Roheline smuuti värske piparmündiga

Salendav greibismuuti värske piparmündiga

Greip on tsitruseline, mis jääb vahel teiste puuviljade varju. See vili vähendab söögiisu ja aitab alanda ka kehakaalu. Nimelt vähendavad greibid insuliinitaset, mille tulemusena toimub protsess, kus keha teisendab kalorid energiaks, mitte rasvaks.

Smuuti suur eelis enda heas vormis hoidmisel on see, et smuuti koostises on ainult kehale kasulikud toitained ja ei mingeid lisatud suhkruid, kahjulikke rasvu ega tühje süsivesikuid. Keha saab seda, mida päriselt vajab ja see omakorda hoiab ka näksimisisud ja väsimuse eemal. Ja seda kaloreid lugemata!

Lisalugemises: 7 põhjust juua üks roheline smuuti päevas

smuutiretsept


Supertoitud smuuti sees annavad täiskõhutunde pikemaks perioodiks ning laevad keha kõige vajalikuga – vitamiinidest mineraalaineteni! Teisisõnu – sööd vähem, aga kvaliteetsemalt, laadides oma keha toitainetega, mida see päriselt vajab, mitte tühjade kaloritega.

Koostisosad:

Smuuti valmistamine:

Pane kõik koostisosad blenderisse ja blenderda umbes 1 minut.

PS! Kui sinu blender pole piisavalt võimas, blenderda kooritud greip enne eraldi ära ja seejärel lisada ülejäänud koostisosad.

Crunchy supertoidusegu – 9 mineraalainet ühe lusikatäiega

Crunchy seemnesegu varustab organismi antioksüdantide ja mineraalainetega ning lisaks on Crunchy seemnetes ka küllaga kasulikke rasvhappeid, mis parandavad teiste toitainete omastamist. Crunchy muudab smuuti mõnusalt krõmpsuvaks ja annab kiirel viisil vajalikke vitamiine.

Crunchy koostises on: linaseemned, toorkakao purustatud tuumad, chia seemned ja eestimaine õietolm.

Miks on salendav greibismuuti kasulik?

Salendavas greibismuuis on koos palju kasulikke komponente, mida ilmselt paljud eraldi igapäevaselt sööma ei kipu. Seal sees olev piparmünt aitab suurendada mõtteerksust, tõsta motivatsiooni ning avokaado sisaldab palju häid rasvu ja kiudaineid. Lisaks aitab smuutis olev greip püsida ka meie nahal heas vormis, sest C-vitamiini on vaja kollageeni tootmiseks.

Alusta ühe rohelise smuutiga päevas:

1. Asenda oma hommikusöök rohelise smuutiga ning sul on rohkem energiat.

2. Naudi smuutit tervisliku vahepalana ning sul on lõunaks vähem erinevaid isusid.

3. Tee smuutit õhtusöögi asemel ja sul on õhtul kergem olla ning uni on parem.