Toitainerikas puder Breakfast Club superseguga

Tavapärane puder on väärtuslik ja tervislik süsivesikuallikas. Küll aga ainuüksi süsivesikud pikalt kõhtu täis ei hoia ning peale paari tundi isutab juba uue ampsu järele. Et muuta puder rikkalikuks ja toitvaks, puista sellele peale uue Breakfast Club sarja Crunchy supersegusid.

Segudes sisalduvad seemned ning külmkuivatatud marjad ja puuviljad sisaldavad kiudaineid, taimseid valke, häid rasvu ning vitamiine ja mineraalaineid, mis muudavad sinu pudru superpudruks. See on puhas ja kvaliteetne kütus sinu kehale ja hingele. Vaata retsepti altpoolt.

Kaerahelbepuder supertoiduseguga retsept

Sellest kogusest jagub:

Vala pudrupotti taimne piim. Lase sel õrnalt keema tõusta ja sega hulka kaerahelbed. Tasasel tulel, vispliga segades, lase puder podisema. Kui kaerahelbed on pehmed, lisa sool ja kaneel ning sega hulka supertoidusegu. Keera tuli kinni ja lase pudrul pisut kaane all tõmmata.

Serveeri puder oma lemmikkausis, lisa peale banaanilõigud ja vaarikad ning puista peale Crunchy supersegu.

Crunchy muudab sinu hommikusöögi täiuslikuks

Crunchy supersegud on rikkalik lisand külmkuivatatud marjadest, puuviljadest ja erinevatest seemnetest. Crunchy muudab sinu hommikusöögi täiuslikuks – see on tervislik, toitainerikas ja maitsev!

UUS!
(5 arvustust)
17.90
UUS!
(4 arvustust)
17.90
UUS!
Laost otsas
(11 arvustust)
17.90
UUS!
(4 arvustust)
17.90
UUS!
(4 arvustust)
17.90