Kiire ja tervislik vahepala – Boost Yourselfi supertoidubatoonid


Boost Yourself areneb ja liigub oma tootevalikuga uutesse kategooriatesse. Uued batoonid on esimene samm ettevõtte arengus, kus astume väljapoole supertoidusegusid. Tegemist on ka meie kaasatud investeeringu otsese tulemusega, kus oleme investeerinud tootearendusse, mida täna iga meie klient ja investor saab maitsta. 

“Supertoidud on toit, mis sisaldab palju vitamiine ja mineraalaineid – sellest teebki ta kokku super tervisliku toidu.”

Supertoidubatoonid on meie klientide jaoks uus arenguetapp. Otsime pidevalt ettevõttes võimalusi pakkuda klientidele uusi viise supertoitude mugavamaks tarbimiseks. Smuutid on alati olnud osa meie kultuurist ja ettevõtte DNA-st, ent iga uue tootearendusega oleme loomas selle kõrvale paremaid lahendusi.

Värskelt välja tulnud kollageen sobib kasutamiseks ainult vee või mahlaga, sest blender purustab kollageeni struktuuri ja selle kasutegur väheneb märgatavalt. Nüüd on meil ka supertoidubatoonid, mis on saanud inspiratsiooni meie varasematest toodetest nagu Balance ja Healthy Weight supertoidusegud.

Maitsete välja töötamisel oleme silmas pidanud erinevate klientide eelistusi ja arvestanud neid. Batoonide maitsetes on tugevalt tunda šokolaadi ja pehmemat mandlit. Kõik meie batoonid on vegan, gluteenivabad (v.a Healthy Weight Almond & Oats) ja laktoosivabad.

Batoonid sobivad hästi igapäevaseks kasutamiseks nii täiskasvanutele kui lastele. Batoonid koosnevad ainult looduslikest koostisosadest, need ei sisalda lisatud suhkruid ega magustajaid.

“Kiire ja tervislik vahepala – Boost Yourselfi supertoidubatoonid!”

Balance supertoidubatoon on apelsini ja šokolaadise maitsega ning sobib kiireks vahepalaks. Batoon on mahlase tekstuuriga. See maitse on juba praegu võitnud paljude klientide poolehoiu.

Healthy Weight Cocao supertoidubatoon on kakaone ja mahlane suutäis. Siiani pole see jätnud külmaks ühtegi klienti, kellele meeldib šokolaad. Kõhtu täitev amps, mis võtab magusaisu, annab energiat ja iga suutäis pakub naudingut. Sisaldab taimset valku 100 g/18 g.

Healthy Weight Almond & Oats supertoidubatoon on maitselt kõige pehmem. Mandli ja kaerahelbe kooslus annavad sellele batoonile hea tekstuuri ja mahlasuse. Sisaldab taimset valku 100 g/16 g.

Batoonide assortii (6 tk)

Sul on pidevalt magusaisu ja tunne, et tahaks haarata šokolaadi ning peletada kiirema nälja? Sa võid seda teha ka sel viisil, et su keha tänab sind ja sa ei pea ennast hiljem halvasti tundma.

Uued supertoidubatoonid sobivad ideaalselt sinu igasse päeva, et anda sulle vajalik energia, suurepärane maitseelamus ja peletada nälg.

MINA SOOVIN

Tegevjuht ja kaasasutaja
Teet Torim

(105 arvustust)
23.90
(16 arvustust)
23.90

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga