Boost Yourself smuutid on head vitamiiniallikad

Jelena: “Joon smuutisid iseenda ja oma pere heaolu nimel!”


“Oma esimese smuuti koos supertoidusegudega jõin ma 2016. aasta sügisel ja Boost Yourselfi supertoidusegudest kuulsin läbi sotsiaalmeedia,” meenutab Jelena.

Oli käimas “14 päeva ja üks smuuti päevas” väljakutse ja ta otsustas kaasa lüüa, kuna see tundus talle uus ja põnev. Varsti saab juba kaks aastat, kui ta on regulaarselt supertoite tarbinud. Kuidas see on tema elu ja valikuid muutnud?

Purgivitamiinid on tema jaoks minevik

Jelena on teinud kaasa kaks korda Detox puhastuskuuri.

“See hea ja kerge tunne pärast puhastuskuuri on võrratu! Energiat on rohkem, seedimine on korras, keha on puhanud ning tänulik,” räägib ta enesetunde muutusest.

Kuid smuutisid joob ta iga päev, sest tunneb, et pakub seeläbi oma kehale vajalikke vitamiine ja mineraalaineid, mida ta mõnest teisest toidust nii lihtsalt kätte ei saa.

“Suur muutus on selles osas, et ma olen loobunud “purgivitamiinidest” ja üritan kõik vajalikku saada just smuutidest. Tarbin iga päev vähemalt ühe smuuti ja lisan sisse sobiva supertoidusegu. Kas siis proteiini, Berryt või Chocot, oleneb täitsa tujust,” räägib Jelena.

Tema 100% lemmik on Detox supertoidusegu. “Eriti hea, kui teha rohelist smuutit ananassi, selleri ja rohke spinatiga. See on super hea puhastus kehale, kuid minu harjumus on see, et mulle meeldib smuutit juua hommikuti või kolmanda toidukorrana (muidu toitun neli korda päevas).”

Oma toidumenüüst ei ole ta midagi välja jätnud, kuid viimasel ajal huvitavad teda aina rohkem taimetoidud ja vegan retseptid. “Mulle meeldib katsetada uusi retsepte ja avastada teistsuguseid ning põnevaid maitseid.”

Pani kogu oma pere smuutit jooma

Alates suve algusest on võimalik kõigil kaasa teha smuutiteisipäevasid. Mis see tähendab? Igal teisipäeval vaheta oma tavapärased toidukorrad smuutide vastu ja lae oma keha õigete toitainetega. See on hea võimalus anda oma seedimisele puhkust. “Smuutiteisipäevad on hea võimalus teha organismile restart. Suvel on palju grillimist ja “patustamist” toiduga, ja üks päev nädalas teha oma kehale pai, on vägagi vajalik.”

“Ma mõtlen alati rõõmuga, kui head kütust ma endale sisse panen: värsked marjad, maitsetaimed, köögiviljad. Ma teen seda enda jaoks, see on ju minu valik ja minu tervis. Ja muidugi terve minu pere tervis!”

Jelena ütleb, et tal on väga vedanud lastega, mis puudutab just nende söömisharjumusi. “Nad jooksevad mööda maja ringi juurikad käes ja teevad lehtsalatist burksi,” rõõmustab Jelena. Ta mainib, et ka tütre sõbrannad tulevad külla ja paluvad, et ta valmistaks ka neile smuutit. “Ja teen hea meelega! Loodan, et nii ma annan neile head eeskuju!”

Smuutide joomine = heaolu

“Minu mees oli alguses väga tõre, et mis mõttes ta hakkab mingit murukokteili jooma? Tükk aega moosimist ja ta tegigi minuga esimese 3-päevase puhastuskuuri roheliste smuutidega kaasa ja hommikusmuutide väljakutse samuti,” meenutab Jelena, kes on oma mehe üle väga uhke. “Ta sai aru, et ta teeb seda eelkõige enda heaolu nimel!”

Jelena soovitab lisada smuuti menüüsse kõigil. “Sinna sisse saab nii palju head ära peita, näiteks lehtsalatit, spinatit ja muud rohelist, mida niisama võib olla ei söökski. Kahjuks paljud arvavad, et see on kallis lõbu ja loobuvad. Samas kui valida hooajalisi puu ja köögivilju, vaadata sooduspakkumisi, on see palju odavam ja kasulikum, kui hiljem osta välja retseptiravimeid.”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga