Smuuti toidukorra asendaja

#smuutiteisipäev tuleb taas!


Sõpradega grillimised ja pikad valged ööd on osa lemmik aastaajast. Meile meeldib see väga, aga keha vajab ka siis energia- ja vitamiinirikast toitu, sest tahame suve nautida ju täiel rinnal!

Kui esmaspäeval tekib tunne, et keha on kuidagi väsinud ja raske on olla ning soovid uuele nädalale tervislikku hoogu juurde anda, siis smuutiteisipäev võib olla sinu päästerõngas.

Just nii – tulemas on taaskordne SMUUTITEISIPÄEV, millega alustame juba 8.juunil. Smuutitame igal teisipäeval juuli lõpuni.

Suverütm on tihti üpris teistsugune ja pisut kaootiline. Palju pidustusi, väljas viibimisi, grillimisi ja unetuid öid. Seega tihti tunneme peale nädalavahetust end veidi raske ning väsinuna.

Smuutiteisipäevaga tahame meie leevendada sellest suvemöllust tulnud raskust. Tõmmata ühel päeval söögilaud kergemaks ning asendada iga teisipäev vähemalt üks toidukord smuutiga.

Kuidas smuuti teisipäeva kaasa teha?

Igal teisipäeval on sinu menüüs toidukordade asemel smuutid, et laadida oma keha värskete vitamiinide, mineraalidega ja anda talle üheks päevaks puhkust ja aega taastumiseks. Alles siis, kui sinu seedimine saab puhkust, hakkab organism end ise seestpidiselt taastama. Kui seal aga keerlevad hommikust õhtuni kartulid, grillvorstid ja jäätised, siis tunnedki end loiult.

Üks päev ja 3 smuutit – see on lihtsam, kui sa arvad

Asendades üheks päevaks kõik toidukorrad tervisliku smuutiga, mis on juba blenderis eellõhustatud ehk pool seeditud ja rikastatud veel kõige võimsamate toitainetega maamunal – supertoitudega.

Organism saab siis puhata ja energiavarusid taastada – uhtuda välja organismi kogunenud jääkaineid, panna seedimise tööle ja anda ajule olulisi toitaineid. Nii on sul uueks nädalaks rohkem energiat, värskem olemine, oled tööl produktiivsem ja jõuad suvest viimast võtta.

Kui sa ei soovi asendada kolme toidukorda smuutiga, siis asenda kasvõi üks või kaks. Valik on sinu.

Saame kokku Instagramis: #smuutiteisipäev

Hoia silm peal ka sotsiaalmeedias Boost Yourselfil Instagrami kontol.

Jaga oma teisipäevasid koos maitsvate smuutidega #smuutiteisipäev, sest tublimatele smuutitajatele hakkame iga nädal auhindasid jagama.

Isegi, kui sa pole varem mitte ühtegi smuutit ise teinud, on suvi äge aeg proovida midagi uut!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga