Kuidas tunda ennast kergelt iga päev?


Tahad teada, kuidas tunda end oma kehas hästi, missugune oleks õige eluviis ja kuidas hea välja näha? Kas tead kui hästi ja energiliselt sa ennast tegelikult tunda võiksid?

Kõik algab toitumisest – oled see, mida seedid

Lääne inimese tavapärane toit – liha, munad, kala ja juust seeduvad väga kaua, võides organismi jääda koguni kolmeks ööpäevaks. Nende seedimiseks läheb vaja palju seedeensüüme, mida üleliigsele valgukoguse puhul ei pruugi jätkuda ning valk jääb lõpuni lagundamata. Lõpuni lagundamata valk tekitab palju vaevusi ja probleeme ning halvalõhnalisi gaase.

Loe lähemalt, millised on kehva seedimise tunnused siit.

Unusta raske enesetunne – veeda kergelt iga tund

Seedetegevuse normaalseks toimimiseks ning mitmete haiguste ennetamiseks vajab inimene igapäevaselt kiudaineid. Kiudaineid sisaldavad vaid taimsed toiduained.

Uuringud seostavad, et piisava koguse kiudainete tarbimisega võib väheneda ka mitmete haiguste esinemissagedus – kiudainerikas toit alandab kolesteroolitaset veres ning võib vähendada riski haigestuda II tüübi diabeeti, südame-veresoonkonnahaigustesse ja mõningatesse vähivormidesse.

Lisaks aitab piisavas koguses kiudained säilitada normaalset kehakaalu, kuna kiudainerikas toit hoiab veresuhkru tasakaalus, mistõttu ei teki pidevat magusavajadust. Kaalulangetaja jaoks on kiudainerikas toit eriti hea valik, kuna see sisaldab enamasti vähem energiat kui magus ja rasvane toit.

Uus Digestion supertoidusegu on suurepäraseks toetajaks varustades keha igapäevaselt piisavas koguses kiudainetega, et hoida sooled mürkainetest puhtad ning reguleerida soolte normaalset talitlust.

Sisaldab teadlaste poolt väljatöötatud kiudainete kompleksi

Supertoidusegu sisaldab Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse (TFTAK) teadlaste poolt väljatöötatud kiudainete kompleksi, mis on mõeldud eelkõige just tundliku ja põletikulise soolestiku taastamise toetamiseks.

  • 4 kiudaineterikast supertoitu
  • Sisaldab Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse (TFTAK) teadlaste poolt väljatöötatud kiudainete segu, mis põhineb veeslahustuvatel kiudainetel.
  • Sobilik ka tundliku ja põletikulise soolestiku mikrobioomi taastamise toetamiseks.
  • Aitab leevendada kiudainete puudusest tingitud ebamugavusi nagu kõhukinnisus ja -lahtisus ning puhitused.
  • Sobib suurepäraselt kõikidesse smuutidesse.
  • Ei sisalda lisaaineid ega lisatud suhkruid.

Soovitame tõsta kiudainesegu tarbimist aeglaselt ning tarbida rohkem vedelikku kiudainete koguse suurendamisel. See aitab kiudainetel paremini oma eesmärki täita ning vähendada puhituste tekkimise ja kõhulahtisuse esinemise tõenäosust.

Soeta toode endale siit.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga