Tervist tugevdav kuur! Vaata lähemalt


Kui sa tunned ennast väsinuna, soovid ennetada haigestumist, otsid võimalust tugevdada enda immuunsust, tahad suurendada keha vastupanuvõimet viirustele, otsid lisajõudu ning teha seda kõike kerge vaevaga ja maitsvalt, siis oled õiges kohas!

Sinu kõige lihtsam tervislik harjumus saab alguse selle tugevdava tervisekuuriga.

Teeme koos läbi immuunsust tugevdava tervisekuuri 7.09-20.09

14-päevane tervisekuuri ajal asendad ühe toidukorra supertoitudega rikastatud smuuti vastu, et hoida tervist ja tugevdada enda immuunsüsteemi. Vaid 5 minutit päevas sinu heaolu heaks.

Kaasa võib teha igaüks: ema, isa, lapsed, vanaema, vanaisa, beebiootel ja imetav ema või kutsu kampa ka kauge sõber välismaalt!

Miks juua 14 päeva üks supertoitudega rikastatud smuuti päevas?

  • Sa hoolid enda ja oma lähedaste tervisest
  • Sa tahad ennast tunda energilisena, värske ja motiveerituna
  • Sa tahad, et sinu immuunsüsteem oleks tugev ja vähem vastuvõtlik viirustele
  • Sa tead, et supertoidud annavad sulle vitamiinid ja mineraalid otse loodusest
  • Sa tead, et smuutist saadud toitaaineid kergem omastada, kui tabletina
  • Sa aitad oma kehal puhastada organismi jääkainetest
  • Sa tõstad enda energiataset ja unekvaliteeti
  • Sa tahad hoida enda magusaisud kontrolli all

Vali endale sobiv tervisekuur

1. Tervisekuur smuutidega

See kuur sobib inimestele, kes alles teevad tutvust smuutidega. See on hästi lihtne just alustamiseks. Selle käigus õpetame sind smuutisid tegema,mis maitsevad hästi ja täidavad kõhu.

Lisaks saad enda kehale palju vajalikke toitaineid, mille tulemusel tõuseb sinu energiatase, tunned ennast tegusana ja tugevana. Kõhus on mõnus kergus ja vähenevad magusaisud.

Asenda üks toidukord smuutiga, mille retseptid me sulle saadame.

Leia endale sobiv aeg smuuti tegemiseks: hommikusöök, lõuna, õhtusöök

2. Vitamiinikuur

Supertoitudega rikastatud smuutidega vitamiinikuur sobib inimestele, kes soovivad enda immuunsüsteemile lisajõudu anda. Sobib emale, isale, lastele, vanaemadele, vanaisadele, rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele – kõikidele!

Immuunsüsteemi normaalsele talitlusele aitavad kaasa C-vitamiin, raud, B6-vitamiin.

Boost Yourself kasutab enda toodetes mahekasvatatud toorainet ja kogu toiteväärtus tuleb nendest koostisosadest. Looduses kasvanud puhtast toidust saadud vitamiinid ning mineraalid suudab sinu organism paremini omastada, kui kunstlikult lisatud C-vitamiin.

Valmista iga päev üks supertoitudega rikastatud smuuti lisades sinna 1 teelusikas Immunity supertoidusegu (selles on 3 sidruni jagu C-vitamiini!) ja 1 supilusikas Digestion supertoidusegu, mis aitab kaasa sinu seedeensüümide tööle (kaltsium) ja on põletikuvastase omadusega (aloe, kurkum). Tasakaalus seedimine on aluseks tugevale immuunsüsteemile!

3. Puhastuskuur roheliste smuutidega

Roheliste supertoitudega rikastatud smuutid aitavad kaasa organismi puhastamisele jääkainetest, aitab vähendada pidevat väsimustunnet, leevendavad puhitust ja raskustunnet kõhus, sinu seedimine muutub paremaks ja ainevahetus kiiremaks, sul on rohkem energiat, ning tunned ennast kergemalt.

Valmista iga päev üks roheliste supertoitudega rikastatud smuuti lisades 1 teelusikas Detox supertoidusegu. Päevane vajalik kogus rohelist ühest smuutist!

Detox supertoidusegu sisaldab klorellat, mida peetakse üheks paremaks jääkaineid ja mürke väljutavaks taimeks maailmas. Kokku on Detox segus 4 kõrgelt hinnatud rohelist supertoitu: nisuoras, odraoras, klorella, spirulina. Viiendaks koostiseks on camu-camu mari, mida peetakse maailma kõige C-vitamiini rikkamaks marjaks. Aita kaasa oma kehal looduslikult puhastada organismi jääkainetest, varustades keha bioaktiivsete toimeainetega.

Vali endale sobiv tervisekuur ning alustame ühiselt juba 7.09

PS! Üks moodus on teha ka üks nädal ühte kuuri ning teine nädal teist kuuri.

Sosinad käivad, et nii on veel kõige efektiivsem!

[]