Boost Yourself Kereth Koroli kogemus Boost Yourself

Kareth: “Hüvasti depressioon ja ülekilod ehk kuidas supertoidud mind päästsid”


Olen Kareth Korol – vahva elukaaslane, kahe lapse ema ja hetkel emapuhkusel. Enne seda töötasin hambaravis. Püüan teha endast kõik, et minust õhkuks soojust ja palju armastust kõigile mu ümber olevatele inimestele.

Pean ennast väga heaks suhtlejaks ja üsna loovaks inimeseks. Hobiks ja tõeliseks kireks on mul ilukirja kirjutamine. Hetkel lapsega kodus olles mõtlen, kuidas seda oskust arendada ja võimalikult paljudele inimestele enda oskustest teada anda. Esimesed väikesed sammud olen selleks juba astunud – tegin oma Facebooki lehe.

Boost Yourselfi toodetel on selle kõigega suur seos ning kohe kirjutan kõigest täpsemalt.

Minu elustiil siiani …

… oli üsna hea, kuni esimese lapse sünnini 2,5 aastat tagasi. Siis muutus mu elu üsna koduseks ning seda oli ka mu käitumisest ja välimuselt kaugele näha. Vahepeal ei toimunudki erilist arengut ning peale teise lapse sündi toimus eriti kiire langus nii mu vaimses kui ka füüsilises vormis.

“Depressioon jääb tihti diagnoosimata ja selle tagajärgi ei teata. Sümptomiteks on lootusetuse tunne, süü- või väärtusetuse tunne, toitumisharjumuste muutumine, püsiv kurbus, keskendumisraskused, uneprobleemid ja huvi kadumine tegevuste vastu, mida tavaliselt nauditakse.”

Tundsin, et olen nagu kadunud koduste toimetuste ja laste sisse ning tekkis ka väike kriis. Tunnistan ausalt, et ma olin igatepidi katki. Minu söömisharjumused olid muutunud nii kehvaks ja vaimselt tundsin, et ma pole enam nii lahe elukaaslane ja hea ema, kui olla tahaksin, vaid hoopis kõike vastupidist.

See kõik oli kokku üks suur ja järsk kallak ning ma otsisin igalt poolt väljapääsu, mis tundus nii lootusetu.

Peale teise lapse sündi toimus Karethi elus kiire langus nii vaimses kui ka füüsilises vormis.

Kui usk on täielikult kadunud ja lahendust enam pole

Otsisin lahendust iga päev ning mind aitas palju mu maailma vahvaim elukaaslane. Ma teadsin, et rääkimisest on abi. Me proovisime leida erinevaid viise, et mu vaimset ja füüsilist tervist parandada, aga miski polnud jätkusuutlik. Kuni ma ühel päeval nägin Boost Yourselfi toodete reklaami.

Ma lugesin ja kaalusin pikalt, kas need smuutitamised aitaks mind või pigem mitte. Kui mu elukaaslane küsis minult jõulusoovi, siis mu ainsaks sooviks oli saada üks normaalne blender ja hunnik Boost Yourselfi supertoidusegusid.

Järgmisel päeval ta teatas mulle, et täitsa hea blender on olemas ja et ma valiksin nüüd endale oma maitse järgi ka Boost Yourselfi tooteid. Ma ei suutnud seda uskudagi, kuid valisin endale mõne segu prooviks välja.

Ausalt, mu viimane mõte oli siis küll, et kas nii väike ja lihtne asi võiks tõesti mu terviseprobleeme lahendada?

“Teatud toitainete ka tühisena näivad puudujäägid on piisavad, et mõjutada aju keemiliste protsesside kaudu meeleolu. Aju on esimene organ, kuhu tarbitud toitaineid jõuavad.”

Ma lunastasin oma pakid muidugi juba enne jõuluõhtut välja, sest ei jaksanud enam oodata. Hakkasin KOHE tegema smuutipäevi ja lugesin kõik materjalid hoolega läbi. Oma esimese smuuti tegin Detox supertoiduseguga ja see oli imeline!

Teate, ma olin omadega juba väga väsinud ja liimist lahti ning see tundus mulle viimase lootuskiirena. Smuutid olid minu jaoks lootuskiir, et ma võiksin jälle magama minna ja ärgata suurima rõõmuga.

Mu mees ei suutnud uskuda, et see blender meie peres nii tihedalt kasutusse läheb, aga läks ja on siiani. Ta on hästi praktiline inimene ega soovi asju kapile niisama seisma osta.

Kogu mu elu muutus – kaotasin 6 kg, olen taas rõõmus, energiline ja tahet täis!

Sain juurde palju energiat ja hea enesetunde ning langema hakkas ka mu kaal, mis oli rasedustega kõvasti suurenenud. Aga seda ma poleks kunagi arvanud, et nii lihtsate asjade abil saab oma elu muuta jälle positiivseks ja nauditavaks.

Kui numbritest rääkida, siis kaotasin kokku 6 kg ja sellest mulle piisas ning olen seda suutnud siiani hoida.

Kareth kaotas Boost Yourselfi supertoitudega smuutisid juues 6 kg, on taas rõõmus, energiline ja tahet täis.

Ma arvan, et sellele muutusele aitas kindlasti kaasa ka mu meeletu tahe ja soov ennast aidata. Täna võin öelda, et mu enesehinnang ja energia on jälle laes, sest ma tunnen end nii hästi ja ilusana.

Kõik on ikkagi kinni suhtumises, teadmatuses ning kindlasti mängib rolli keerulisem eluperiood. Tuleb leida enda jaoks see mingi õlekõrs ning sellesse korralikult pühenduda. Nüüd me smuutitame juba koos lastega!

Olen südamest tänulik neile armsatele inimestele, kes on võtnud südameasjaks selliseid tooteid välja mõelda – need tõesti muutsid minu elu!

Healthy Weight supertoidusegu sisaldab baobabi pulbrit. See on supertoit, mis sisaldab 14 peamist vitamiini ja mineraalainet, tagades kõik vajalikud toitained su kehale ning tõstes seeläbi ka sinu üleüldist meeleolu ja elukvaliteeti.”

Olen katsetanud supertoidusegudega erinevaid variante, aga olen siiski jäänud smuutide juurde. Üldiselt ma smuutitan ikkagi iga päev, asendades kindlasti ühe toidukorra smuutiga.

Mulle meeldib teha seda nii hommikul kui ka õhtuti. Mingil imelikul kombel loen ma esimeseks smuuti juures välimust ja teiseks alles maitset. Vahepaladeks armastan teha Yerba Mate teed ja naudin sellegi maitset mõnuga.

Siin on Karethi kaks lemmikut smuutiretsepti

Tõhus kaalulangetaja

Minu igapäevane roheline smuuti

Healthy Weight supertoidusegu sisaldab baobabi pulbrit. See on supertoit, mis sisaldab 14 peamist vitamiini ja mineraalainet.

Terve pere tervis on nüüdseks parem ja meel õnnelikum!

Tänu supertoitudele on muutunud tegelikult terve meie pere toitumine tervislikumaks. Tahtsin anda endast maksimumi, et kõik töötaks ja ma saaksin tagasi enda keha ja ka vaimse enesetunde, sest kahe väikese lapsega olin magamatusest ja kodusest elust üle kuhjatud.

Olen enda kogemust jaganud siiani oma kõige kallimatega, aga nüüd, kui tunnen ennast lõpuks elutervena, siis on õige aeg oma lugu ka teisteni tuua. Kui keegi leiab minu loost inspiratsiooni ning tahaks ka proovida, siis ma soovitan südamest smuutitamisega alustada. Endal peab olemas olema tahtmine ja kindlasti ka mõni supertoidusegu ei tee paha.

“Kui tänu mu loole saab üks inimenegi sama rõõmsaks ja positiivseid tulemusi, siis minu päev on korda läinud!”

Boost Yourself Healthy Weight kuur Boost Yourself

Ma kordan veel, et ma poleks iial arvanud, et nii lihtsalt ja heade maitsetega saab enda energiavarusid täiendada, kaalu langetada, olla tervislik ning saada tänu sellele kõigele julgust ja enesekindlust, mis viib ainult edasi!

Ja ma võin julgelt öelda, et minu eduloo taga on ainult üks väike samm – Boost Yourselfi supertoitude lisamine enda ellu. Soovin kõigile palju tervist ja ma väga soovin, et kellelgi poleks mitte ühtegi tervisehäda.

Paraku on aga nii palju haigusi ja muid vaimseid probleeme. Kui vaid saaks need kõik kuidagi ära kaotada või neid vähemalt leevendada, oleks maailm palju ilusam paik.

Meie tervis ja elu on suuresti ikkagi meie enda kätes ja proovi Sina ka kasutada seda niigi lühikest elu võimalikult täisväärtuslikult elades. Esmalt tuleb ennast armastada ja uskuge mind – see on seda väärt!

-10%
(25 arvustust)
35.80

Healthy & Weight kombo 30 päevaks + TASUTA saatmine

Lisakilod tulevad nagu iseenesest, ent sama lihtsalt need ära ei lähe. Nüüd on aeg öelda neile head aega! Healthy Weight kombo on mõeldud sulle, kui soovid saledamat figuuri ilma kaloreid lugemata.

 • Aitab kaasa tervislikule toitumisele.
 • Suur valgusisaldus aitab smuutist kõhu kauem täis hoida.
 • Sobib ka imetavale emale.
 • 100% mahe ja looduslikud koostisosad.
 • Gluteenivaba.
 • Telli endale ka tasuta Healthy & Weight kava ja retseptid.
 • Kahest pakist tervisesegust jätkub sulle  30 päevaks.
 • Tasume sinu eest saatmiskulu 2.69 €, kui tellimuse summa on üle 35 €.
 • Registreeru Boost Yourselfi püsikliendiks ja teeni iga ostuga 5% raha tagasi.
Tootekood: A00177 Kategooriad: , ,
(25 arvustust)
35.80
(445 arvustust)
19.90

Greens Detox tervisesegu smuutidele (120 g)

Turguta oma tervist klaasikese rohelise tervisesmuutiga! Sobib igapäevaseks kasutamiseks.

 • Meil on ka suurem 250 g pakk Greens Detox tervisesegu smuutidele.
 • 4 kõrgelt hinnatud rohelist tervisetoitu: nisu- ja odraoras, klorella ning spirulina.
 • Sisaldab rohkelt C-vitamiini (camu camu mari).
 • Sisaldab palju eluks vajalikke vitamiine (nt A, C, B-grupi vitamiinid) ja mineraalaineid (nt raud, tsink).
 • 35 g taimset valku 100 g kohta.
 • Lisa 1-2 tl smuutile. 120 g pakist jagub 28 smuutiks.
 • Gluteenivaba.
 • JAMAVABA toode ei sisalda lisaaineid.
 • Tasume sinu eest saatmiskulu 2.69 €, kui tellid üle 35 €.
 • Registreeru Boost Yourselfi püsikliendiks ja teeni iga ostuga 5% raha tagasi.
Tootekood: 4744693014369 Kategooriad: , , ,
(445 arvustust)
19.90

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga