Kohvi asemel smuuti

Keli kogemus: “Nädal ilma kohvita tundus võimatu”


Tänu Boost Yourself supertoitude segule on muutunud paljude inimeste toitumisharjumused. Meiega jagab oma 3-päevase detox puhastuskuuri kogemust Keli, kelle meelest on smuutide joomise puhul olnud kõige suurem kasutegur see, et näksimisisu on muutunud minimaalseks.

’’Smuutisid olen teinud juba paar aastat, eelkõige hommikusöögiks, aga vahel ka õhtuooteks,’’ räägib Keli oma väljakujunenud harjumusest. Tema sõnul pole ta hommikuinimene, seega meeldib talle magada nii kaua kui võimalik. ’’Mu elukaaslane ütleb, et mu liigutamise kiirus on hommikul kaks korda aeglasem kui tavaliselt, seega päris tihti ma ei jõua ärgates süüa teha,‘’ sõnab Keli, kes tegelikkuses peab just hommikusööki päeva üheks tähtsamaks toidukorraks.

Keli teeb alati eeltöö hommikusmuuti kohta eelmisel õhtul ära

Ehk tükeldab komponendid, lisab pähkleid või seemneid ja paneb need smuuti anumasse, et hommikul oleks ainult purustamise ning joomise vaev. ’’Tänu smuutidele ja loomulikult Boost Yourself supertoitudele on muutunud igasugused isud minimaalseks (magus, rämpstoit jne). See on olnud üks kõige suurem kasutegur üldse,’’ räägib Keli.

Avastas Boost Yourself’i tooted

Boost Yourselfi tooteid ja retsepte hakkas Keli katsetama selle aasta aprillis, kui otsustas teha sõbrannaga 3-päevase detox smuutikuuri. ’’Minu eesmärgiks oli puhastada organismi, et oleks lihtsam alustada tervisliku toitumisega. Oluline pole näha kaalul väikest numbrit, vaid peeglist inimest, kes sulle meeldib,’’ leiab Keli.

3 DETOX päeva elustavad sind nii vaimselt kui füüsiliselt

LOE EDASI

Tulemused pärast esimest 3-päevast detoxi olid märgatavad

’’Kaotasin kolm kilo, samuti polnud enam magusaisu ja väga kerge oli hakata tervislikult toituma,’’ muljetas Keli ja lisas, et pärast korralikult sööma hakkamist võttis ta esimese nädalaga 1 kilogrammi juurde, kuid tervisliku toitumisega oli see peagi läinud.

Teist korda otsustas Keli Detoxi väljakutset teha üksi ja seda kohe pärast jaanipäeva pidustusi

’’Teadagi, kui palju suudab inimene süüa ja juua sellel perioodil. Eesmärgiks oli jällegi organismi puhastada, et kaoks raskustunne ja toitumine oleks endiselt tervislik,’’ räägib Keli eesmärgi seadmisest. Ta oli kaotanud pärast teist 3-päevast detox puhastuskuuri 2 kilogrammi, kadunud olid näksimisisud ja sel korral püsis ka kaalunumber stabiilne. ’’3 päeva kõlab kergemalt, kui see tegelikkuses on! Muidugi teeme kolmanda kuuri ka, sest ega kaks kolmandata jääda saa,’’ lubab Keli optimistlikult.

7 päeva ilma kohvita

Ta jõudis smuutid.ee lehele uuesti juuli keskpaigas. ’’Mulle jäi juhuslikult silma 7-päevane hommikusmuutide väljakutse ja uurides, millega tegu, olin umbes 10 minutiga jõudnud selgusele, et see on järgmine asi, mida proovida. Ma kartsin, et see on võrdlemisi sama raske kui Detox kuur,’’ räägib ta. Tutvudes Energy superfood tootega nägi Keli, et ühes supilusikas on 3 tassi jagu kofeiini, seega otsustas ta 7 päeva kohvi mitte juua.

Alusta hommikuid energiliselt, tervislikult ja kõigest 5 minutiga!

LOE EDASI

’’Nädal ilma kohvita läks märkamatult! Pärast seda jõin ühel hommikul tassi veel lisaks oma smuutile, kuid mulle ei maitsenud kohv enam nii nagu mäletan seda maitsvat seitse päeva tagasi,’’ kirjeldab Keli oma maitse muutust.

Tema lemmik smuutide hulka kuulub jahutav kirsi detox ja värskendav arbuus koos Energy supertoiduseguga. ’’Alustav smuutitaja peaks endale esmalt seadma realistliku eesmärgi. Ma ei soovita selleks võtta kaalulangetamist, sest see suure tõenäosusega pigem pärsib seda. Kui alustada kohe detoxi kuuriga, siis pidage meeles, et see on ainult kolm päeva ja iga päevaga läheb ainult kergemaks,’’ julgustab Keli väljakutset vastu võtma.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga