 tl = 3 sidruni jagu C-vitamiini

C-vitamiin on oluline südame-veresoonkonna, naha, liigeste, immuunsüsteemi ja teiste organite normaalseks funktsioneerimiseks. Kahjuks saavad eestimaalased toidust vähe C-vitamiini.

Selleks, et saaksid enda immuunsust loodusest pärit C-vitamiiniga toetada, oleme välja töötanud eriti kõrge C-vitamiini sisaldusega supertoidusegu, mis on mõeldud kasutamiseks kogu perele – lastest vanavanemateni.

Immunity supertoidusegu sisaldab 4 koostisosa, sealhulgas camu camu mari, mille C-vitamiini sisaldus on äärmiselt kõrge.

Camu camu marju peetakse üheks maailma kõige kõrgema C-vitamiini sisaldusega supertoiduks.

Lisaks on segus kodumaine jõhvikas ja baobab. Baobabi viljade pulber on väga rikkalik supertoit kõrge  B- ja C-vitamiini sisalduse poolest. Mineraalidest sisaldab baobab rohkelt rauda, magneesiumi, kaltsiumi ja kaaliumi.