Marili kogemus: kollageeni ilukuuriga aknevaba nahk, kiirem juuksekasv ja suurepärane tuju


Olen positiivse ellusuhtumisega tegus noor naine. Minu igapäevatöö on telekommunikatsiooni valdkonnas, kus tegutsen juba pea 5 aastat müügispetsialistina. Lisaks sellele armastan end pidevalt täiendada ja hetkel õpingi kutsekoolis raamatupidaja erialal.

Vabal ajal tegelen hobi korras spordiga, osaledes 2-3 korda nädalas erinevates rühmatreeningutes. Mu eesmärk on eelkõige hea tervis nii täna kui ka tulevikus. Kõige selle juures püüan ma toituda mitmekülgselt ja tervislikult, et säilitada energiat igaks tegusaks päevaks.

 

Millisele terviseprobleemile oled otsinud lahendust?

Tõsiste terviseprobleemidega õnneks ei ole ma õnneks pidanud senise elu jooksul võitlema. Küll aga, nagu kindlasti ka paljud teised naised, olen puutunud kokku seedeprobleemidega, hormonaalse tasakaalu muutusest põhjustatud väsimuse, halva tuju, akne ja juuste väljalangemisega. Tänaseks olen kõigile neile muredele tänu supertoitudele lahenduse leidnud.

Kas oled ka varem kollageeni kasutanud?

Vaid veidi enne seda, kui Boost Yourself tuli turule enda kollageni supertoiduseguga, leidsin ma ühe välismaise Youtuberi soovitusel taolise toote. Tegemist oli samuti supertoiduga, mida tuli segada veega ja tarbida iga päev hommikuti enne sööki.

Ma ei tarbinud seda segu pikalt, seetõttu ei saa öelda, et nägin mingeid otseseid tulemusi. Põhjus, miks ma ei suutnud seda segu kaua juua, oli ebameeldiv tugev stevia maitse, mis oli sellele toidulisandile sisse pandud ja kuna ma magusaid jooke ei armasta, ei maitsenud mulle ka see toode.

Kuidas avastasid enda jaoks Boost Yourselfi kollageeni supertoidusegu?

Kollageeni supertoidusegust kuulsin smuutirevolutsiooni grupi kaudu Facebookis või tuli mulle selle reklaam otse meilile, kuna olen pikaajaline smuutisõber. Igal juhul rõõmustas mind see uudis väga ja tellisin uue supertoidusegu kohe, kui selle eelmüük algas.

Kuna ma kasutasin siis veel eespool nimetatud teist lisandit, otsustasin Boost Yourselfi paki avamisega veidi ja nii ta seisis mul nädalakese, kuni ma enam ei suutnud seda steviaga magustatud asja juua ja otsustasin Boosti omaga alustada.

Õigesti tegin! Ma ei pidanud enam taluma halba maitset, vaid sainpäeva alustada hoopis meeldiva shotiga.

Milline nägi välja sinu kollageeni rutiin?

Ma tarvitasin kollageeni supertoidusegu hommikuti. Olen harjunud ärgates esimese asjana klaasitäie vett jooma, kollageeni kuuri ajal lisandus sellele lihtsalt 1 spl kollageeni segu ja väike tilk kodust punasesõstramahla, et lisada joogile veidi hapukust.

Uskumatu, kui mõnusalt see jook hommikul käima tõmbas! Ühest pakist jagub tegelikult isegi veidi rohkem kui 30 päevaks, mis oli igati meeldiv üllatus.

Milliseid muutuseid tundsid kuuri ajal ja peale kuuri?

Nagu juba mainitud, tundsin esmalt hommikust energiataseme tõusu. Mitte ükski hommik ei ununenud kollageen võtmata, ilmselt juba sellest vajadusest end meeldiva joogiga värskendada.

Muutuseid nägin rohkem peale 2-nädalast kasutamist. Nahk muutus elastsemaks ja ei ma pidanud enam kehakreemi kasutama, mida muidu tarvitasin iga päev. Vähenes ka juuste väljalangemine ja hakkasin märkama juuste kasvamist.

Lisaks paranes näonaha seisukord, millega olen viimastel kuudel tohutult vaeva näinud. Kõik need välised muutused panid mind end üldiselt paremini tundma ning muutsid veelgi energilisemaks ja rõõmsamaks nii kodus, tööl kui trennis.

Kui sa oled terve sisemiselt, oled terve ka väljast. Võid kindel olla, et hea tervis paistab välja nii su välimusest kui heast tujust.

Marili soovitus: “Leia üles põhjus, miks sa ei tunne end tervena ja alusta selle ravimisega enda seest, kasutades tervislikku ja täisväärtuslikku toitu. Tänapäeval on selleks olemas palju võimalusi, sealhulgas Boost Yourselfi supertoidud, mis annavad igale toidule väärtust juurde ja võid kindel olla, et su keha tänab sind selle eest.”

(1 arvustust)
23.90

Energy tervisesegu smuutidele (200 g)

Tervislik ärataja kohvi asemel, mis sisaldab looduslikku kofeiini! Tervisesegu varustab su keha toitainetega, nt organismi tasakaalustav maca, mis aitavad stressiga paremini toime tulla.

  • 5 energiarikast tervisetoitu: maca, baobab, guarana, camu camu ja herneproteiin.
  • Sisaldab kofeiini, mida leidub guaarana seemnetes.
  • Aitab vähendada väsimust ja kurnatust (C-vitamiin).
  • 1 supilusikatäis segu on võrreldav tassi kohviga.
  • Ei sisalda lisaaineid ega -suhkruid.
  • Gluteenivaba.
  • Ei soovita toodet lastele, rasedatele ega imetavatele emadele.
  • JAMAVABA toode ei sisalda lisaaineid.
  • Tasume sinu eest saatmiskulu 2.69€, kui tellid üle 35€.
  • Registreeru Boost Yourselfi püsikliendiks ja teeni iga ostuga 5% raha tagasi.
Tootekood: 4744693014840 Kategooriad: ,
(1 arvustust)
23.90

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga