Boost Yourself Sirli kogemus Healthy Weight kuuriga

Sirli kogemus: “Lisaks sentimeetritele on kadunud ka kohviisu, väsimus ja näljatunne!”


Olen lihtne keskealine naisterahvas, abikaasa ja ema. Mulle meeldib elada pigem aktiivset elu ja reisida. Minu viimane kogemus näitab, et suudan isegi põhimõtteliselt kohe asjad pakkida, kõik pereelu ja muud asjad ära organiseerida ning lennata koos sõbrannaga ootamatule reisile.

Aktiivsuse all pean silmas erinevaid spordialasid, millega tegelen: tennis, padel, jalgratas, lohesurf. Mulle meeldib uusi asju katsetada ja ennast proovile panna.

Lisaks abikaasale, lastele, perekonnale ja spordile on mu suur kirg ka aias ja looduses viibimine ning kahe koera kasvatamine. Ja muidugi kokkamine – see on midagi, mis lisaks kõhule toidab ka mu hinge. Siinkohal tasub ära märkida, et just tervisliku toidu valmistamine on mind viimasel ajal paelunud.

Miks otsustasid alustada Healthy Weight väljakutsega? Kas oled varem ka teinud mõnda väljakutset?

Healthy Weight väljakutsega otsustasin proovida, kuna mind kõnetas organisimi puhastamise teema ja uued supertoidusegud tundusid olema just minu maitse (Goji ja Raw Cacao). Lisaks tundus see väljakutse sobilik, kuna vahepalad ja lõunasöök olid lubatud. Minu jaoks tähendas see seda, et sain päevas endale lubada ka midagi soolast.

Varem olen teinud 3-päevast detox väljakutset. Tookord oli minu jaoks kõige raskem teise päeva õhtu, kus ma ei suutnud enam smuuti peale mõelda, kuna soovisin midagi soolast ja mingit tekstuuri tunda. Ma tegin selle kuuri lõpuni, aga mul ei jäänud sellist super head kogemust, et “ohhh, teeks kohe uuesti, kui saaks”.

Detox supertoidusegu ei olnud vist päris minu maitsemeelele mõeldud. Samas see väljakutse mõjus super hästi. Pani kõik meeled paremini tööle, seedimine muutus kiiremaks ning kogu füüsiline olek kergenes. Seda ma soovisingi!

Healthy Weight väljakutset ei pea tegema ainult kaalulangetuseks. Kui soovid uut värskust argipäeva, vabaneda stressist, tunda ennast rohkem tasakaalus ning energilisemana, siis see on sulle!

Kuidas leidsid enda jaoks supertoidusegud?

Supertoidusegud leidsin enda jaoks 3 aastat tagasi. Ma enam täpselt ei mäletagi kuidas need leidsin. Väga tõenäoline, et olin siis sihtgrupp ja mingi reklaam mind kõnetas. Olin just taaskord emaks saanud ja kaaluteema oli minu jaoks aktuaalne.

Boost Yourself Sirli kogemus Healthy Weight kuuriga

Mis oli sinu jaoks väljakutse ajal kõige suurem hirm?

Sel korral olin palju teadlikum, kui esimese väljakutse ajal. Esialgu oli kõige keerulisem aru saada, et kuidas neid smuutisid tehakse, kust ma retseptid saan, kas ma teen ikka kõike õigesti. Kuidas ma tean, mis vahekorras ja mis koguseid (marju, puuvilju) ma pean sinna smuutisse panema.

Ühesõnaga oli see alustamine ikka üks korralik ettevõtmine ja enda ettevalmistamine. Sel ajal kasutasin suurt köögiblenderit, mida ei olnud just kõige mugavam kasutada. Selle väljavõtmine, kokku panemine, pesemine ja pärast kokku pakkimine oli samuti üks suur peavalu.

See hirm, et kust ma saan retseptid ja mida täpselt smuutisse panna, lahenes ikka väga kiiresti – siis, kui sain kätte oma esimese tellimuse, millele olid lisatud ka juba välja prinditud smuutiretseptid … Super mugav lahendus! Kindlasti ei olnud see hirm põhjendatud, aga eks teadmatus ja uue asja alustamine ongi teinekord keeruline.

Boost Yourself Sirli kogemus Healthy Weight kuuriga

Kui tulla tagasi Healthy Weight väljakutse juurde, siis seekord oli ikka kõik palju lihtsam. Smuutiretseptid olid varasemast olemas ja ka kogemus, et improviseerimine on lubatud. Samuti soetasin endale väikse mugava blenderi, mis teeb smuuti valmistamise väga mugavaks.

Eesmärk puhastada oma keha läks igati täide. Tunnen, kuidas mu energiatase on muutunud – ma jõuan veel rohkem ära teha ega ole päeval väsinud. Olen tunduvalt rõõmsameelsem ja tasakaalukam. Olen hakanud rohkem mõtlema tervislikule eluviisile (söök, loodus, oma keha hoidmine, liikumine).

Kolmandal päeval märkasin, et ma ei olegi veel hommikukohvi joonud ja mul ei olnud selleks ka mingit vajadust. Tavaliselt algab mu hommik alati kohvi ja söögiga. Ma ei tundnud hommikuti enam näljatunnet, mis mind tavaliselt alati kimbutas.

Saavutasin selle väljakutsega oluliselt rohkem, kui plaanisin. Olen super rahul ja tänaseks on minu päevas alati vähemalt üks smuuti.

Kas nakatasid mõnda pereliiget ka smuutitamisega?

Ooo jaa! Lastes tekkis huvi smuuti vastu alates teise päeva hommikust. Nad tõid ise oma klaasid välja ja soovisid proovida. Loomulikult teen nüüd juba hommikul topelt kogused smuutit, et kõik soovijad saaksid oma osa kätte.

Lisaks oma pere huvile on paljud tuttavad uurinud, et miks ma seda teen. Tunnen, et minu mõju on hea ning olen päris paljudele jaganud enda kogemust ja retsepte.

Milline on sinu lemmik smuutiretsept?

Mul ei ole kindlat lemmikut, kuna kombineerin oma smuutisid alati vastavalt külmkapi sisule. Küll on mul aga lemmik smuuti koostisosad, mis on võimalusel alati kodus olemas: banaan, mango, pirn, mustikad, vaarikad, spinat ja paar tilka mõne imelise taime õli.

Kuna mulle meeldib tunda oma smuutis erinevaid maitseid, siis valdavalt teen smuutisid veega. Minu lemmik supertoidusegu on kindlasti Healthy Weight Raw Cacao. See mõnus šhokolaadine maitse on lihtsalt imeline!

-20%
(24 arvustust)
47.80 38.02

Healthy Weight kombo 30 päevaks: goji ja kakao

Lisakilod tulevad nagu iseenesest, ent sama lihtsalt need ära ei lähe. Nüüd on aeg öelda neile head aega! Healthy Weight kombo on mõeldud sulle, kui soovid saledamat figuuri ilma kaloreid lugemata.

 • Aitab kaasa tervislikule toitumisele.
 • Suur valgusisaldus aitab smuutist kõhu kauem täis hoida.
 • Sobib ka imetavale emale.
 • 100% mahe ja looduslikud koostisosad.
 • Telli endale ka tasuta Healthy Weight kava ja retseptid.
 • Kahest pakist supertoidusegust jätkub sulle 30 päevaks.
 • Esimesi tulemusi võid näha juba 14 päevaga.
 • Komboga saad TASUTA kaasa ka väljaprinditud smuutiretseptid!
(24 arvustust)
47.80 38.02
(11 arvustust)
23.90

Digestion supertoidusegu smuutidele 200 g

Digestion supertoidusegu on kõrge kiudainesisaldusega toode, et tunneksid end kergelt iga päev.

 • 4 kiudaineterikast supertoitu!
 • Sisaldab Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse (TFTAK) teadlaste väljatöötatud kiudainete segu, mis põhineb veeslahustuvatel kiudainetel.
 • Rikas kaltsiumi poolest, mis toetab seedeensüümide tööd.
 • Sobib suurepäraselt kõikidesse smuutidesse.
 • Sisaldab vaid looduslikult esinevaid suhkruid.
 • TASUTA kaasa väljaprinditud smuutiretseptid!
(11 arvustust)
23.90
-10%
(7 arvustust)
51.80 46.60

Kollageeni kuuri kombo 30 päevaks + TASUTA saatmine

Kollageeni ja inuliiniga rikastatud supertoidusegud toetavad su naha, juuste ja küünte tervist. Nüüd võid unustada kallid iluprotseduurid ning saad särada ja end hästi tunda.

 • Sisaldab kollageeni, et toetada organismis toodetavaid valguvarusid.
 • Segus kasutatud loomne kollageen on kergesti omastatav.
 • Sisaldab inuliini, mis on kõrge kiudainesisaldusega ja soolestiku heade bakterite kasvu soodustava toimega.
 • Sisaldab kõrgel määral vaske, mis toetab naha ja juuste normaalse pigmentatsiooni tekkimist.
 • Sobib tarbimiseks nii veega kui lisamiseks juba eelnevalt valmistatud smuutile.
 • Soovitame teha vähemalt 30-päevase kollageeni kuuri, kuid parimate tulemuste saavutamiseks soovitame tarbida kollageeni 90-180 päeva järjest.
 • Ei ole soovitatav kasutamiseks rasedatele ega lastele maca sisalduse tõttu.
 • Ei sisalda lisaaineid ega lisatud suhkruid.
 • Kombosse kuuluvad marja- ja kakaomaitseline kollageeni segu.
 • Komboga saad kaasa ka kollageeni ilukuuri tegemiseks väljaprinditud kalendri ja juhised.
(7 arvustust)
51.80 46.60

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

[]