Heidi Liblik

Heidi kogemus: “Minu keha tänas mind pärast smuutikuuri”


Kuidas sulle 3-päebane Detox smuutide joomine meeldis?

Ma tegin kolmepäevast smuutikatsumust juba teist korda, seega ilmselgelt meeldis väga. Sellised puhastuskuurid kehale on väga vajalikud (eriti pärast pühasid või rasket nädalavahetust nt). Tundsin ennast pärast smuutipäevasid väga hästi.

Mida kartsid kõige rohkem enne Detox-kuuri algust?

Ma kartsin loomulikult, et ei pea vastu 3 päeva ilma n.ö päris söögita ja et tekivad igasugused hirmsad isud. Samuti kartsin, et ei jaksa midagi teha, kui ainult smuutisid joon. Aga tegelikult oli vastupidi – energiat oli palju.

Milline oli raskeim päev?

Mõlemal korral, kui smuutipäevasid tegin, oli esimene päev kõige raskem – see ümberharjumise moment. Aga edasi läks iga päevaga kergemaks ja pärast kolmandat päeva mõtlesin, et teen neljanda ka veel. Tekkis hasart! Neljandal päeval tegingi veel pool päeva smuutisid ja siis natuke juurviljapüreed juurde.

Milline enesetunne oli kolmanda päeva lõpuks?

Kerge oli olla, kuna kaal oli langenud – see toob ju igale naisterahvale naeratuse näole. Nahk oli palju klaarim ja üldine enesetunne parem, kui varem. Keha tänas mind! 🙂

Pärast neid väljakutseid endale olen hakanud igapäevaseks smuutitajaks. See on imeline ärataja hommikul ja mugav ka, kui pole aega hommikusööki vaaritada. Vahel teen smuuti valmis ja joon seda hoopis autoroolis (aja kokkuhoid). Seega olen endale märkamatult hakanud palju tervislikumalt toituma. Ei taha enam igasugust jama endale sisse süüa. Kui on kiire, siis teen pigem smuuti, mitte ei haara võileiva järele.

Hakkasin ka hiljuti tantsimas käima ja kõige parem eine õhtul pärast trenni on Workout smuuti. Need retseptid on mul hetkel vaieldamatud lemmikud!

Heidi
makeadorable.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga