kõht, seedimine

Seedeprobleemid viivad nõrgenenud immuunsüsteemini


Seedetrakti tervis ja selle mõju immuunsusele ei ole võimalik üle hinnata. Seedetrakt on esimene kaitsevall, mis elimineerib keha kahjustavaid aineid ja mürke.

Kahjuks aga töötab see süsteem meie kehas tihti pidevalt ületundidel. Töödeldud toidud, liigne suhkur, liigses koguses oomset valku ja nisujahu – see kõik mitte ainult ei pane seedetrakti ületööle, vaid ka otseselt vigastab seda.

Pidevate seedeprobleemide tagajärjeks on:

  • Pidevad kõhuvalud, puhitused
  • Väsimus ja energiapuudus
  • Aeglane mõttetöö ja nõrk mälu
  • Meelolu langus, tujukus
  • Nõrgenenud immuunsüsteem
  • Toitainete vaegus ja haigused

Kujuta ette, et su seedetrakt on üks suur voolik, mille isolatsioon on suhteliselt õrn geeljas kiht. Selle isolatsiooni eesmärk on hoida kõik vooliku sees olev vooliku sees ja aidata lõhustada sealt läbi voolavat materjali. 

Lõhustajaks on geelja kihi sees elav bakter, kelle ülesandeks on võtta sissetulev materjal ning lõhustada seda erinevateks ühenditeks, mida keha saab kasutada erinevates protsessides. Samuti filtreerida välja see, mis meie süsteemi ei kuulu.
Ebatervislike toitudega hävitatakse aga hinnatud bakterit ning “häid sorteerijaid” jääb järjest vähemaks. 

Voolik – olles elus organism – püüab meeleheitlikult auke lappida, kuid kilde aina saadetakse juurde. Samuti otsib bakter meeleheitliku tuge, et paljuneda ja suuta sellele ähvardavale ohule vastu panna ja ka vastata organismi survele, kes nõuab toitaineid.

Samuti tuleb arvestada asjaoluga, et suurem osa serotoniini ehk õnnehormooni tootmisest toimub seedetraktis.

digestionsuperhero Boost Yourself

Kui seedetrakt ei toimi ootuspäraselt, siis üldjuhul hakkavad meid valdama kõikuvad tujud kuniks hakkame tundma pidevat masendust. Lisaks ei ole enam efektiivne keha energia tootmise protsess.
Siin tulebki mängu immuunsüsteem. Marrastus, viirus, vale keemiline ühend, toitainepuudus –  immuunsüsteemi jaoks on see kõik üks ja sama oht.

Uus vitamiinikombo “Terve seedimine = tugev immuunsüsteem sisaldab kõike vajalikku, et toetada sinu seedetööd ja tugevdada immuunsüsteemi.

Käiku lastakse armee, kes tormab kohale ja hakkab vigastatud kohta parandama ja pealetungi tagasi tõrjuma. Põletikunäitajad lähevad üles ning vigastust proovitakse meeleheitlikult parandada ja rünnakule vastu seista.

Nüüd aga, kui seedetrakt on pideva rünnaku all, siis immuunsüsteemi armee nõrgeneb. Söödav toit ei anna või siis seedetraktis olevad bakterid ei lase piisavalt toitaineid läbi ja immuunsüsteemi armee nõrgeneb.

Pärast mõningat võitlust plahvatab viitsütikuga pomm ja vallid langevad. Seedetraktis olev bakterite hulk on minimaaln ning filtreeritav toidu hulk nii väike, et keha ei saa enam vajalikus koguses mineraale ja vitamiine. 

Su keha ei omasta enam vajalikke vitamiine, mineraale, aminohappeid ja kõike muud eluks vajaliku!

Terve seedimine = tugev immuunsus

Lisaks on suure tõenäosusega selleks hetkeks lekkiv seedetrakt. Sisuliselt tähendab see seda, et kõikide nende lõigete ja vigastuste tõttu,  liiguvad toiduosakesed (nii head kui halvad) läbi soolestiku seina otse vereringesse ning sõda immuunsüsteemiga aktiviseerub veelgi.

Olukord on eskaleerunud ja nüüd on seda sõda on väga raske võita, ilma et olulisi muudatusi ette ei võeta. Hea uudis on see, et olukord on ümber pööratav, kuid nõuab häid toitumisharjumusi ning järjepidevust. 

Alustuseks tuleb uuesti töökorda saada seedetraktis elutsev bakterite koloonia. Selle jaoks on vaja hakata tarbima kiudained, mis on otseselt just bakteritele mõeldud toit. Kõige efektiivsem viis seda teha on tõsta värske juurvilja osakaalu oma toidus. Mida värskem ja mida värvilisem, seda parem. 

Boost Yourself Digestion Supertoidusegu on mõeldud seedetrakti turgutamiseks ning tugevdamiseks. See sisaldab TAFTAK poolt välja töötatud kiudainesegu. Samuti võimast põletikuvastast kurkumit ning aaloet.

Et immuunsüsteem uuesti tugevaks ning toimivaks saada, on vaja eelkõige seedetrakti tervis korda saada. Bakterite koloonia taastumisel suudab keha jälle normaalselt toitu filtreerida ning eraldada kehale vajalike vitamiine ja mineraale, mis omakorda tugevdab keha immuunsüsteemi. 

Immuunsüsteemi normaliseerumisel suudab sinu sisemine kaitsearmee võidelda kehasse sattunud võõrkehadega ning uuesti taastuda. 

Keha energia tootmisprotsess hakkab tasapisi jälle taastuma ning seedetrakt hakkab jälle eraldama õnnehormoone. Keha ja mõistus suudab toime tulla igapäeva stressoritega (olgu see töö, kodu või elus tekkivad hetked) ning mõttetöö kiireneb. Elu on jälle ilus ning meeleolu positiivne. Tervis tugev ning puudub vajadus võtta haiguspäevi.

Ole terve!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga