Fotogeenilised smuutikausid on Facebookis ja Instagramis inimesi hullutanud juba tükk aega. Sest mis õige sotsiaalmeedia kasutaja sa oled, kui sul pole vähemalt ühte pilti rapsipõllust, päikeseloojangust või just nimelt smuutikausist.

Kuid ega ilus välimus pole ainus põhjus, miks smuutikausid inimeste südametesse tee on leidnud. Lisaks on smuutikauss tõeliselt maitsev, valmib vaid viie minutiga ja sisaldab kõike vajalikku, et olla täisväärtuslik ja maitsev toidukord.

Sobib hästi hommikusöögiks või pärast trenni tegemist

Kasuta näiteks metsmustikaid, vaarikaid või maasikaid või neid kõiki koos! Proteiinismuutit sobib suurepäraselt täiendama ka marjane Balance supertoidusegu, mis sisaldab arooniat, metsmustikat, astelpaju, kibuvitsa ja goji marja.

Healthy Weight supertoidusegu aga hoolitseb selle eest, et smuutikauss täidaks ka pikalt kõhtu. Seega on see ideaalne hommikusöögiks, kuid sobilik ka toitvaks vahepalaks või magustoiduks. Kui muidu oled olnud pigem pudrusõber, siis võrreldes kausitäie pudruga sisaldab see smuutikauss rohkelt vitamiine, häid rasvu ja proteiini, mis kõik on vajalikud toitained ajutegevuseks.

Marjane ja väge täis proteiinismuutikauss


Koostisosad:

Valmistamine:

  1. Blenderda kõik koostisosad, kuni segu on ühtlane.
  2. Vala segu kaussi ning kaunista meelepäraste lisanditega, nt puuviljad, seemned, pähklid, kookoshelbed, mandlilaastud.
  3. Tee oma kunstiteosest pilt ja jaga sõpradega.