Magusaisu vähendamine smuutidega

Kirsti: “Tänu smuutidele suudan hoida oma magusaisu kontrolli all.”


Kirsti on alati olnud pigem liikuv noor inimene, kuid mingil hetkel sattus tema elu veidi ummikusse. Tänu smuutide joomisele sai ta jagu tihti kimbutavast väsimusest ja jõuetuse tundest ning suudab hoida oma magusaisu kontrolli all. Tema jaoks ei ole smuutide tegemine mingi “vaev” ega “raskus”, vaid see on kujunenud täiesti loomulikuks osaks päevast.

‘’Väsimus ja halvad toitumisharjumused hakkasid võimust võtma ja aktiivne liikumine läks seetõttu miinimumi. Pärast seda käis mul mingi klõps peas ära – niimoodi ju edasi ei saa! Ennast tuleb hoida ja hästi kohelda, sellest hetkest algas mu armastus tervisliku eluviisi vastu nii treeningsaalis kui toidulaual,’’ on Kirsti tänaseks veendunud.

Smuuti hoiab magusaisu kontrolli all

Smuutisid hakkas ta jooma kuskil 3-4 aastat tagasi. ‘’Ma olen väga aktiivse ja liikuva elustiiliga ja tihti tahaks midagi kiirelt kaasa haarata. Smuutid on nagu *a way out* sellest probleemist. Sul läheb selle tegemiseks maksimaalselt 5 minutit, haarad näppu ja juba oled ühe jalaga kodu uksest väljas,’’ räägib Kirsti. Olgu siis hommikul kiire või tahaks midagi mõnusat peale trenni juua. ‘’Väga hea põhjus on veel see, et ma olen päris suur magusasõber. Tänu smuutide joomisele suudan ma seda kontrolli all hoida,’’ räägib ta smuutide mõjust. Seega leiab Kirsti iga päev mingi erineva maitse, mida katsetada ja soovitab kõikidele šokolaadi sõpradele – Boost Yourself’i Choco supertoidusegu.

‘’Minu lemmikaeg smuutisid juua on pärast trenni. Just sellepärast, et midagi väga rasket ja palju ju ei tahaks, kuid see on paras ports kosutavat värskendust. Samuti peale rasket trenni hea kerge ja kiire seedida,’’ lausub ta. Teine lemmikaeg on Kirstil õhtuti, kui peale väsitavat päeva hakkab magusaisu kimbutama. Pigem teeb ta kiirelt mingi smuutikausi ja tunne on palju parem.

Igapäevaselt smuutisid juues on rohkem energiat

Nagu enamikel inimestel, on ka Kirsti elutempo päris kiire, seega kimbutab teda tihti väsimus ja jõuetus. ‘’Ma tõesti tunnen, kuidas mul on rohkem jaksu ja energiat päeva peale ajast, mil hakkasin smuutisid igapäevaselt jooma. Lemmikud, millega ma seda tunnen on Balance ja Energy segud. Kindlasti on *after workout* smuutid aidanud kaasa mu treeningtulemustele,’’ jagab ta oma kogemust.

Ta on alati ka suur kohvi austaja olnud, kuid tundsin, et vahel on päeva peale neid tassikesi juba liiga palju kogunenud. ‘’Üks põhjus, miks ma tahtsingi Energy supertoidusegu proovida ja miks ta mulle nii väga meeldib. Muidugi ma ei ole loobunud kohvist täielikult, kuid (vahel lausa) 4 tassi asemel proovin piirduda ühega,’’ räägib Kirsti oma uuest harjumusest.

‘’Smuutid on tõesti osa minu igapäevast. Ega tegelikult ei möödu päevagi, kus ma smuutit ei teeks või jooks. Kui veidi varasemad aastad tagasi ma polnud nii järjepidev, siis nüüd olen seda kindlalt,’’ sõnab Kirsti ja lisab, et muidu ju ei tunnegi erinevust ja ei näe ka tulemust, kui pole järjepidevust. Ta ütleb, et smuutid ei ole tema jaoks mingi “vaev” ega “raskus”, vaid see on kujunenud täiesti loomulikuks osaks päevast.

Ainult 5 minutit sinu päevast – ära anna alla!

‘’Minu soovituseks uuele smuutitajale on see, et anna võimalus ja ära anna alla! Tihti kuulen enda tutvusringkonnas, et smuutide tegemine on kulukas. Pigem ostetakse midagi muud, et “kokku hoida”, astudes hoopis millegi kehvema otsa, kuid kokkuvõttes teed sama kulutuse,’’ räägib Kirsti.

Ta arvab, et paljude inimestel on vabanduseks see, et ei oska, pole aega ja leitakse veel erinevaid põhjuseid, miks smuutit mitte juua. ‘’See on imelihtne 5 minutit su päevast. 5 minutit oma päevast, et teha enda tervise heaks midagi. Kui jääd hätta, siis boosti lehelt on alati hea leida soovitusi, mida järgida. Mulle on Boost Yourself’i pere väga abiks olnud ja viis mu smuutid lausa next levelile,’’ julgustab Kirsti.

Kristi lemmikud

(159 arvustust)
19.90

Balance supertoidusegu smuutidele (200 g)

Alusta päeva tervisliku smuutiga ja tunneta erinevust oma enesetundes, produktiivsuses ja energias.

 • Sisaldab väekaid marju nagu metsmustikas, aroonia, astelpaju, goji, kibuvits ja camu camu.
 • 200-grammises pakis on kokku kasutatud 1 kg marju.
 • Sisaldab rohkelt A-, C- ja E-vitamiini.
 • Ideaalne hommikuste smuutide jaoks.
 • Ei sisalda lisaaineid ega lisatud suhkruid.
 • Supertoiduseguga saad TASUTA kaasa ka väljaprinditud smuutiretseptid!
Tootekood: 999125 Kategooriad: , ,
(159 arvustust)
19.90

Energy supertoidusegu smuutidele (200 g)

Tervislik ärataja kohvi asemel, mis sisaldab looduslikku kofeiini! Supertoidusegu varustab su keha toitainetega, nt organismi tasakaalustav maca, mis aitavad stressiga paremini toime tulla.

 • 5 energiarikast supertoitu: maca, baobab, guarana, camu camu ja chia proteiin.
 • Sisaldab kofeiini, mida leidub guaarana seemnetes.
 • Aitab vähendada väsimust ja kurnatust (C-vitamiin).
 • 1 supilusikatäis segu on võrreldav tassi kohviga.
 • Ei sisalda lisaaineid ega -suhkruid.
 • Supertoiduseguga saad TASUTA kaasa ka väljaprinditud smuutiretseptid!
Tootekood: 999145 Kategooriad: ,
23.90

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga