#MINAVALINLIIKUMISE

#MINAVALINLIIKUMISE

SEL AASTAL KESKENDUB BOOST YOURSELF LIIKUMISELE JA INIMESTELE, KES LIIKUMISKULTUURI EDENDAVAD

Boost Yourself on alati öelnud, et tasakaalustatud toitumine, hooliv kogukond ja järjepidev liikumine on täisväärtusliku elu valem.

Toitumisest oleme juba aastaid rääkinud, ägeda kogukonna eest oleme hästi tänulikud ja nüüd on aeg suurem tähelepanu anda liikumisele. Oleme võtnud oma südameasjaks, et iga meie lugeja leiaks endale sobiva liikumisviisi ja motivatsiooni teha seda järjepidevalt.

Inspiratsiooniks lõime kampaania #minavalinliikumise, mille raames toome teieni pea poolsada Eesti liikumiskultuuri eeskuju ja edendajat. Otseülekanded toimuvad igal neljapäeval, kell 18.00 Boost Yourselfi facebooki kanalil.

Seega, tee endale neljapäevaõhtud varakult vabaks, hakka meie kanalit jälgima ja leia just endale sobiv liikumisstiil, et sina saaksid ka öelda, et just 2021 oli see aasta, mil sa endale valju selge häälega ütlesid – “Mina valin liikumise!”.

Boost Yourselfi ametlik #minavalinliikumise meediapartner Ajakiri Sport hakkab igal nädal üles panema enda veebilehele artikli eelmise nädala esineja kohta.

SEL AASTAL KESKENDUB BOOST YOURSELF LIIKUMISELE JA INIMESTELE, KES LIIKUMISKULTUURI EDENDAVAD

Sellel lehel toome teieni igal kuul põnevaid persoone, kes aitavad üles ehitada ja töös hoida Eesti liikumiskultuuri laiemalt. Kirjutame inimestest, kes on oma elustiiliks ja südameasjaks valinud liikumise.

Hei,

Usume, et praeguseks oleme teinud piisavalt, et saame end auga tervisliku elu saadikuteks nimetada! Meie ägedad fännid on alati olnud põhjuseks, miks korraldame toredaid väljakutseid ja kutsume inimesi meiega koos liikuma.

Meile meeldib terve Eesti! Küll aga teame ju meiegi, et smuutid ja tervislik toitumine ei anna ilma füüsilise liikumiseta õigeid tulemusi. Üks täiendab ikka teist. Just nagu meie Boostis!

Smuutid on meil selged – aeg on liikuma hakata! Sõna otseses mõttes! Sel aastal keskendumegi just füüsilisele liikumisele ja inimestele, kes meid kõige rohkem inspireerivad!

Boost Yourself

Hei,

Usume, et praeguseks oleme teinud piisavalt, et saame end auga tervisliku elu saadikuteks nimetada! Meie ägedad fännid on alati olnud põhjuseks, miks korraldame toredaid väljakutseid ja kutsume inimesi meiega koos liikuma.

Meile meeldib terve Eesti! Küll aga teame ju meiegi, et smuutid ja tervislik toitumine ei anna ilma füüsilise liikumiseta õigeid tulemusi. Üks täiendab ikka teist. Just nagu meie Boostis!

Smuutid on meil selged – aeg on liikuma hakata! Sõna otseses mõttes! Sel aastal keskendumegi just füüsilisele liikumisele ja inimestele, kes meid kõige rohkem inspireerivad!

Boost Yourself

teet ringis-01 mina valin liikumise

Inspireerivate liikujate lood toob teieni püstolreporter, spordientusiast ja Boost Yourselfi kaasasutaja Teet Torim.

Igal neljapäeval kell 18.00 hakkab olema meie Facebooki kanalis live-intervjuu ühe inspireeriva Eesti liikumiskultuuri edendajaga.

Kui ei jõua täispikka live-intervjuud vaadata, siis loe Ajakirjast Sport.

Igal neljapäeval kell 18.00 hakkab olema meie Facebooki kanalis live-intervjuu ühe inspireeriva Eesti liikumiskultuuri edendajaga.

JÄRGMISED LIVE-INTERVJUUD:

JÄRGMISED LIVE-INTERVJUUD:

Pelle Pohlak

FC FLORA PRESIDENT

Miks on Pelle valinud enda südameasjaks just jalgpalli arendamise Eestis. Mis seisus on Eesti jalgpall? Kas peale on kasvamas noori jalgpallureid?
Liikumiskultuuri arendamise puhul ei saa me vaadata üle ega ümber meie noortest. 

FACEBOOKI LIVE: 03.03 kell 18.00

Madis Meister

Wim Hof meetodi maaletooja ja koolitaja

Miks küll valida oma liikumiseks jäävees ujumine? Räägime ausalt ära, mis värk siis ikka on selle taliujumisega.
Miks on sellest saanud kultus ja kuidas ja kas see siis tegelikult kasulik on?

FACEBOOKI LIVE: 11.03 kell 18.00

Eva Ottas

Myfitness klubide Baltikumi treeningute juht

Räägime kodus treenimisest, õige treeningu valimisest ja üldisest treeningmotivatsioonist.
Mida teeb üks treeningute juht igapäevaselt ja kuidas üldse koostada treeninguid erinevate kehatüüpide, võimete ja soovidega inimestele.
Ja põhiline küsimus on ju ikkagi see, et kuidas laiskusest üle olla?

FACEBOOKI LIVE: 18.03 kell 18.00

Mina valin liikumise Asko Külmsaar Boost Yourself

Asko Külmsaar

Movement Tallinn looja

Kuidas kasvada treeneriks ja miks valida just selline liikumistüüp, mis nõuab pigem väga tugevat pühendumist?
Mis on movement Tallinn ja miks see loodud sai?
Uurime, kuidas treenida koos füüsisega ka oma vaimu ja saame teada, miks nimetatakse Asko Külmsaart teatud ringkondades Eesti oma Ido Portaliks.

FACEBOOKI LIVE: 25.03.2021

Boost Yourself Jaan Roose mina valin liikumise

Jaan Roose

Red Bull Athlete
Slackline Performer

Võiksime ju võtta Värska mehest eeskuju ja proovida ära slackline treeningu, mis maakeeli on köiel turnimine?
Mis mees on Jaan Roose, kes on võitnud mitu mainekat võistlust, osalenud Madonna “MDNA” turneel ja on tänaseks Red Bulli ametlik sportlane.
Ja see kõige põletavam küsimus – kuidas siis ikka saada Red Bulli sportlaseks?

FACEBOOKI LIVE: 01.04.2021

Kerttu Tänav Boost Yourself minavalinliikumise

Kerttu Tänav

Treenikerttuga.com eestvedaja
Pilatese treener

Treener Kerttu sõnul on Pilates treening, mis keskendub eelkõige keha tasakaalule ning kere-ja süvalihastele. Treeningu puhul mängib kvaliteet palju suuremat rolli kui kvantiteet, mistõttu on spordialale iseloomulik liikumine aeglane ja kontrollitud.
Kerttu Tänava sõnul on väga tähtis pöörata tähelepanu lisaks kardiotreeningutele ka lihastreeningutele ning pilates on selleks sobiv variant alates noortest eakateni ja tavainimestest tippsportlasteni.
Kerttu Tänav ütles, et tasakaal on kõige alus.

FACEBOOKI LIVE: 08.04.2021

Romet Vaino Boost Yourself minavalinliikumise

Romet Vaino

Romet Vaino on metaloodus.ee blogi looja
“Peegel karu silmades” autor
Seikleja

Teda kutsutakse ka Raplamaa oma “Mowgliks”. Ta on mees, kes hakkas blogima oma seiklustest loodusmaastikel, et näidata, kuidas metsikuses liikumine muudab kulgeja sisemaailma.
Mees ise ütleb, et tänaseks on tühi tunne hingest kadunud ja ta peab end õnnelikuks inimeseks.
Räägimegi matkamisest, liikumisest looduses ja sellest, kuidas ja kas see inimest õnnelikumaks muudab.

FACEBOOKI LIVE: 15.04.2021

Gätly Valge Boost Yourself

Gätly Valge

Jooks on Lahe” eestvedaja

Räägime jooksmisest ja sellest, kuidas sellega üldse alustada.
Uurime, kas joosta saab igaüks ja mida see meie keha ja vaimuga teeb.
Gätly teeb ka jooksu väljakutseid – uurime kuidas ja miks.

FACEBOOKI LIVE: 22.04.2021

Janika Lõiv Boost Yourself

Janika Lõiv

Eesti maastikuratta koondise liige

Tegeleb maastikurattasõiduga. Tema peamiseks alaks on olümpiakross ja ta on Eesti maastikuratta koondise liige.
Ta on suutnud tõusta UCI rahvusvahelises edetabelis 400. kohalt maailma top 15 sõitja hulka.
Tule kuulama, kuidas elab, treenib, hingab ja mõtleb üks maailmatasemel rattasportlane – ehk saad sinagi mõne nipi, kuidas rattaspordiga alustada.

FACEBOOKI LIVE: 29.04.2021

Merike Kütt boost yourself

Merike Kütt

Kogemusnõustaja
Figuuritajate ellukutsuja

Merike on oma südameasjaks võtnud selle, et viia just naised tervisliku elu poole läbi mõttemaailma muutmise, liikumise ja teadliku toitumise.

Arutame, millest võib olla tingitud see, et just naiste kaalunumber on aastatega tervislikumaks muutunud. Lisaks uurime, mis võimalusi on täna loodud, et alustada teadliku kaalulangetamise teekonda ja lisada sinna ka mõtlemine ja liikumine.

FACEBOOKI LIVE: 12.05.2021

Kari Outdoors Boost Yourself

Kari Outdoors

“Loodus tahab meie lapsi tagasi!”

Kuidas saada lapsed loodusesse? Ikka vanemate eeskujul.

Sel korral vestleme Ants ja Helen Kariga. Nende loodud pereettevõte Kari Outdoors usub, et tõelisi looduselamusi saab ikka ja ainult mugavustsooni nihutades. Ka lastel. Oleme ausad. Online-koolitunnid ja vabaaja nutipandeemia on teinud meie lapsed päriselus parajaks “zombiks”.

Kuulame Karide ideid, kuidas saada lapsed jälle loodusesse, et nad kuuleks, mis laule laulavad linnud ja saaks teada, kuidas lõhnab mets. Uurime, miks on nemad oma liikumiseks valinud just koos toimetamise ja kohaks looduse, ning millest üldse alustama peaks, kui tahaks sel suvel perega rohkem metsas liikuda.

FACEBOOKI LIVE: 13.05.2021

Aivar Ruukel

Soomaa mitteametlik peaminister
Soomaa.com

Aivar Ruukel on ökoturismi ideede „maaletooja“, loodusturismi edendaja, pühendunud fennougrist ja Soomaa mitteametlik peaminister.
Mees on matku korraldanud mitukümmend aastat ja tundub, et ta ei väsi. Soomaa turismindust arendav ettevõtja Aivar Ruukel pärjati aastal 2020 Lääne-Eesti parimaks turismiarendajaks.
Räägime liikumisest ja turismist. Kuidas ja kas muuta oma elustiil elatiseks?

FACEBOOKI LIVE: 20.05.2021

Rita-Anette Kohava Boost Yourself

Rita-Anette Kohava

Vibuprintsess

Kas teadsite, et meil on Eestis olemas päris oma vibuprintsess? Tema nimi on Rita-Anette Kohava, ta on vibukütt ja jahinaine ning tal on ette näidata medaleid nii vibulaskmise MMilt kui EMilt.
Kas vibulaskmine on üldse spordiala ja miks me sellest kõigest nii vähe kuulnud oleme?
Rändame ajas tagasi ja vaatame, kas ja kuidas saab vibuga tänapäeval jahil käia.

FACEBOOKI LIVE: 27.05.2021

Mai-Liis Kivistik

Näojooga treener

Liikumine liikumata? Jah. Näos on üle 50 lihase, mida me igapäevaselt ei kasuta. Toome teie ette näojooga saladused. Sel korral tutvustame eriti põnevat liikumisstiili – näojoot.
Herbazeni looja ja näojooga treener Mai-Liis Kivistik ütleb, et regulaarne praktiseerimine aitab tõestatult vananemise vastu, parandab naha struktuuri, kvaliteeti ja hoiab ära selle lõtvumise.
Tema juhendamisel teeme live-intervjuus kaasa mõned popimad harjutused. Näojoogat teeb teisel pool ekraani kaasa intervjueerija Angela Lill, kes on ühtlasi ka Boost Yourselfi projekti „Mina valin liikumise“ kommunikatsiooniassistent.

FACEBOOKI LIVE: 03.06.2021

Roosi Nõgisto ja Madis Põdra

Surfarid, kes elavad bussis!

Kas bussis elamine tundub võimatu väljakutsena? Sel korral vestleme Roosi Nõgisto ja Madis Põdraga, kes just sellise vahva ettevõtmise nimega Bussielu on käsile võtnud.
Oma päevi sisustavad nad surfates, surfipoes töötades ja bussiga ringi sõites. Paari parim sõber on tuul, sest oma vaba aja ringreisid sätivad nad just sinna ilmakaarde, kus tuul kõige tugevam on.
Vestleme nendega sellisest sõna otseses mõttes liikuvast elustiilist ja surfamisest. Intervjuu viib läbi Boost Yourselfi projekti „Mina valin liikumise“ kommunikatsiooniassistent Angela Lill.

FACEBOOKI LIVE: 10.06.2021

Teet Torim Boost Yourself

Teet Torim

Püstolreporter isiklikult!

Kui tavapäraselt on Teet intervjueerija rollis, siis enne suvepuhkust võtame ette just tema enda liikumise.
Teet on seitsmendat hooaega taliujuja ja üleüldse spordientusiast, kes on teinud erinevaid liikumisalaseid väljakutseid juba aastaid – öistest ekstreemidest 100-kilomeetriste süstavõistlusteni välja.
Räägime meeste vaimsest tervisest, enese proovile panekust ja kõigest sellest, mida Teet sel suvel oma liikumisega ette võtab.

FACEBOOKI LIVE: 17.06.2021

KAS KA SINA OLED OMA SÜDAMEASJAKS VÕTNUD LIIKUMISE, MISTAHES VIISIL?

Kandideeri meie LIVE’i või anna üles liikumiskultuuri edendaja, kelle lugu sa kindlasti kuulda tahaksid!

 • Jaga lihtsalt talle seda linki  👇
  www.boostyourself.ee/minavalinliikumise
 • Või kirjuta põgusalt mida sina meie Facebooki LIVE’is liikumisest rääkida tahaksid 👇
  konkurss@boostyourself.com

KAS KA SINA OLED OMA SÜDAMEASJAKS VÕTNUD LIIKUMISE, MISTAHES VIISIL?

Kandideeri meie LIVE’i või anna üles liikumiskultuuri edendaja, kelle lugu sa kindlasti kuulda tahaksid!

 • Jaga lihtsalt talle seda linki  👇
  www.boostyourself.ee/minavalinliikumise
 • Või kirjuta põgusalt mida sina meie Facebooki LIVE’is liikumisest rääkida tahaksid 👇
  konkurss@boostyourself.com

Konkurssi “AASTA LIIKUJA JA LIIGUTAJA 2021” toetab LIIGESTE KOLLAGEEN.

Aasta lõpus kuulutame välja meid enim inspireerinud AASTA LIIGUTAJA 2021 ja AASTA LIIKUJA 2021 ning paneme mõlemale välja PEAAUHINNAKS:

 • 150 eurot Boost Yourselfi raha
 • Spetsiaalselt konkursi jaoks loodud liigeste kollageeni AASTASE VARU  – et põlved ei naksuks ja liigesed ikka liiguks.
 • Minipuhkuse Saaremaal GOSPA-s.
 • Tunniajase videointervjuu võitjatega, mida kajastame oma kanalites.

OOTAME SIND OSALEMA!

– Boost yourself

Aasta lõpus kuulutame välja meid enim inspireerinud AASTA LIIGUTAJA 2021 ja AASTA LIIKUJA 2021 ning paneme mõlemale välja PEAAUHINNAKS:

 • 150 eurot Boost Yourselfi raha
 • Spetsiaalselt konkursi jaoks loodud liigeste kollageeni AASTASE VARU  – et põlved ei naksuks ja liigesed ikka liiguks.
 • Minipuhkuse Saaremaal GOSPA-s.
 • Tunniajase videointervjuu võitjatega, mida kajastame oma kanalites.

OOTAME SIND OSALEMA!

– Boost yourself

Konkurssi “AASTA LIIKUJA JA LIIGUTAJA 2021” toetab LIIGESTE KOLLAGEEN.

Jaga kampaaniat sõbraga:

Share on facebook
Share on email