Boost Detox smuutikuur

Toitumisnõustaja: miks on 3-päevane puhastuskuur sinu kehale vajalik?


Inimeste tagasiside meie 3-päevasele puhastuskuurile roheliste smuutidega on olnud siiani väga hea ja me siiralt soovime, et sa saaksid täpselt aru, miks sinu keha sellist puhastuskuuri vajab.

Toitumisnõustaja Marit Berendson räägib lähemalt, kuidas 3-päevane puhastuskuur roheliste smuutidega on lihtne ja tõhus viis, et parandada seedimist, tagada rohkem energiat igapäevasteks tegevusteks ja tugevdada organismi kaitsevõimet.

Meie ainevahetus teeb päevast päeva väga suurt tööd, et seedida toitu ja transportida toitaineid õigetesse kohtadesse. “Eriti keeruline on ainevahetusel toime tulla raskesti seeditava ja töödeldud toiduga, milleks on poolfabrikaadid – pihvid, viinerid või siis kiirtoit – hamburgerid, friikartulid, pizza ja ka suhkur,” räägib Berendson.

Kui neid toiduaineid igapäevaselt tarbida, rikuvad need meie keharakkude tööd ehk läbivoolavust, et vajalikud toitained meie keharakkudesse pääseksid. Seepärast paljud imestavad, et miks nad ennast halvasti tunnevad või miks üks häda ajab teist taga, kui nende toidumenüü pole piisavalt mitmekesine.

Miks sinu keha smuutikuuri vajab?

“Kui anda talle veidike aega puhkust ja selle asemel hellitada oma ainevahetust hoopis roheliste smuutidega, mis puhastavad organismi, siis on organismil piisavalt energiat ka muude häirete ja erinevate terviseprobleemidega tegeleda,” kinnitab Berendson.

Nii mõnigi võib mõelda, et kuidas smuutikuur toetab organite tööd? Toitumisnõustaja sõnul sisaldavad rohelised supertoidud suures koguses klorofülli ehk taimepigmenti, millel on omadus keha puhastada erinevatest mürkidest, mis kogunevad töödeldud toidu, rohtude, suitsetamise jms.

Samuti turgutavad rohelised taimed meie vereringet ja ainevahetust. Lisaks sisaldavad rohelised taimed väga palju erinevaid vitamiine ja mineraale.

“Meie organismil on vaja erinevaid vitamiine ja mineraale, et toimida korrektselt. Igal vitamiinil ja mineraalil on tähtis funktsioon kehas ja nad teevad ka pidevat koostööd omavahel. Kui mingit vitamiini või mineraali vajaka jääb, tähendab see seda, et mingi funktsioon kehas ei toimi 100% perfektselt,” lausub toitumisnõustaja.

Kui inimene oma keha puhastamisele tähelepanu ei pööra ja piisavalt värsket toitu ei tarbi, siis esinevadki erinevad sümptomid ja märguanded. “Need võivad olla väga erinevad. Näiteks pidev väsimus, haigestumine, stress, nahaprobleemid, motivatsioonipuudus jne,” hoiatab Berendson.

3-päevane puhastuskuur roheliste smuutidega

3-päevane puhastuskuur roheliste smuutidega on hea viis vabaneda jääkainetest, mis on aja jooksul meie organismi ladestunud ning ainevahetust häirima hakanud. Smuutikuur aitab inimestel enda tervislikumad toitumisharjumused uuesti üles leida.

“Need 3 päeva on puhkus sinu kehale, kus praetud ja töödeldud toit on vahetatud ainult värskete ja toitainerikaste smuutide vastu. Rohelistest smuutidest saame kätte väga palju organismile vajalikku, et kõik saaks toimida suurepäraselt,” ütleb Marit Berendson.

Puhastuskuuri ajal lisa oma smuutile lusikatäis Detox supertoidusegu, mis lisab sinu smuutile 5 erineva supertoidu kasulikke omadusi ja teeb sinu smuutist tõelise organismi turgutaja. See sisaldab spirulinat, klorellat, nisu- ja odraorase pulbrit ning maailma kõige C-vitamiinirikkamat camu camu marja.

Need kõik loodusest pärit supertoidud aitavad toetada kehast jääk- ja mürkainete väljutamist ning samal ajal turgutada organismi vajalike vitamiinide, toitainete ja mineraalainetega.

Mis on 3-päevane puhastuskuur roheliste smuutidega?

  • 3-päevane Detox smuutikuur seisneb organismi puhastavate roheliste smuutide joomises
  • 3 päeva asendab iga toidukorra üks roheline Detox-smuuti, mis täidab kõhtu ja tagab sulle kõik vajalikud toitained
  • Puhastuskuur annab värskema enesetunde, puhastab organismi ja aitab tõhusalt kaalu langetada

Miks puhastuskuur on sulle kasulik?

  • Aitab vähendada väsimust ja kurnatust
  • Aitab kaasa seedeensüümide paremale tööle
  • Laeb keha vitamiinide ja mineraalidega
  • Aitab kehast mürkaineid väljutada
  • Toetab tervislikku kaalu langetamist
  • Tugevdab organismi kaitsevõimet

Millised on tulemused enne ja pärast?

Mõtesta enda jaoks kindel eesmärk – kas sa soovid alustada tervisliku toitumisega, kehakaalu alandamisega või lihtsalt kogeda paremat enesetunnet? Võib-olla on seedimine korrast ära ja ebatervislik toitumine on keha loomuliku tasakaalu paigast viinud? Smuutikuur on hea võimalus selle kõigega alustada ja järje peale saada.

Kindlasti on oluline siinkohal mainida, et püsivalt hea enesetunde ja tervise tagab siiski tervislik toitumine elustiilina. Kuid 3-päevase smuutikuuriga saab toitumisharjumused uuesti tervislikumale rajale juhtida.

“Pärast puhastuskuuri roheliste smuutidega on tervel organismil tunne nagu oleks just tärganud raskest talveunest. Tulemuseks peaks olema paranenud enesetunne, rohkem energiat, klaarim ja säravam nahk, vähenenud peavalud,” selgitab Marit Berendson.

Ta lisab, et puhastuskuur võib kaasa tuua ka mõnekilose kaalulanguse, kuna menüüst tuleb neil päevadel eemaldada maiustused ning rõhk on tervislikul toiduvalikul.

Kas lööd kampa? Kõik sinu enda heaolu, rõõmsa meele ja tervise nimel!

Kommentaar postitusele “Toitumisnõustaja: miks on 3-päevane puhastuskuur sinu kehale vajalik?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga