Boost Yourself neljaviljahelbepuder

Treener Katrena Tenno energiat täis puder

Katrena Tenno on energiast pakatav ja särav treener, kelle menüüs on alati kausitäis maitsvat putru. Selleks, et aktiivsetel ja trennirohketel päevadel jaguks energiat ja motivatsiooni, annab supertoiduseguga rikastatud puder korralikult lisajõudu.

Supertoidubatoonid sobiad ideaalselt ka pudru peale ning sulanuna on need veelgi ahvatlevamad! Proovi Katrena retsepti hommikusöögiks või miks mitte enne või peale trenni toidukorraks.

Lisa keevasse vette neljaviljahelbeid ja tunde järgi taimset piima. Kui puder on ära keenud, lisa juurde võid ja supertoidusegusid. Kaunistuseks haki supertoidubatooni viilud ning raputa mõnuga peale Crunchy seemnesegu. Naudi!

ILUS FIGUUR ja TERVEM KEHA SUPERTOITUDEGA

Kõik Boost Yourselfi supertoidusegud ühendavad endas looduse kasulikke omadusi just nii, et need sobiksid lihtsalt sinu igapäevarutiini, oleksid mitmekülgselt kasulikud ja neid oleks lihtne kasutada.

Energy supertoidusegu smuutidele (200 g)

Tervislik ärataja kohvi asemel, mis sisaldab looduslikku kofeiini! Supertoidusegu varustab su keha toitainetega, nt organismi tasakaalustav maca, mis aitavad stressiga paremini toime tulla.

  • 5 energiarikast supertoitu: maca, baobab, guarana, camu camu ja chia proteiin.
  • Sisaldab kofeiini, mida leidub guaarana seemnetes.
  • Aitab vähendada väsimust ja kurnatust (C-vitamiin).
  • 1 supilusikatäis segu on võrreldav tassi kohviga.
  • Ei sisalda lisaaineid ega -suhkruid.
  • Supertoiduseguga saad TASUTA kaasa ka väljaprinditud smuutiretseptid!
Tootekood: 999145 Kategooriad: ,
19.90