väsimuse kombo energy

Energiarikas ja kiire hommikusmuuti tööle kaasa

Hommikune hambapesu tundub ju ärgates oluline tegevus? Kuid söömine paljudele paraku mitte. Põhjuseks on ajanappus ja äratuskella edasi lükkamine, isu ainult kohvi järele või tahke toit ei taha kuidagi hommikul vara kõhtu mahtuda.

Tervisliku hommikusöögi valmistamine ei pea olema tegelikult aga üldse keeruline ja täna õpetame sulle, kuidas teha hommikusöögiks smuutit, mis valmib vähem kui 5 minutiga, on maitsev ja annab energiat paremini kui hommikukohv.

5-minuti hommikusmuuti retsept

1 banaan
½ küpset avokaadot
1 klaas (külmutatud) marju
1 klaas vett
1 spl Energy supertoidusegu

Energy supertoidusegu sisaldab kofeiini (guaraana seemnetest), mis aitab peletada väsimust ja kurnatust. 1 supilusikatäis Energy supertoidusegu sisaldab ca 63 mg looduslikku kofeiini, mis on võrdne tassi kohviga. Lisaks aitavad energiavahetusele kaasa kaltsium, magneesium, mangaan ning rauarikkad Aafrika baobab ja Peruu maca.

Soovitame neile, kes tunnevad hommikuti väsimust ja ei jõua hommikusööki teha.

“Olen umbes 2 kuud igal hommikul smuutisid joonud koos Energy supertoiduseguga. Uskumatu, aga ma vist suudakski vaid smuutidest elada. Minu puhul töötab just see, et ma teen õhtul smuuti valmis, võtan hommikul külmkapist kaasa ja ülimalt hea ning kiire hommikusöök ongi olemas.”

– MARIKO

“Ma olen suur kohvisõber ja tavaliselt on topeltespresso see, mis paneb hommikul fookuse paika. Seega ma olin üsna skeptiline, et kas ja kuidas üks superfood smuutilisand suudab seda asendada. Tuli välja, et Energy suutis. Peale kolmandat päeva ei olnud hommikukohvi järele enam vajadust. Enesetunne oli väga hea, meel ergas, minu muidu sagedased meeleolukõikumised olid kadunud ja inimesed minu ümber ütlesid, et ma säran!

Samal ajal Energy superfoodi kasutamisega alustasin ka poolmaratoni treeningutega – kaks kuud eriti intensiivset trenni ja lõpetasin poolmaratoni väga hea ajaga! Olen enam kui rahul selle tootega!”

– RUTH