Gerli 3-päevase Detoxi kogemus: “Miskipärast kartsin alguses hullemat.”


Kuidas sulle see 3-päevane Detox smuutide joomine meeldis?

Enne detoxi algust otsisin igasuguseid rohelise smuuti retsepte netist, nii põnev oli ette planeerida, et millise ma teen hommikuks, mida lõunaks ja millise smuuti õhtuks. Smuutide vahele jõin vett või teed ja liikusin õues palju.

Mida kartsid kõige rohkem ennem Detox smuutkuuri algust?

Mingit peavalu või muud valu minul ei olnud (küll aga sõbrannal oli esimesed 2 päeva), meeletult energiat tuli juba teisel päeval ja kuna enesetunne oli ka nii kerge ja hea, siis ilmselt tänu sellele tegingi kokku 5 päeva.

Milline oli raskeim päev?

Esimene päev oli selline kus käisin pidevalt külmkapi ust avamas ja tahtsin pidevalt midagi näksida – harjumusest. Teine päev läks kergemalt kuna juba teadsin, mida eesolev päev endast toitumise osas kujutab.

Milline enesetunne oli smuutikuuri lõpuks?

Ma pidasin ennast muidu suureks kohvisõbraks, siis selle smuutitamise perioodi vältel ma kohvist puudust ei tundnud ja olen siiani suutnud praktiliselt ilma kohvi joomiseta olla (väga harva olen tassikese võtnud).

Seda on ilmselt juba teised ka öelnud, aga tõesti näonahale mõjub super hästi!

Sinu soovitus järgmistele smuutitajatele?

Teistele soovitaks esialgu seda pulbrit vähem panna, sest annab ikka korraliku murumaitse kui liialdada. Ja kui muidu mingit koostisosa ei söö, mis retseptis kirjas, siis vali julgelt selle asemel midagi muud või jäta üldse panemata (minu puhul päästis smuuti maitse see kui sidrunit sisse panin – pole eriline selleri sõber).

Kokkuvõttes läks see smuutitamine lihtsalt, miskipärast kartsin alguses hullemat.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga