TASUTA tarne Eesti piires tellimustele alates 35€ 🚚

Boost Yourselfi lugu

[row]

[col span__sm=”12″]

[ux_image_box img=”21908″ image_size=”original”]

[gap]

Oleme smuutifännid juba üle 10 aasta

[/ux_image_box]

Lugu sai alguse meie enda kehvast toitumisest, nõrgast tervisest ja pidevast väsimustundest. Kiire elutempo sundis meid tegema valesid toitumisvalikuid, mis mõjusid tervisele halvasti. Smuutid aitasid meil leida tasakaalu oma kiire igapäevaelu ja tervisliku toitumise vahel. Sven on smuutisid joonud alates 2011. aastast ja mõned aastad peale seda vahetas ka Teet oma 5-6 tassi kohvi päevas 500 smuuti vastu aastas.

“Toiduvalik võib muuta su väsinuks ja tekitada puhitust või anda kergust ja energiat. Toit võib aidata su kehal püsida sale ja nõtke ning nahal tervisest särav, ent toit võib põhjustada ka kaalutõusu ja tekitada vinne.”
Lauri Boone, raamatu “Taimsed supertoiduained” autor

Supersmuutid aitasid leida tasakaalu toitumises

Smuutisid olime joonud juba aastaid enne, kui tutvusime supersmuutidega ehk smuutidega, millele on lisatud supertoite. Supertoiduks (inglise keeles superfood) peetakse taimi ja taimseid saaduseid, mis on kõige toitainerikkamad toidud maailmas. Need sisaldavad ohtralt vitamiine ja mineraalaineid, põletikega võitlevaid rasvhappeid, kergesti seeduvaid valke ja südamesõbralikke kiudaineid.

Need on tooted, mille oleme loonud endale ja mis aitavad ka sind

Oleme kogu supersmuutide maailma tundma õppinud ja täna saame ka teistele smuutisõpradele näidata, kuidas parimaid supertoidusegu koosluseid oma smuutis kasutada nii, et see oleks maitsev ja tervislik.

“Kõik Boost Yourselfi tooted on välja kasvanud meie enda vajadusest ja need võivad aidata ka sind. Nii sai Teet enda esimeste marjasmuutide jaoks Balance`i segu ja mina oma lemmikutele rohelistele smuutidele Detoxi supertoidusegu.”
Sven, Boost Yourselfi kaasasutaja

Eestimaa oma supertoidud

Alustasime oma teekonda supertoitude maailma just Eestimaa metsadest. Metsmustikad, arooniad, astelpaju, kibuvits ning õietolm – need on vaid mõned kodumaised supertoidud, mida oma toodetes kasutame. Kuid tänaseks oleme Saaremaale kokku toonud supertoite alates Peruu mägedest ja troopilisest Aafrikast kuni Uus-Meremaa põldudeni.

Looduse parimad supertoidud sinu tervise heaks

Kõik Boost Yourselfi supertoidusegud ühendavad endas looduse kasulikke omadusi ja just nii, et need sobiksid lihtsalt sinu igapäevarutiini, maitseksid smuutis hästi, oleksid mitmekülgselt kasulikud ja neid oleks lihtne kasutada. Iga tootega paneme kaasa ka väljaprinditud sobivad smuutiretseptid, mida oleme ise läbi proovinud, et sa ennast smuutit tehes kindlamalt tunneksid.

Esimesest smuutist võib alguse saada suurem muutus

Läbi enda ja meie klientide kogemuse oleme õppinud, et parem tervis, saledam ja energiast pakatav keha saab alguse toitumisest, sest toit on meie kütus ja seda tuleb anda talle piisavalt ning õigesti. Supersmuutid on selleks kõige lihtsam ja maitsvam viis ning need sobivad igas vanuses naisele või mehele, kes soovib oma keha eest paremini hoolt kanda.

[/col]

[/row]
[section label=”Simple Center” bg_color=”rgb(245, 245, 245)” padding=”60px” height=”300px”]

[ux_video url=”https://youtu.be/wM9cyd_Alt0″]

[/section]
[row v_align=”middle”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

Sven

Smuutide ja supertoitudeni leidsin tee pärast seda, kui mul diagnoositi 26-aastaselt autoimmuunne haigus, mis oli tekkinud halbade toitumisharjumuste tagajärjel.

Oli aeg oma tervise ohjad enda kätte haarata. Tagajärgede ravimise asemel otsustasin esmalt tegeleda väikese uurimistööga ehk selgitada välja põhjused, miks olin sellesse auku üldse sattunud. Teadsin, et kui olin ennast haigeks söönud, oli võimalik end ka taas terveks süüa – esimene samm oli muuta oma toitumist.

See võttis aega küll 9 kuud, kuid kokkuvõttes suutsin seljatada oma haiguse ilma ühtegi arstirohtu võtmata. Tänu toitumisharjumuste muutmisele ei ole ma hiljem enam ühtegi arsti külastama pidanud.

Sellest ajast alates on tervislikest smuutidest ja supertoitudest saanud minu igapäevane elu osa ja igast halvast sünnib alati ka midagi head. Ning läbi Boost Yourselfi on nüüd minu kord aidata sul oma toitumist ja enesetunnet läbi ühe pisikese sammu tervislikumaks muuta.

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

https://www.instagram.com/p/BobJAMnFBTY/

[/col]

[/row]
[gap]

[row v_align=”middle”]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

https://www.instagram.com/p/Bp9CXzyA3pg/

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

Teet

Oma lugu jagas Sven minuga 6 kuud enne seda, kui mina oma esimese smuuti valmistasin.

Suuremat huvi hakkasin smuutide vastu tundma pärast seda, kui pikad päevad kontoris mu õhtu lõpuks energiast tühjaks olid imenud. Halvad toitumisharjumused ja 5-6 tassi kohvi päevas ainult aitasid sellele kaasa.

Tundsin, et vajan muutust ning nii lihtsalt leidsidki smuutid minu menüüs oma koha. Täna teen neid iga päev! Sellest on saanud harjumus, mis on külge hakanud ka mu kahele lapsele – tähelepanuta jäetud smuutid haihtuvad meie majas imeväel.

Alustades ühe smuutiga päevas, tundsin muutusi juba esimestel nädalatel. Kõht püsis kauem täis, isusid oli vähem ning ka tohutu vajadus kohvi järele oli kadunud.

Täna saan ma jagada enda kogemust läbi Boost Yourselfi ning pöörata tähelepanu sellele, et üks smuuti päevas võib sinulgi aidata end värskema ja energilisemana tunda.

[/col]

[/row]

1000+ positiivset arvustust soovitavad sul supersmuutid ise järgi proovida!

[ux_products ids=”222,7487,176,79,201,7488,210,7486,21567,21540,21564″]