Organismi puhastav kuur rohelised smuutid

Kuidas õnnestus Katrinil, Annil ja Eliisel 3-päevane Detox smuutkuur?


Katrin, kuidas sul need kolm päeva smuutitamist läksid mis tunne pärast oli?

Mul läks seekord kõik üllatavalt kergelt. Olin nädal enne seda tõsiselt haige olnud ja süüa üldse ei tahtnud, seega kõht ei olnud smuutisid juues üldse tühi.

Valmistasin kõik smuutid korraga (õhtusöögi siis värskelt ning ühtlasi ka ette järgmiseks hommikuks ja lõunaks). Ma väga sellerit jms “soolast” toitu ei kasutanud, vaid tegin rohkem puuviljadest. Köögiviljadest lisasin vaid külmutatud spinatit ja paar korda ka porgandit. Detox segu lisasin esimesel päeval ainult ½ tl, kuna maitse vajas harjumist.

Pärast kuuri läks muidugi natuke käest ära ja sõin kõvasti head-paremat. Nüüd aga olen jälle normaalsuses tagasi ja joon ühe smuuti päevas; enamasti on selleks lõunasöök, kuna seda on hea lihtne tööle kaasa võtta ja seal ka kiiresti ära juua.

Tervis on õnneks jälle korras – kindlasti aitas ka smuutikuur kaasa – ja kuna saan nüüd jälle hakata trenni tegema, siis plaanin ka Workout segu endale tellida.

Mu ema tegi samuti smuutikuuri kaasa ja talle ka väga meeldis 🙂

Boost-Yourself-Detox-segu-smuuti

Anni, kuidas sinul need kolm päeva smuutitamist läksid?

Mul on läinud ülihästi. Ja seda just tänu Detoxiga smuutitamisele. Sain oma enesedistsipliini kasvatatud ja endasse usku ka ikka väga palju juurde. Need kolm päeva olin ma nii koolis kui ka tööl ja kui tavaliselt tunnen väsimust ja tujutust ning kipun üle sööma, siis nüüd oli energiat ikka väga palju – ka teiseks ja kolmandaks päevaks. Uudishimulikud olid ka teised mu kõrval ning sain teha palju tootetutvustust ja maitsta anda.

Esimene smuuti oli küll sellise jahusema maitsega, aga pärast ma ei tundnudki enam seda vetika maitset. Ülimõnusad retseptid on! Ja ma tegin seda koos oma emaga ning me mõlemad kogesime kaalukaotust ja kõhu ümbert sentimeetrite vähenemist. YESSSS!

Pärast smuutitamist on ka toiduvalik läinud sujuvalt tervislikuma poole. Ning teen endiselt ülepäeviti smuutisid ka. Nii lihtne kaasa võtta ja säilivad hästi. Nii et ei ole ühtki vabandust, et pole tööl või koolis olles midagi tervisliku süüa.

Kõige raskem oli see, et armastan süüa sooja toitu. Aga selle asendasin kuuma teega.

Eliise, kuidas sinul need kolm päeva smuutitamist läksid?

Siiani on läinud väga hästi! Lõpetasin juba paar päeva enne Detox väljakutset ära liha ja raskema toidu söömise, kuna hakkas vastu ning nüüd pärast smuutitamist söön endiselt väga kergelt: salatid, püreesupid, smuutid ja vegan toidud. Enesetunne on super ja siiani on veel energiat ka.

Kolm päeva möödusid lihtsalt – esimesel päeval tekkis küll jube peavalu ja pea oli justkui “vatti täis” ning väikest näljatunnet leevendasin peotäie mandlitega. Teistel päevadel ei tundnud nälgagi, sest päevad olid väga tegusad ning alles õhtul meenus, et peaks ka kolmanda smuuti ära jooma.

Detoxit mõtlesin tegema hakata sellepärast, et terve suvi sai söödud grill-liha, tarbitud alkoholi jne. Ma lausa tundsin, et keha vajab restarti ja oleks vaja puhastumist mürkidest. Seega 3-päevane Detox smuutikuur oli ideaalne võimalus esmakordseks alustamiseks! Nüüd pärast smuutitamist pole ka siiani alkoholi tarbinud ning juba lihast mõtlemine ajab seest keerama. Smuutisid teen ma kindlasti edasi, nagu ka täna hommikul!

Minu soovitus alustajale oleks see, et esmakordsel smuutitajal oleks hea läbida puhastuskuur tegusatel päevadel. Endal lihtsam, kui graafik on tihe ja siis ei teki ka vajadust näksimiseks. Need 3 smuutitamise päeva mööduvad kiiremini, kui sa arvatagi oskaksid, ning enesetunne on parem ja kergem – juba see on põhjus, miks smuutisid juua.

Iga väljakutse on millegi uue algus!

3-päevane Detox smuutikuur annab värskema enesetunde, puhastab organismi ja aitab tõhusalt kaalu langetada

KUIDAS SEE KÄIB?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga