Kiire ja tervislik hommikusöök

Tervislik start päevale – hommikune supersmuuti

Juba ühe päeva toitumise valed valikud võivad tunda anda ja sellest annavad märku väsimus (eriti pärastlõunal), pidev näljatunne, magusaisud ning halb enesetunne. Rääkimata nende valikute pikemaajalistest mõjudest tervisele – ülekaal, pidev väsimus, keskendumisraskused ja nõrgenenud immuunsus.

Keha tahab hommikul saada kvaliteetset kütust ja alustades päeva supersmuutiga, tangid oma keha parimaga. Proovi järele 1-2 nädalat ning tunned erinevust nii enda enesetundes, produktiivsuses kui energias.

KIIRE JA TERVISLIK HOMMIKUSÖÖK


Isegi, kui sa pole varem ühtegi smuutit ise teinud, on see retsept lihtne alustamiseks igaühele.

Koostisosad:

Smuuti valmistamine:

Pane kõik koostisosad blenderisse ja blenderda umbes 1 minut.

Taimne piim sobib ideaalselt asendama lehmapiima. See on laktoosivaba ja smuutide sees ideaalne. Suuremates supermarketites on saadaval erinevad taimsed piimad.

Balance supertoidusegu on pungil marjadest nagu goji, mustikas, aroonia, astelpaju, kibuvits ja lisaks veel tervislikud chia seemned. Ei mingeid halbu lisaaineid ega lisatud suhkrut.

Boost Yourself Balance Multimineral supertoidusegu

Hommikusöök on sinu päeva stardienergia

• Rohkem energiat – blender lõhustab kõik koostisosad ja teeb ära n-ö eelseedimise ehk organismil on vajalikke toitaineid lihtsam omastada.

• Päeva jooksul vähem isusid – kui organism ei saa toidust vajalikke aineid, siis see sunnib meid rohkem sööma.

• Liiga lihtne, et mitte teha – valmistamine võtab kõigest 5 minutit ja võid juua smuutit ka tööle sõites.

“Minu enesetunne muutus kordades paremaks, energiat on rohkem kui eales ja mu vaim on värske. Sellest on saanud minu elustiil. Ja see on loomulikult muutnud mu üldiseid toitumisharjumusi ja suunanud tervislikuma ja aktiivsema elu juurde. Uskumatu, kuidas üks asi võib nii palju muuta!” – EVELI, TARTUST