Seedimist soodustav smuutiretsept

Kerge smuuti, mis aitab kehal pärast ülesöömist taastuda


Suurematel ja sotsiaalsetel üritustel on inimestel tavaks rohkem süüa ja pärast mõnda liigset ampsu on tunda raskustunnet kõhus. Kui tahaks seedimise taas käima saada, siis siin on sulle üks värske ja tervislik roheline smuuti, mis annab mõnusa kerge tunde.

Pühad on see aeg, kus inimesed ülesöömisega liiale lähevad. Kuid mõnel võib esineda seda igapäevaselt või siis aeg-ajalt. Kindlasti on kõik mingil eluperioodil tundnud peale suuremat söömingut raskustunnet kõhus, millega käib sageli kaasas äkitselt tekkinud väsimus. See on selge märk ülesöömisest, millega kehal on väga keeruline toime tulla.

Seedimist kiirendab roheline Detox smuuti

Juba klaasitäis rohelist smuutit paneb pärast ülesöömist sinu seedimise tööle. Smuuti seedib kiiremini ja keha ei pea enam nii intensiivselt töötama, et toitu lagundada. Sa ei tunne peale söömist seda rasket tunnet, mis uniseks ja uimaseks teeb. Roheliste smuutidega sinu seedimine paraneb, sul on rohkem energiat ja sinu keha saab vajalikke toitaineid.

Seedimist kiirendav roheline smuuti

Kui soovid magusamat ja puuviljasemat smuutit, lisa juurde veel üks küps banaan.

Detox supertoidusegus on kokku segatud ühed tõhusamad organismi puhastajad ja toitainerikkad vetikad nagu spirulina ja klorella vetikad ning odra- ja nisuoras.

Detox supertoidusegu kiirendab seedimist

  • Nisuoras soodustab toitainete imendumist peensooles.
  • Odraoras sisaldab palju vitamiine ja üle 50 erineva mineraali.
  • Spirulina soodustab soolestiku korrapärast toimimist.
  • Klorellat peetakse parimaks looduslikuks mürkainetest vabastajaks
  • Camu camu on maailma kõige C-vitamiini rikkam mari, mis sisaldab 30-40 korda rohkem C-vitamiini ja 10 korda rohkem rauda kui apelsin.

Kui oled söömisega liiale läinud päeval, siis tee endale smuuti õhtusöögiks.

Nii puhkad ennast paremini välja, kuna sinu organism ei pea öösel raske toidu seedimisega tegelema. Kui õhtusöök sai tugev ja tunned, et tekib kõhus halb tunne, siis tee endale roheline smuuti kohe hommikusöögi asemel.

Lisaks joo palju vett ja taimeteed, et seedimisele kaasa aidata.

See roheline smuuti valmib 3-minutiga ja tunned taas pärast ülesöömist, et sul on rohkem energiat ja kergem enesetunne. Tee oma kehale üks roheline taaskäivitus ja muuda see harjumuseks. Pärast järgmisi pidustusi võib-olla imestad isegi, et enam ei olegi rasket tunnet, kuna miski ei tekitanud sinus ülesöömise vajadust.

Kui soovid põhjalikumalt teada, kuidas rohelised smuutid sinu seedimisega imet teevad, siis loe edasi: Kuidas rohelised smuutid seedimisega imet teevad

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga