Boost Yourself Aile Tammela kogemus

Healthy Weighti väljakutse läbinud Aile: “Leidsin endas taas motivatsiooni, head harjumused ja rahu!”


Alustan sellest, et iseenda kohta on alati raske kirjutada ja ennast võõrastele avada. Viimase aasta jooksul olen õppinud ennast tundma ja nüüdseks julgen avada oma mõtteviisi. Jagan teiega oma kogemust ja teekonda tervema ja parema iseendani.

Minu igapäevaelu koosneb kodust, perest ja muidugi ka tööst. Ma armastan joonistada ja maalida, olen seda teinud nii kaua, kui ma mäletan. See on midagi, mis viib mind täiesti teise maailma.

Võin enda kohta öelda, et ma olen rahutu hing. Kui mul tekib rutiin, siis ma otsin kohe, kuidas saan ennast arendada või kasulik olla.

Miks otsustasid alustada Healthy Weight väljakutsega?

Otsustasin alustada Healthy Weighti väljakutsega, kuna tundsin, et midagi on puudu. Ma ei jälginud eriti enda toitumist ja paraku andis see kõvasti tunda.

Tekkis loid tunne ning üleüldse ei olnud mingit motivatsiooni midagi teha. Jah, ma käisin ja olin, aga enesetunne oli nõrk ja ma ei tundnud ennast oma kehas hästi.

Kõige rohkem andis halb toitumine mu nahal. Olen teismelise east alates võidelnud aknega ja põletikuga oma kehas. Oi, kuidas näonahk läks pärast suve kehvaks!

Tekkis jälle põletik ning kõva löögi sai mu enesekindlus. See on suurim põhjus, miks ma esitasin endale väljakutse. Ning muidugi ka selleks, et leida endas taas inspiratsiooni ja motivatsiooni. Pean ütlema, et algus oli väga raske.

Olen ka väljakutseid teinud ka varem. Pikim neist oli Detox Challenge, mis kestis kaks nädalat – kõigepealt neli päeva ja kolm detox smuutit päevas.

See oli aeg, kui olin omas elemendis ja väljakutse läks väga hästi. Tekkis uuesti tervislik rutiin. Enesekindlus tõusis, kilod kadusid ja nägin, kuidas keha puhkab ning põletik taandus tunduvalt.

Kas oled vaevelnud mõne terviseprobleemi käes, millele otsisid lahendust? Kas oled selle nüüd leidnud?

Olen võidelnud peaaegu kogu elu raskekujulise aknega ja vähesel määral ka seedeprobleemidega. Tundes ennast halvasti ja koledana, siis mulle üks hetk aitas ja saabus piir, et kaua võib ennast niiviisi tunda. Mäletan, et leidsin üsna juhuslikult Boosti Yourselfi tooted.

Hakkasin otsima erinevaid alternatiive, kuidas oma toitumist muuta. Siis leidsingi supertoidusegud! Sellest on nüüd möödas kolm aastat ja olen siiani olnud truu Boosti toodetele.

Tänu smuutidele ja väljakutsetele olen oma aknest peaaegu jagu saanud ja seedimisprobleeme ka enam pole. Igatahes käin ma nüüd iga päev väljas ja tööl nii, et ma ei kasuta ühtegi meigitoodet, et ennast varjata. See on minu jaoks suurim õnn, mis võib üldse olla!

Boost Yourself Aile Tammela smuutiga

Kuidas väljakutse sinu jaoks läks? Kas saavutasid enda jaoks eesmärgi, mida soovisid?

Selle väljakutse alguses oli mul suur hirm, et kas ma suudan olla järjekindel ning nii pikalt ilma murdumata vastu pidada. Kui ma polnud terve suve jooksul üldse ennast jälginud, siis kuidas ma nüüd seda suudan?!

Pean ütlema, et tegin sääsest elevandi. Väljakutse läks suurepäraselt ning õppisin enda kohta jälle, et kui ma endale midagi eesmärgiks võtan, siis saan hakkama. Juba nädal enne väljakutset alustasin enda lainele viimisega.

Meenutasin endale tunnet, mida ma olen tundnud, kui joon järjekindlalt iga päev smuutisid. Ma olin juba unustanud, milliseid imesid see mu kehaga teeb!

Muidugi kõige raskem aeg oli siis, kui pidin lapsele õhtusööki tegema. Tundsin neid imelisi toidulõhnu ja maitsemeeled hakkasid tööle. Me sööme lapsega koos, aga selle väljakutse ajal sõin mina puuvilju ja erinevaid pähkleid. Selleks, et mõtteid eemale viia, lugesin.

Minu eesmärk oli saada tagasi energia ja taastada tervislik rutiin. Tunda ennast hästi nii kehaliselt kui ka vaimselt. Saada mõtted ja pea selgeks, korda enda näonahk ning kaotada mõned ülekilod. Saavutasin need kõik!

Boost Yourself Healthy Weight kuur Boost Yourself

Kuidas leiad motivatsiooni, et hoida ennast tervislikul rajal?

Kõige olulisem on olla motiveeritud ja leida see enda seest. Meil kõigil on see olemas, kui me selle sügavalt enda seest oskame üles leida.

Minu enda motivatsiooni leidmine ei ole olnud kerge. Esimene asi, kuidas ma motivatsiooni otsisin: istusin maha, panin teleka ja kõik segavad faktorid kinni ja lihtsalt olin. Vaikselt ja rahulikult hingates mõtlesin sellele tundele, mida ma soovin saavutada.

Tuletasin meelde, mis tunne on peale rajale tagasisaamist, kui jälgin enda toidulauda pikemat aega. Kuidas ma ennast tundnud olen ja kuidas ma tunnen ennast praegusel hetkel. Ja siis ma leidsin oma motivatsiooni.

Boost Yourself Aile Tammela looduses

Järjepidevalt smuutisid tarbides tundsin ma ennast värskelt, kergelt ning ärkasin hommikul lihtsamalt. Energiat oli rohkem, et jõuda päeval tegutseda. Olin oma pere jaoks rohkem kohal.

Väljakutse ajal leidsin ennast rohkem loodusest ja värskest õhust. Minu mõttetes valitses rahu, positiivsus, rõõmsameelsus ning teotahe.

Tänu smuutidele ja väljakutsele on toimunud suurim muudatus ka minu külmkapis ja poes käimises. Teen paremaid valikuid ning kogu pere laual on rohkem värsket ja maitsvaid puu- ja köögivilju.

Kui sa tahad olla terve, siis pead õppima ennast tundma. Smuutide joomine on minu jaoks kindlasti üks lihtsamaid viise, kuidas olla terve. Olin aastaid tagasi pidevalt haige, sest keha ei saanud vajalikke toitaineid ja vitamiine. Nüüd tagasi vaadates olen nii õnnelik, et enda toidulauale supertoidusegud lisasin!

Aile lemmik smuutiretsept

Boost Yourself Aile Tammela lemmiksmuutid Boost Yourself

Me ei saa tegelikult enne aru, kui meie tervis on juba halb ja seda tagasi saada ei ole enam nii lihtne. Sa ei pea alustama suure hurraaga! Isegi üks supersmuuti päevas viib sind tervislikumale teekonnale ja parema enesetundeni.

-10%
(25 arvustust)
35.80

Healthy & Weight kombo 30 päevaks + TASUTA saatmine

Lisakilod tulevad nagu iseenesest, ent sama lihtsalt need ära ei lähe. Nüüd on aeg öelda neile head aega! Healthy Weight kombo on mõeldud sulle, kui soovid saledamat figuuri ilma kaloreid lugemata.

  • Aitab kaasa tervislikule toitumisele.
  • Suur valgusisaldus aitab smuutist kõhu kauem täis hoida.
  • Sobib ka imetavale emale.
  • 100% mahe ja looduslikud koostisosad.
  • Gluteenivaba.
  • Telli endale ka tasuta Healthy & Weight kava ja retseptid.
  • Kahest pakist tervisesegust jätkub sulle  30 päevaks.
  • Tasume sinu eest saatmiskulu 2.69 €, kui tellimuse summa on üle 35 €.
  • Registreeru Boost Yourselfi püsikliendiks ja teeni iga ostuga 5% raha tagasi.
Tootekood: A00177 Kategooriad: , ,
(25 arvustust)
35.80

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga