Boost Yourself Yerba Mate tee

Yerba Mate – võimas tee Brasiiliast, mis põletab kaloreid ja annab energiat


Yerba Matet on joogina kasutatud juba alates iidsete Brasiilia ja Paraguai indiaanlaste ajast ning seda peetakse mitmete Lõuna-Ameerika riikide rahvusjoogiks. Yerba Matel on rohkem tervisele kasulikke omadusi kui rohelisel teel ning see annab joojale rohkem energiat kui kohv.

See on kasulik neljal põhjusel: annab energiat, rikastab paljude vitamiinide ja mineraalidega, aitab sul kaalu kaotada ning vähendab söögiisu. Yerba Matel on ka kõik kohvi ja tee suurepärased omadused. See stimuleerib ja parandab su enesetunnet.

Nagu roheline tee steroididel

Peale selle, et Yerba Mate aitab sul mitmel moel kaalu kaotada, sain ka teada, et see on isegi peaaegu veel võimsam tervisejoogina… Me kõik teame rohelise tee kasulikke omadusi; see on nagu roheline tee steroididel. See aitab sinu immuunsüsteemi, tervislikku heaolu ja väga palju muud.

90% rohkem anitoksüdante kui rohelises tees

Yerba Mates on ainulaadne segu vitamiinidest ja mineraalidest, mis stimuleerivad tervet sinu keha. Põhja-Ameerika teadlased usuvad, et selle stressi leevendav mõju tuleb kõrgest vitamiinide, mineraalide, aminohapete ja antioksüdantide sisaldusest. Sealt leiad raua, mineraalid, B1, B2, C- ja E-vitamiinid. Yerba Mate on eriti rikas magneesiumi ja kaltsiumi allikas. Lisaks on selles tees on väga palju antioksüdante. Umbes 90% rohkem anitoksüdante kui rohelises tees.

Yerba Mate kasulikud omadused:

1. Annab energiat ja parandab keskendumisvõimet.

2. Kiirendab ainevahetust ning põletab rasvu.

3. Annab vitamiinide ja mineraalide abil su kehale ‘kütust’.

4. Vähendab söögiisu ja aitab kaasa seedimisele.

Yerba Mate tee valmistamine

Sportlased kasutavad seda füüsilise võimekuse tõstmiseks

Yerba Mate aitab optimiseerida ajutööd ning parandada tähelepanuvõimet sarnaselt kohvile, kuid halbade kõrvalmõjudeta nagu uneprobleemid ja ärevus. Sportlased kasutavad seda füüsilise võimekuse tõstmiseks. Lisaks sellele, vähendab yerba mate joomine söögiisu ning parandab südame tervist. Kui kohvis leiduv kofeiin on närvisüsteemi stimulant, siis mates leiduv mateiin stimuleerib tervet keha, toites seda vitamiinide ja mineraalidega.

Yerba Mate on leidnud suure pooldajaskonna “ajuhäkkerite” hulgas

Need on inimesed, kes soovivad optimeerida aju toimimist, kasutades kõike, mis annab neile mentaalse eelise.

Üks neist “häkkeritest” on minu virtuaalne mentor Tim Ferris. Tema oli see, kes tutvustase mulle Yerba Matet kui alternatiivi kohvile ning ma usun, et kohvilt Yerba Matele üle minemine oli üks parimaid otsuseid, mida oma keha heaks teinud olen. Enne seda jõin umbes 3-5 tassi kohvi päevas ning tundsin end juba pärast lõunat alati väsinuna.

Kuidas teha Yerba Matet presskannuga:

1. Mõõda välja 1-3 supilusikatäit matet (ma eelistan kangemat).

2. Vala üle külma veega kuni mate puru on kaetud.

3. Vala peale kuum vesi (70-80C – mitte keev vesi, et säilitada toitained).

4. Lase 3-5 minutit tõmmata.

PS. Samu teelehti saab kasutada ühe päeva jooksul 3 korda. Vala uuesti peale kuum vesi, lase tõmmata ja ongi valmis!

Jah, ma tean, et Lõuna-Ameerikas seda nii ei jooda ning sealsed inimesed tahaksid mind ilmselt maha lüüa, aga mina elan Euroopas ning see on MINU viis selle joomiseks. Ma austan loomulikult ka iidseid traditsioone, aga Yerba Mate puhul ei hooli ma rituaalist, vaid mulle meeldib selle toime.

Annab energiat ja parandab keskendumisvõimet

Miks mina isiklikult Yerba Matet nii väga armastan, on võimsam energia ja parem vaimne selgus, erksus ja keskendumisvõime, mille see mulle annab.

See annab sujuva energia juurdevoolu ning erksa olemise, mis on sarnane kohvi toimega, kuid ilma kohvi kõrvalnähtudeta. Selle joomine häirib harva und ning ei põhjusta kohvist tulenevat närvilisust ja ärevushäireid.

Proovi ise järgi ja telli enda Yerba Mate tee siit

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga