Boost Yourself detox smuutikuur

Kristeli kogemus: “Eelmise korra käegalöömine oli meeles ja see vajas parandamist”


Kristel oli üks neist, kes tegi Detox väljakutse eelneval õhtul portsjonid valmis ja pani need sügavkülma, et uue söögikorra eel lisada ainult vesi ja Detox segu. Kuna eelmisel korral sai isu sooja hommikusöögi järele võitu, siis jagab ta oma kogemust, kuidas ta seekord võiduka lõpuni jõudis ja millist muutust ta smuutit juues tundis.

Kui pikalt sa smuutisid oled joonud ja kust tuli mõte proovida 3-päevast Detox smuutikuuri?

Smuutisid olen vahelduva eduga joonud paar aastat. Viimasel ajal tihemini ja praeguseks joon vähemalt ühe smuuti päevas. Esimest korda kuulsin väljakutsest kolleegilt, kes tegi ettepaneku koos ennast proovile panna. Ostsime vajaliku kraami, vedasime blenderi töö juurde ja hakkasime pihta.

Tol korral sai isu sooja hommikusöögi järele minust võitu ja loobusin juba teisel päeval. Tol ajal polnud ma eriline smuutitaja, aga kuna eelmise korra ebaõnnestumine oli meeles ja mulle meeldib end proovile panna, otsustasin sel sügisel uuesti proovida.

Mis oli sinu põhjus seda teha ja kuidas läks sinu esimene päev?

Kuna suvi möödus üsna ebakorrapäraselt toitudes, tundus 3-päevane puhastuskuur hea distsiplineeriva väljakutsena, et uuesti tervislike harjumuste juurde tagasi pöörduda. Möödundkordne käega löömine oli veel meeles ja see viga vajas parandamist. Kuna nüüdseks joon smuutisid üsna sageli, tuli seekordne väljakuste märksa lihtsamalt.

Kuna olin korralikult valmistunud, ei olnud esimene päev vaimselt raske ja ei tekkinud erilist murdumishetke. Küll aga oli füüsiliselt raske. Kõht tundus vaatamata päris korralikele smuutikogustele tühi ja terve päev oli külm. Ka trennis oli tavapärasest raskem, aga elasin üle.

Kas üldse ja kuidas sa selleks smuutikuuriks valmistusid?

Kuna smuutikuur langes just sellesse aega, kus pidin kaks päeva kodust eemal olema, valmistusin päris põhjalikult. Tegin väljakutsele eelneval õhtul portsjonid valmis ja panin sügavkülma, mis tähendab, et smuuti valmistamiseks tuli vaid paki sisu blenderisse valada ning vedelikku ja Detox pulbrit lisada. See tegi elu kõvasti lihtsamaks.

Kuna teadsin, et pean kahel väljakutse päeval tööga seoses restorani minema, valisin juba aegsasti menüüst välja smuutid ja võtsin enda oma kaasa. Samuti rääkisin kolleegidele oma ettevõtmisest, et nad mind murdumishetkel jätkama innustaksid.

Mis tundega sa pärast 3-päevast smuutikuuri järgmisel hommikul ärkasid?

Naljakal kombel ei olnud üldse mingit erilist tunnet või tungi tohutult sööma hakata. Valmistasin hommikusöögiks smuuti ja nüüd on väljakutsest nädal möödas ja olen iga päevaselt ühe toidukorra smuutiga asendanud. Hästi selge kontrast uuesti “sööma hakates” oli see, et pärast sööki oli raske olla.

Smuutikuuri ajal oli alates teisest päevast väga hea ja kerge olla ning energiat oli rohkem. Aga mõistagi olin endaga väga rahul, kuna väljakutse sai seljatatud.

Milline on lemmikaeg smuutisid juua ja miks?

Teen smuuti alati hommikul valmis. Ühe joon hommikul, teise võtan tööle vahepalaks kaasa. Miks? Sest pole olemas lihtsamat hommikusööki, kui eelnevalt valmis pakitud ja külmutatud koostisosadest smuuti.

Kuidas smuutid on sind aidanud?

Smuuti on ideaalne võimalus päeva jooksul vajalike puu- ja köögiviljade tarbimiseks.

Milline on sinu üks soovitus alustavale smuutitajale?

Hakka pihta!

Kuidas alustada?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga