Taimne valgusegu Boost Yourself

Kristiina: “Tänu piimatalumatusele avastasin taimsed valgupulbrid”


Kristiina alustab 5 päeval nädalas oma hommikuid smuutiga, samuti armastab ta trennitegemist, kasutades seejuures alati lisaks toidule ka mõnda valgupulbrit. Kuna tal on kaseiini, muna ja piima talumatus, siis on ta kindlameelselt truuks jäänud taimsetele valgupulbritele. Ühtlasi jagab ta meiega ka oma lemmik smuutiretsepti.

Kui pikalt sa smuutisid oled joonud?

Esimest korda ma proovisin smuutisegusid käesoleva aasta veebruaris. Kuna ma armastan trennitegemist, on see siis jooksmine, jõusaal või rühmatreeningud siis olen alati kasutanud lisaks toidule ka mõnda valgupulbrit. Kuna mul on kaseiini, muna ja piima talumatus, siis olen kasutanud taimseid valgupulbreid.

Viiel päeval nädalas alustan oma hommikuid smuutiga ja see toode oli ideaalne lahendus ning vaheldus rohelistele smuutidele. Miks ma konkreetselt esimese tootena tellisin Cacao & Maca 1st Superfood Protein segu – mis saab olla parem kui šokolaadise maitsega hommikusmuuti? Valgurikas hommikusöök päeva alguseks!

Milline on sinu lemmikaeg smuutisid juua?

100% hommikul, see on minu hommikusöök.

Ärkan vara ja mulle ei meeldi hommikul kohe süüa. Võtan igal hommikul smuuti tööle kaasa ja alustan sellega päeva. Samuti tarbin vahel ka vahepalana.

Millist muutust tunned?

Kindlasti on aidanud kaasa seedimisele. Kuna olen üleüldiselt puhas toituja, siis on raske öelda, kas nüüd just smuutid on aidanud, pigem on need kõigele heale veel lisaks.

Milline on sinu lemmik smuutiretsept?

1 suur ja küps banaan
1 klaas taimset piima (kasutan kookose oma või India pähkli)
1 spl pähklivõid
1 spl chia seemneid
1 spl Chocolate proteiinisegu

Lõpptulemuseks on magus, tervislik, jumalik smuuti.

Kas smuutid on muutunud osaks sinu päevast?

Absoluutselt, nädalavahetuste hommikuid alustan pudruga, aga isegi siis kasutan Boost Yourself’i tootevalikust Crunchy seemnesegu ja Choco supertoidusegu, mis annab pudrule hea krõmpsu ja šokolaadise maitse.

Milline on sinu soovitus alustavale smuutitajale?

Ei ole mõtet nii lihtsat asja enda jaoks keeruliseks teha! Lihtsad koostisosad on võti. Mina olen plaani inimene ja seega soovitan teha ettevalmistusi – pane smuutisegu jaoks vajalikud puuviljad/ aedviljad / rohelised lehed kotikestesse valmis. Sügavkülmuta ja kui hakkad smuutit tegema, siis võta lihtsalt oma segu, pane blenderisse, vala vedelik, supertoidu- proteiinisegu ja blenderda!

Kindlasti tuleks osta hea blender – hea invetseering, mis tasub kindlasti ära.

Ja kõige olulisem – LIHTSALT ALUSTA!

Midagi ei ole kaotada aga nii palju võib võita!

1st Superfood Protein tooted saadaval e-poes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga