Kollageen - Boost Yourself

Nahk ei vaja enam lisahoolitust, kirjutab kollageeni ilukuuri läbinud Liis


Tere! Mina olen Liis Murov, 34-aastane ema kahele väikesele poisipõnnile, üks kolmene ja teine 10- kuune, ning mu igapäevaelu kulgebki täielikult laste rütmis – suvisel ajal natuke vabamat maaelu nautides ja muul ajal kindla päevakava järgi linnaelu elades.gma

Millisele tervisemurele oled otsinud lahendust?

Nii kaua kuni ennast mäletan, olen olnud hädas karedate ja kuivade kätega. Mäletan, kuidas kord algklasside päevil tuli klassitundi arst õpilasi üle vaatama ja sobras kõigil juustes, täisid ta mu peast ei leidnud, küll aga juhtis tähelepanu sellele, et mu käed on väga karedad. Ma olin siis 7-8 aastane. Ja käte karedus on mind saatnud ka terve edasise elu, taandudes vaid suvisel ajal.

Lisaks on mul näol nähtavad kapillaarid, mida erinevad nahaarstid on suunanud mind laserraviga eemaldama, ent mida mina olen alati pidanud oma eripäraks ja mille eemaldamist ma pole vajalikuks pidanud. Aga kapillaaride kohal on mu näonahk õrn ja õhuke ning sobivate ja püsivalt hooldavate kosmeetikatoodete leidmine ilmvõimatu ülesanne.

Teismelisena hakkas mu näol ilutsema kauni nimega haigus rosaatsea, mis on mind ka täiskasvanuna pidevalt jälitamas. Tavameditsiinil selle vastu rohtu olevat ei paista ja standardlahenduseks on antibiootikumikuur, mida minagi mitmeid kordi läbinud olen. Nüüdseks olen nahaarsti järjekordades istumisest loobunud ja aru saanud, et tegemist on pigem elustiili haigusega, mille ägenemist saab kontrolli all hoida.

See tähendab, saaks kontrolli all hoida, ideaaltingimustes.

Reaalsus on see, et ma jätan rõõmuga oma menüüst välja vürtsikad toidud ja alkoholi, aga hommikukohvi joomata ei jäta. Reaalsus on see, et ma ei pese oma nägu kuuma veega, aga laupäeval sauna lähen ikka. Ja ka see, et ilusal suvepäeval ei jäta ma päikse kätte minemata ning talvel kõleda tuulega ei peida ennast koduseinte vahele. Kes sama asjaga kimpus, see teab, millest räägin.

Aga kui pikk jutt lühidalt kokku võtta, siis ma olen liiga mugav selleks, et järgida väga ranget režiimi ja liiga laisk selleks, et lõputust kosmeetika- ja nahahooldustoodete rägastikust endale sobivaid tooteid otsida, nendega katsetada ja siis pettumusega avastada, et üks või teine asi pigem koormab mu nahka kui parandab.

Kuidas avastasid enda jaoks supersegud?

Tänu oma vanemale pojale olen regulaarne smuutitaja olnud umbes poolteist aastat – ühel hetkel sai mul villand lapsele tuubide ostmisest ja hakkasin nende asenduseks ise tasapisi smuutisid tegema ja neid lapselegi pakkuma.

Väga kiirelt sai meie lõunaune järgsetest ühistest smuuti tegemistest ja söömistest nõutud ja oodatud hetk päevast, aga see on olnud pigem koostegemise rõõm ja mõnus rituaal koos terviseboonuse ja vitamiinilaksuga, kui teadlik enese eest hoolitsemine.

Sel kevadel aga soovitas imearmas GraceFiti treener Shalini proovida ka Boost Yourselfi supertoidusegusid ja rääkis neist nii innustavalt, et tellisingi omale esimesed segud katsetamiseks. Pean tunnistama, et esialgu suhtusin sellesse supertoidu värki kerge skepsisega, aga mingil imeväel võlusid need mind esimesest suutäiest peale ja kiirelt järgnesid esimestele segudele ka järgmised.

Ühel hetkel jõudsid mu teadvusesse BoostYourself’i kollageeni segud ja kuna peeglist vaatas juba pikemat aega vastu üks kurnatud ja väsinud nägu – kolm ja pool aastat järjest vaheldumisi rase ja/või imetav ema olemist oli oma jälje jätnud – siis otsustasin ka sellega katsetada.

Kuidas sulle meeldib kõige rohkem tarvitada kollageeni?

Selgus, et kollageeni ilukuur on maailma kõige lihtsam moodus enese eest hoolitsemiseks – ei mingeid maskitamisi, koorimisi ja kreemitamisi ja õlitamisi ja laste kõrvalt tundideks vannituppa põgenemisi – lihtsalt lusikatäis segu joogivette ja korras. Selle aja leiab ka kõige laisem või kõige kiirema elutempoga inimene.

Mina tarvitasin vaheldumisi karusmarja-mustsõstra ja vaarika kollageenisegusid umbes pooleteise kuu jooksul.

Enamasti segasin hommikul esimese asjana supilusikatäie segu klaasi veega ja jõin selle perele pudrukeetmise kõrvale ära. Kusjuures mulle meeldis vett panna klaasi pigem vähem kui rohkem, et marjane maitse intensiivsem oleks. Neil päevil, kui minul kauem magada lasti, puder valmis keedeti ja ma voodist otse hommikusöögilauda sain istuda, panin kollageenisegu hoopis õhtuooteks tehtud smuuti sisse.

Milliseid tulemusi märkasid kuuri jooksul?

Ma ei läinud oma elu esimesele kollageenikuurile vastu kuigi suurte ootustega ja seetõttu ei fikseerinud ma väga täpselt ära ka oma naha seisukorda enne kuuriga alustamist. Mõtlesin vaid, et kui ma kuu aja pärast näen välja nagu 34-aastane, mitte nagu 43-aastane ja näonahk näeb vähekenegi rõõmsam välja, siis on asi õnnestunud.

Kui olin kollageeni veidi üle kuu kasutanud, siis avastasin, et mu muidu väga tundlik ja õrn nahk ei vaja enam praktiliselt üldse mingit lisahooldust – kui varemalt hakkas nahk pärast iga hommikust näopesu kiskuma ja teinekord oli tahtmine nägu mitu korda päevas kreemitada, siis nüüdseks võis minna päevi, enne kui tuli meelde oma nägu millegagi määrida või niisutada.

Tutvu Boost Yourselfi kollageeni segudega lähemalt ja esita tellimus siin

Ei taha siinkohal olla liiga optimistlik ja öelda, et avastasin koos kollageenisegudega enda jaoks ka ravi rosaatsea vastu, aga pean tunnistama, et ka see tõmbus nähtavalt tagasi.

Teise asjana märkasin seda, et küünarnukid ja põlved, mis muidu on karedad nagu liivapaber, olid järsku täiesti pehmeks muutunud. Ja muidugi ka käed – ei mingit karedust ja isegi eriolukorrast sisseharjunud komme oma käsi desinfitseerida ei teinud neile enam liiga.

Kuna mu esimene katsetus kollageeniga jäi kevadisse aega kui ilmad naha suhtes niikuinii leebemad on, siis ma ei julge öelda, et need muutused puhtalt kollageenikuuri tõttu toimusid.

Küll aga võin vist esimest korda elus keset suve öelda, et ma ootan sügist ja talve, et saaks need segud ka karmimate ilmastikuoludega proovile panna – kui ma ei pea enam keset talve kannatama lõhenevaid käsi ja tulitavat ning ketendavat näonahka, siis ma olen küll päriselt müüdud. Aga esialgu loodan ma muidugi, et suvi kestab veel mitu kuud!

Sinu lemmik retsept kollageeniga

Üle kõige meeldis mulle vaarika-kollageeni segu lisada smuutidesse, mis juba eelnevalt päris vaarikaid sisaldasid – see tõi vaarikamaitse eriti tugevalt esile ja neid smuutisid oleks tahtnud sööma jäädagi. Üks meie konkurentsituid lemmikuid oli segada kokku küps banaan, küps mahlane pirn, lisada peotäis külmutatud vaarikaid, natuke vett ja kallata üle mandlipiimaga. Kui poja oma jao kätte oli saanud, siis segasin enda omasse veel lusikatäie vaarika-kollageenisegu ja maiustamine võis alata.

Kollageen Boost Yourself

Soovitused teistele, kuidas hoida tervislikku tasakaalu ja eluviisi

Ma arvan, et tasakaalu ja endale sobiliku eluviisi otsimine võiks ikka igaühe enda teekonnaks jääda. Me oleme ühes aastaaegade vaheldumisega, isikliku kasvamise ja arenemisega. Naised on muidugi ka hormonaalse tasakaalu kõikumisega niikuinii pidevas muutumises, seega ei tahaks ega oskaks soovitada midagi muud, kui hetke tunnetada ja keskenduda elus sellele, mis tõeliselt rõõmu valmistab.

-10%

Kollageeni kuur : vaarikas ja karusmari

Kollageeni ja inuliiniga rikastatud supertoidusegud toetavad su naha, juuste ja küünte tervist. Nüüd võid unustada kallid iluprotseduurid ning saad särada ja end hästi tunda.

 • Sisaldab kollageeni, et toetada organismis toodetavaid valguvarusid.
 • Segus kasutatud loomne kollageen on kergesti omastatav.
 • Sisaldab inuliini, mis on kõrge kiudainesisaldusega ja soolestiku heade bakterite kasvu soodustava toimega.
 • Sisaldab kõrgel määral vaske, mis toetab naha ja juuste normaalse pigmentatsiooni tekkimist.
 • Sobib tarbimiseks nii veega kui lisamiseks juba eelnevalt valmistatud smuutile.
 • Soovitame teha vähemalt 30-päevase kollageeni kuuri, kuid parimate tulemuste saavutamiseks soovitame tarbida kollageeni 90-180 päeva järjest.
 • Ei sisalda lisaaineid ega lisatud suhkruid.
 • Kombosse kuuluvad vaarika- ja karusmarjamaitseline kollageeni segu.
 • Komboga saad kaasa ka kollageeni ilukuuri tegemiseks väljaprinditud kalendri ja juhised.
51.80 46.60
UUS!

Supertoidusegu kollageeni ja inuliini, karusmarja ja musta sõstraga

Kollageeni ja inuliiniga rikastatud supertoidusegu sinu ilusama naha, juuste ja küünte tervise heaks.

 • Loomse päritoluga kollageenipeptiidid, mis on kehale kergesti omastatavad.
 • Sisaldab külmkuivatatud marjade pulbreid, milles on säilinud kõrge toiteväärtus, lõhn ja maitse
 • Lisaks kõrge C-vitamiini sisaldusega, mis aitab kaasa loomuliku kollageeni sünteesile organismis.
 • Sisaldab inuliini, mis on kõrge kiudainesisaldusega ja prebiootilise ehk soolestiku heade bakterite kasvu soodustava toimega.
 • Sisaldab vaske, mis toetab naha ja juuste normaalse pigmentatsiooni tekkimist.
 • Soovitame tarvitada vähemalt 30-päevase kuurina (vaata kava)
 • Saad kaasa kuuri tegemiseks ka väljaprinditud kalendri ja juhised.
 • Sobib tarbimiseks nii veega kui lisamiseks juba eelnevalt valmistatud smuutile.
 • Ei sisalda lisaaineid ega lisatud suhkruid.
(19 arvustust)
25.90
UUS!
(20 arvustust)
25.90

Supertoidusegu kollageeni, inuliini ja vaarikaga

Kollageeni ja inuliiniga rikastatud supertoidusegu sinu ilusama naha, juuste ja küünte tervise heaks.

 • Loomse päritoluga kollageenipeptiidid, mis on kehale kergesti omastatavad.
 • Sisaldab külmkuivatatud marjade pulbreid, milles on säilinud kõrge toiteväärtus, lõhn ja maitse
 • Lisaks kõrge C-vitamiini sisaldusega, mis aitab kaasa loomuliku kollageeni sünteesile organismis.
 • Sisaldab inuliini, mis on kõrge kiudainesisaldusega ja prebiootilise ehk soolestiku heade bakterite kasvu soodustava toimega.
 • Sisaldab vaske, mis toetab naha ja juuste normaalse pigmentatsiooni tekkimist.
 • Soovitame tarvitada vähemalt 30-päevase kuurina (vaata kava). Saad kaasa kuuri tegemiseks ka väljaprinditud kalendri ja juhised.
 • Sobib tarbimiseks nii veega kui lisamiseks juba eelnevalt valmistatud smuutile.
 • Ei sisalda lisaaineid ega lisatud suhkruid.
(20 arvustust)
25.90

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

[]