Kolme lapse ema Ingrid: “Terve pere on meil smuutiusku!”


Olen Ingrid, naine ja ema. Kuigi igapäevatööd teen lastega väikelinna keskraamatukogus, meeldib mulle ennast määratleda pigem läbi hobide. Nendeks on fotograafia, reisimine ja käsitöö. Juba palju aastaid ja ilma nendeta ei kujuta ma oma elu ettegi.

Toidulaud on kujundatud tervislikkusest lähtuvalt

Kõige selle kõrval olen emaks kolmele lapsele ja vanaema kahele lapselapsele. Kuna koju on praeguseks jäänud veel vaid 12-aastane tütar, siis kujundan oma elu just põhiliselt temaga arvestades. Minu enda toidustiil on olnud ilmselt läbi elu kerge ja pigem tervislik. Tütrele soovin eluks kaasa anda tervisliku elustiili ja oskuse endast hoolida. Nii kujundangi meie toidulauda tervislikkusest lähtuvalt.

Kogu pere fännab smuutisid

Supertoidusegude avastamise hetkeks olime tegelikult smuutisid joonud juba mitu aastat, aga nende segude avastamine FB-s andis smuutidele uue kvaliteedi. 

Minu suureks rõõmuks kuulub blender ja smuutid kõikide minu laste igapäevaellu. Nende kaasamine ei ole olnud keeruline, sest tervislik eluviis on tähtis ka kahele vanemale pojale. Tütar kasvab minu kõrval paratamatult smuutiusku.

Vahemaa hommikusöögist lõunani on muretu ja maitsev

Ma ei saa öelda, et oleks olnud toitumisel suuri probleeme, mida lahendada, aga kuna meil on hommikuti kombeks alustada päeva just smuutiga, siis supertoidusegud teevad selle söögikorra toitvamaks ja toekamaks. Nii on lihtne vahepeal söömata jõuda lõunasöögini. 

Kuidas hoiame ennast aktiivsena?

Ikka tehes seda, mis meeldib. Vanem poeg liigub tööl nii palju, et vabal ajal veedab aega pigem oma tütrega ja eraldi sportima ei kipu. Küll aga ärgitab tütreid võtma osa igasugustest sportlikest tegevustest. Noorem poeg on trennifänn ja teda eraldi ärgitada pole tarvis. Tütrega koos võtame ette nii jooksmist kui rattasõitu ja kuna peres pole autot liigume enamuse vahemaadest, mis mahuvad mõistlikku ajapiiri – jalgsi. Kui vähegi võimalus ronime kõrgele, et vaadata kaugele. Tubasteks tegevusteks on pigem loomingulised ja musikaalsed tegevused. 

Meie pere lemmiksmuuti:

1 banaan

0,5 avokaadot

2 peotäit mustsõstart

2 peotäit vaarikat

pool ingverit

Peotäis mandleid

1 spl Energy supertoidusegu või Healthy Weight Raw Cacao supertoidusegu

-10%
(73 arvustust)
23.90 21.50
-10%
(120 arvustust)
23.90 21.50
-25%
Laost otsas
(76 arvustust)
19.90 14.90

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

[]