Boost Yourself Triinu kogemus kollageeni ilukuuriga

Triinu ilukuuri kogemus: kuu ajaga säravam nahk


Olen eneseotsingu radadel olev noor naine, kes otsib pidevalt tervislikumaid viise, et hoolitseda enda keha ja vaimu eest. Minu hobideks on tantsimine, ristsõnade lahendamine, looduses kõndimine, jõusaalis käimine, raamatute lugemine.

Püüan end pidevalt harida ning tervislikult toituda. Töötan IT-firma personaliosakonnas administraatorina ehk tegelikult istun või seisan vähemalt 7 tundi päevas arvuti taga.

Ka seetõttu on minu jaoks oluline, et saaksin peale tööd liikuda ning oleksin tervislik, sest kui mul pole tervet keha, siis pole mingil hetkel ka enam mind.

Millisele terviseprobleemile oled otsinud lahendust?

Ma ei ütleks, et mul konkreetselt probleem oli. Jõudsin lihtsalt sellisesse vanusesse, kus tuleb mõelda sellele, kuidas ennetada vanusest tulenevaid kortse ning seetõttu hakkasin umbes aasta tagasi kasutama iga päev päeva- ja öökreemi.

Et ei jääks vale muljet, siis ei, mul pole hetkel veel kortse, aga ma tean, et kui need on mul juba tekkinud, siis on hilja nendega tegeleda ehk väga oluline on tegeleda kortsude ennetamisega juba täna.

Boost Yourself Triinu kogemus kollageeni ilukuuriga

Märgid, et sinu kehas on vähe kollageeni:

 • Probleemne näonahk
 • Kehv ja kahvatu jume
 • Haprad ja kergesti murduvad küüned
 • Juuste hõrenemine
 • Kanged või lausa valutavad liigesed

Kollageen osaleb sidekoe loomises ja liigeste tervena hoidmises. Uuringud näitavad, et kollageeni toidulisand vähendab osteoartriidi ja reumatoidartriidiga kaasnevaid liigesevalusid.

Just selle liimilaadse aine vähenemise tõttu võivad luuühendused hakata tunda andma, naksuda ja krudiseda.

Miks otsustasid teha läbi kollageeni ilukuuri?

Olles kasutanud päeva- ja öökreemi, sain ma aru, et see on tegelikult ainult väline hoolitsus. Ühel õhtul jäi mulle Facebookis silma Boost Yourselfi reklaam uuest kollageeni supertoidusegust ning seal oli võimalus seda eeltellida.

Mõtlesin, et miks mitte proovida (varem polnud ma supertoidusegudega kokku puutunud) ja end ka seesmiselt turgutada ning tegin tellimuse. See on olnud seni üks mu parimaid otsuseid!

Kollageen kosmeetikas – kas hea lahendus?

 • Kosmeetikatoodetele kollageeni lisamine naha vananemise vältimiseks võib tunduda hea idee, kuid sellel ei ole loodetud tulemust.
 • Seda sellepärast, et kollageeni molekulid on läbi naha imendumiseks liiga suured.
 • Ka naha alla toimetatuna ei ole seni kindlust, et need suudaks ühineda ning seeläbi tugevdada organismis juba olemasolevaid kollageeni struktuure.
 • Parim tulemus algab alati seestpoolt väljapoole.

Boost Yourself Triinu kogemus kollageeni ilukuuriga

Kuidas möödus sinu jaoks kollageeni ilukuur?

Kollageeni ilukuuri tegin ma natuke üle kuu aja. Lisasin igal hommikul smuutile ühe lusikatäie kollageeni pulbrit. Mulle meeldis, et pulber ise oli ka veidi magusa maitsega.

Shotti ma võtta ei proovinud, tahaksin nüüd ära proovida ka veega tehtud kollageeni shoti.

Boost Yourself soovitab: selleks, et saada kõige paremaid ja ilusamaid tulemusi, soovitame teha kollageeni ilukuuri 90 päeva.

Milliseid muutuseid tundsid enne ja peale kuuri?

Tulemused olid minu jaoks suurepärased. Ma reaalselt nägin, kuidas kuu ajaga muutus mu nahk säravaks ja jumekamaks, kui see oli varem.

Tänu sellele muutusin muidugi ka ise enesekindlamaks ning käisin julgelt ilma meigita, teades, et mu nägu pole kuiv ja kahvatult valge.

Miks on nahal kollageeni vaja?

 • Kollageeni leidub siseorganite silelihaskoes, veresoontes ja seede­traktis, liigestes, juustes, küüntes, silma sarvkestas ning muidugi ka nahas.
 • Just kollageen on aine, mis aitab nahal pingul püsida ning tänu millele toimub rakkude uuenemine.
 • Üks tähtis roll on sel ainel nahas veel – kollageen takistab keskkonnamürkide imendumist.

Boost Yourself Triinu kogemus kollageeni ilukuuriga

Mida tähendab sinu jaoks tõeline ilu ja õnn?

Ma arvan, et tõeline ilu ja õnn on tervislikus kehas õnnelik inimene. Nii oluline on hoolitseda enda keha eest nii välimiselt kui seesmiselt, sest kui seda mitte teha, siis see tähendab, et sa ei austa absoluutselt iseennast.

Sinu keha on ju ainuke vahend, millega sa siin maailmas oled ning kui su süda lakkab töötamast, siis ongi kõik. Ma näen, kuidas ümberringi on inimesed haiged ja käivad arstide vahet ning söövad selle tagajärjel tablette, mis peaksid neid aitama.

Muidugi võivad ka need aidata, kuid lõppkokkuvõttes on ikka oluline teha trenni ja toituda nii, et su kehal on hea olla.

Millised on sinu arvates kõige suuremad tervisemured tänapäeval?

Kõige suuremad tervisemured tänapäeval on vähene liikumine, silmadele koormust tekitav telefon, halvad toitumisharjumused ja kindlasti ka negatiivne mõtteviis.

Millised on sinu soovitused teistele, kes sooviksid olla rohkem tasakaalus, enesekindlamad ning tervemad?

Minu soovitus on, et igaüks käiks trennis enda pärast, sööks tervislikumalt enda pärast ja mõtleks positiivsemalt enda pärast. Sest kui neid kõiki asju teha kellegi teise pärast, siis tõenäoliselt mingil hetkel motiviatsioon lihtsalt kaob (muidugi juhtub seda ka juhul, kui teed asju enda pärast).

Oluline on lihtsalt püsida parema homse rutiinis ning armastada ennast ja enda keha.

-25%
(24 arvustust)
47.80 35.85
-10%
UUS!
(19 arvustust)
25.90 23.30
-10%
UUS!
(9 arvustust)
25.90 23.30

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

[]