Liisa Connor Boost Yourself

Liisa-Maria Connor: “Õige mõtlemise ning tervisliku eluviisiga ületad kõik raskused!”


Kes on Liisa-Maria Connor?

Ma olen väiksest peale olnud küllaltki isepäine ja võistluslik. Olen alati suurelt unistanud ning teadlikult enda eesmärkide poole liikunud.

Korralik distsipliin on aidanud mul saavutada enamiku asju, mis mul tänaseks elus on, aga samas tõden nüüd, et olen endaga ka vahel liiga karm olnud. Esitan endale pidevalt uusi väljakutseid, et kasvada ja areneda ning nüüd olen õppinud ka paremini aega maha võtma ja rahulikum olema.

Tegin varasest lapsepõlvest saati usinalt sporti, olin koolis alati viieline, läksin ülikooli, alustasin enda karjääri, lõpetasin magistriõppe, abiellusin… Nii uute sihtideni samm-sammult liikunud olen.

Ma pole päevagi oma elus töötanud kusagil, kus pean olema kontoris kella 9-17 või kus mul oleks ülemus, kellele pean väga rangelt raporteerima. Olen samas ettevõttes töötanud alates 19. eluaastast.

Alustasin Ameerikas ukselt-uksele raamatute müümisega, kus töötasin 80 tundi nädalas, 100% tulemustasul, 5000 km kodust eemal. Tegin seda 5 aastat, olin grupi- ja müügijuht, värbasin, treenisin tiime, purustasin mitmeid rekordeid ning omandasin olulised müügi- ja juhtimisoskused.

See kogemus aitas mul luua harjumused, süsteemid ja väga tugeva tööeetika. Täna olen treener ja treenin Eestis müügiinimesi ja juhte, et aidata neil nende eesmärke saavutada.

Sport on ja jääb alati oluliseks osaks mul elust. Käin jõusaalis, jooksmas ning olen üldiselt aktiivne.

Kõige olulisem ja lemmikroll on mu elus abikaasaks olemine! Abiellusin eelmisel aastal oma unistuste mehega, rajame koos oma elu ning püüdleme oma visiooni poole.

Milline oli su elustiil varem? Milline on eredaim meenutus sellest?

Olen alati aktiivne olnud. Mul on sageli raske paigal püsida ja seega siblin palju ringi. Ma pole otseselt ebatervislikult elanud, aga samas ka mitte väga teadlikult mõelnud, mida mu keha vajab.

Ma vihkasin toidu tegemist kuni eelmise aasta juunini. Ma ei osanud peale võileiva ja omleti reaalselt midagi muud kokku keerata. Nägin toiduvalmistamist pigem aja raiskamise kui investeeringuna enda kehasse ja tulevikku.

Olen alati väga suur magusasõber olnud. Abikaasa on mulle mitu korda meelde tuletanud, et kui tutvusime ja oma lemmiktoitudest rääkisime, siis ma olin öelnud, et minu lemmiktoiduks on kommid. Nii oligi!

Miks otsustasid oma eluviisi kategooriliselt muuta?

Kuu peale pulmi saime abikaasaga teada, et mul avastati rinnavähk. See oli minu jaoks väga suur vapustus ja korralik n-ö peeglisse vaatamise hetk. Hindasin ümber paljud prioriteedid, muutsin toitumist ja suhtumist ning sain paljudes aspektides teadlikumaks.

Liisa haiglas Boost Yourself

Milline näeb sinu päev välja nüüd?

Kuigi mu päevad võivad töiste tegevuste osas olla erinevad, siis teatud asjad on kindlalt paigas iga päev. Ärkan enamasti küllaltki vara. Joon alati hommikul esimese asjana peale hambapesu vett. Varem mulle ei meeldinud millegipärast vett juua, ent nüüd on see mu lemmikjook.

Ühena esimestest asjadest oma päevas teen ka trenni. Peale trenni täidan tänulikkuse päevikut. Teen hommikusöögiks sageli smuutit või midagi muud tervislikku. Vaatan tihti ka mõne motiveeriva video või kuulan midagi inspireerivat.

Siis tegelen klientide treenimise, töötubade korraldamise või muude tööasjadega. Nädala sees teen igal õhtul süüa ning üks oluline harjumus on meil abikaasaga iga päev koos õhtust söömine. Räägime oma päevast ja veedame aega üksteisega.

Enne magamaminekut võtan päeva kokku ning loen alati raamatut.

Kui saaksid, siis mida sa soovitaksid kahe aasta tagusele endale?

Ma ei muudaks oma elus midagi. Olen teinud rahu ka raskete asjadega, millest läbi olen pidanud minema ja tean, et need on kujundanud mind selleks, kes ma täna olen.

Ma ei soovitaks kahe aasta tagusel endal otseselt midagi teisiti teha, vaid lihtsalt vahepeal hinge tõmmata. Peatuda ja nautida seda, kus antud hetkel olen.

Liisa ja Nick Connor Boost Yourself

Milline mõtteviis on hoidnud sind positiivsena?

Kindlasti on need teatud harjumused, mis on mul tugevalt sisse kujunenud. Tänulikkus on oluline osa mu elust ja viimased 5-6 aastat pean tänulikkuse päevikut.

Kindlasti trenni tegemine ja lugemine on tegevused, milleks aega kaitsen. Proovin pidevalt uusi asju õppida. Nüüdseks on ka paremad harjumused toidu tegemisel. Planeerin sageli nädala menüü, tellin toidu ja teen rohkem ise süüa.

Abikaasaga hoiame prioriteedina enda kohtinguõhtu. Reisime päris palju, külastame uusi põnevaid kohti ja katsetame erinevaid tegevusi.

Kõige rohkem on aidanud positiivsena hoida enda kontrollitavate tegevuste kontrollimine. Palju asju võib elus teisiti minna, kui tahame või oleme planeerinud ning see võib frustreeriv olla. Enda kontrollitavatele tegevustele keskendumine aitab aga vastutust võtta.

Kas lubad endale vahepeal ka n-ö patupäevasid? Milline on sinu hoiak nende suhtes?

Kindlasti luban. Mul ei ole praegu otseselt midagi sellist, mida ma kindlasti ei söö. Läksin peale rinnavähi diagnoosi teada saamist toitumisega vahepeal väga ekstreemsustesse.

Jätsin menüüst välja piimatooted, gluteeni, liha, maiustused, alkoholi… Olen sellest äärmusest samm-sammult mõistlikkusesse tagasi tulnud ja täna ma ei keela endale midagi, vaid lihtsalt olengi kujundanud tervislikumad harjumused.

Kuidas hoiad end aktiivsena?

Käin jõusaalis ja jooksmas. Vahel teeme ka abikaasaga koos trenni.

Mis on sinu lemmik retsept supertoidusegudega? Milline on sinu lemmik supertoidusegu?

Mulle meeldivad kõige rohkem rohelised smuutid. Kuna vahepeal oli mu hemoglobiinitase väga madal, siis hakkasin rohkelt spinatit sööma ja see on siiani menüüsse jäänud.

Sageli teengi smuuti spinati, banaani, mangoga ja lisan spirulinat ja odraorast või Detox supertoidusegu.

Liisa-Maria lemmik rohelise smuuti retsept:

Mis muudab sinu arvates naise tõeliselt ilusaks?

See kõlab küll klišeena, aga arvan, et põhjusega öeldakse, et õnnelikud ja rõõmsad naised on kõige ilusamad. Kui naine julgeb olla autente ja tema ise, siis see on julge ja kaunis.

Liisa Detox smuuti Boost Yourself

Kui soovitaksid ainult ühte raamatut või podcasti, mis on sind kõige enam mõjutanud, siis milline see oleks?

Eesti podcastidest on võrratu “Täitsa Pekkis”. Välismaistest on mu elu palju kujundanud Lewis Howesi “The School of Greatness”, mida olen aastaid kuulanud.

Raamatutest on ühte keeruline välja tuua, sest erinevatel eluperioodidel on need mõjutajad olnud erinevad. Karjääri alguses olid minu jaoks kindlasti väga mõjusad Michael Johnsoni “Slaying the Dragon” ning mõtteviisi osas Chad Helmstetteri “What to say when you talk to yourself”.

Praeguses eluetapis loen palju edukate inimeste elulugusid. Viimase aja lemmikud on olnud Michelle Obama “Becoming” ja Trevor Noah “Born a Crime”. Nooremana oli mu lemmikraamat ja suur iidol Pipi Pikksukk. Tervisega võitlusi pidades oli abiks Brandon Baysi “Rännak”.

Kui saaksid anda nõu inimesele, kes sooviks astuda samme parema eluviisi nimel, siis mida talle ütleksid?

Astu lihtsalt esimene samm. Suured muudatused saavad alguse väikestest sammudest ja sageli mõtleme asjad enda jaoks keerulisemaks, kui need tegelikult on. Kõike ei pea muutma korraga ja üleöö, aga ka üks parem otsus ühel päeval on juba edasiminek.

(445 arvustust)
19.90

Greens Detox tervisesegu smuutidele (120 g)

Turguta oma tervist klaasikese rohelise tervisesmuutiga! Sobib igapäevaseks kasutamiseks.

 • Meil on ka suurem 250 g pakk Greens Detox tervisesegu smuutidele.
 • 4 kõrgelt hinnatud rohelist tervisetoitu: nisu- ja odraoras, klorella ning spirulina.
 • Sisaldab rohkelt C-vitamiini (camu camu mari).
 • Sisaldab palju eluks vajalikke vitamiine (nt A, C, B-grupi vitamiinid) ja mineraalaineid (nt raud, tsink).
 • 35 g taimset valku 100 g kohta.
 • Lisa 1-2 tl smuutile. 120 g pakist jagub 28 smuutiks.
 • Gluteenivaba.
 • JAMAVABA toode ei sisalda lisaaineid.
 • Tasume sinu eest saatmiskulu 2.69 €, kui tellid üle 35 €.
 • Registreeru Boost Yourselfi püsikliendiks ja teeni iga ostuga 5% raha tagasi.
Tootekood: 4744693014369 Kategooriad: , , ,
(445 arvustust)
19.90
-10%
(25 arvustust)
35.80

Healthy & Weight kombo 30 päevaks + TASUTA saatmine

Lisakilod tulevad nagu iseenesest, ent sama lihtsalt need ära ei lähe. Nüüd on aeg öelda neile head aega! Healthy Weight kombo on mõeldud sulle, kui soovid saledamat figuuri ilma kaloreid lugemata.

 • Aitab kaasa tervislikule toitumisele.
 • Suur valgusisaldus aitab smuutist kõhu kauem täis hoida.
 • Sobib ka imetavale emale.
 • 100% mahe ja looduslikud koostisosad.
 • Gluteenivaba.
 • Telli endale ka tasuta Healthy & Weight kava ja retseptid.
 • Kahest pakist tervisesegust jätkub sulle  30 päevaks.
 • Tasume sinu eest saatmiskulu 2.69 €, kui tellimuse summa on üle 35 €.
 • Registreeru Boost Yourselfi püsikliendiks ja teeni iga ostuga 5% raha tagasi.
Tootekood: A00177 Kategooriad: , ,
(25 arvustust)
35.80

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga