Anneli kogemus: smuuti aitas väsimuse vastu


Anneli ammutab smuutist jõudu just siis, kui tunneb, et tööpäev hakkab pikaks venima ja mõte enam ei tööta. Ta jagab oma kogemust, miks smuuti aitab väsimuse vastu ja jagab lihtsat nippi, kuidas ka reisil olles oma keha turgutada.

Kui pikalt oled smuutisid joonud ja miks sa need oma menüüsse lisasid?

Hea ja äärmiselt kasulik juhus viis mind jaanuaris Rahvusraamatukogusse, kus toimus VaimuKeha konverents. Võib olla oli innustajaks just uue aasta algus, aga olin nagu mudilane kommipoes. Tänaseks päevaks on seal kuuldu ja kogetu muutunud minu elustiiliks ja nii konverentsi korraldajad kui ka lektorid on saanud minu pereliikmeteks. Esimene samm oligi supertoidusegude tellimine, et oma elu veel tervislikumaks ja rõõmsamaks muuta. Samuti oli blender liiga kauaks kapile tolmu koguma jäänud. Mida veel tahta, kui ka meie poodides on puu- ja juurviljaletid üsna rikkalikud? Nii olidki märkamatult, aga kindla koha leidnud minu päevamenüüs smuutid. Ostsin endale ka väiksema blenderi varuks, et saaks reisil smuutidega keha turgutada.

Millal eelistad smuutusid juua ja miks just nendel aegadel?

Mulle meeldib kõige enam smuutiga end värskendada just pärastlõuna paiku, kui tööpäev on hakanud vaimu nüristama, aga lõpetada veel ei saa. Just pärast smuuti joomist õnnestub end ellu äratada ja nii-öelda koera sabast üle saada ning tööpäev reipalt lõpetada.

9/10 Boost Yourself'i kliendist kogeb ühte või mitut järgnevast loetelust:

✓  Kaalukaotus ✓  Parem seedimine ✓  Rohkem energiat ✓  Tugevam immuunsus ✓  Parem keskendumisvõime ✓  Vähem erinevaid isusid ✓  Säravam nahk

alusta siit
instagram photo

Kuidas smuutid on sind aidanud? Millist muutust neid tarbides tunned?

Esmaspäeval ja teisipäeval armastan Detox supertoidusegu smuutile lisada, et nädalavahetuse pattudest priiks saada. Peale või enne trenni olen Workout segu tarbinud. Argipäeval annab elule ja smuutile lisaväärtust Balance supertoidusegu. Uued Berry ja Energy, eriti viimane, on saanud kindla koha nii kapiriiulil kui ka smuutide hulgas. Ei saa üle ega ümber ka mõnusast Cruncy seemnesegust.

Kas smuutid on muutunud osaks sinu päevast?

Smuuti on muutunud igapäevaselt üheks kindlaks toidukorraks, vahel ka teiseks. Siinkohal vaidlen hr. Orgule vastu, kes ei pea smuutit täisväärtuslikuks toiduks. See on täiesti väär, sest smuutile saab lisada kõik vajalikud makrotoiduained ja samuti saab juurde panna kõik vajalikud rasvad ja valgud. Purustatuna saab organism nii puuviljadest, seemnetest ja segudest vajalikud ained ja energia kätte.

“Esmaspäeval ja teisipäeval armastan Detox supertoidusegu smuutile lisada, et nädalavahetuse pattudest priiks saada.” – Anneli.

Milline on sinu üks soovitus alustavale smuutitajale?

Kui keegi veel kahtleb, kas hakata smuutisid jooma, siis julgen öelda, et see on igati maitsev, kasulik ja tervislik toidukord. Kindlasti on see minu magusroog, päikesekiir päevas! Ei loe vihm, tuul ega kehv suusailm.

3 põhjust, miks smuuti sobib sinu igapäeva menüüsse

  1. Lisaks smuutist saadavatele süsivesikutele annavad supertoidud sinna juurde veel valku, kiudaineid, vitamiine ja mineraale.
  2. Täisväärtuslik smuuti aitab kehakaalu kontrolli all hoida, annab energiat, võtab ära ebavajalikud isud.
  3. Lihtne ja kiire valmistada igal hetkel – hommikul, lõunal, õhtul.

Alusta 1 smuuti päevas

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga