1st Superfood Protein – esimene smuutidele mõeldud proteiinisegu


Juba kolmandat aastat on Boost Yourself Eestis eest vedanud smuutirevolutsiooni ja aidanud inimestel toitumises olevat auku täita tervisliku ning kiiresti valmiva supertoidusmuutiga. Kõik sai alguse meie enda nõrgast tervisest ja väsimusest, kuna igapäevane kiire elutempo sundis tihti tegema valesid toitumisvalikuid, millest said alguse mitmed terviseprobleemid. Tundsime, et “vana toitumine” ei töötanud ja oli vaja leida midagi, mis toetaks tervist, mitte ei nõrgestaks seda.

Esmakordselt Eestis, unikaalne maailmas ja toodetud Saaremaal

Nüüd oleme astunud sammukese edasi ja asunud võitlusesse kõikide ületöödeldud ning kunstlikult maitsestatud proteiinisegudega, pakkudes tervislikumat lahendust – 1st Superfood Protein smuutidele.

100% taimne proteiin, ilma ühegi lisaaineta

Suurem osa turul olevatest proteiinipulbritest on kõrgelt töödeldud ning segatud igasuguste mittekasulike lisaainetega. Kuna orgaanilised supertoidud ja toitumine on meie erialaks, siis sellest tulenevalt seadsime omale eesmärgiks luua taimset päritolu valgulisand, mis oleks täite- ja maitseainete, suhkru- ning säilitusainete vaba.

Me ei kasuta ühtegi lisaainet ja kakao maitse saamiseks kasutame 100% puhast toorkakaod, mida impordime Peruust. Toitumine on inimeste jaoks liiga keeruliseks tehtud ja meie missioon on aidata seda uuesti lihtsamaks teha.

Lisaks vitamiinidele ja mineraalidele on ka valgul oluline osa tasakaalustatud toitumises

Valgud on vajalikud rakkude kasvamiseks ja uuenemiseks, mis tähendab, et valku on vaja vere ringlemiseks, naha uuenemiseks, lihaste taastamiseks ning tugevate luude säilitamiseks. Erinevalt rasvast ja süsivesikutest ei säilita keha valgutagavara, kuid soovides oma menüüsse lisada taimset valku, piisab vaid 1-2 supilusikatäiest 1st Superfood Protein segust. Ühes serveeringus (2 spl) on 20 g valku.

Sobib nii kehaliste eesmärkide saavutamiseks kui ka tervisliku ja tasakaalustatud toitumise toetamiseks

Proteiinismuuti valmistamine võtab aega kõigest 3 minutit (ettevalmistus 2 min + blenderdamine 1 min). Tulemuseks on värskendav energialaeng, mis sobib nii hommikusöögiks, treeningu-eelseks suupisteks, treeningjärgseks turgutajaks kui ka õhtusöögijärgseks maiuspalaks. Seega pole vahet, kas soovid läbi toitumise kasvatada lihasmassi, saleneda või lihtsalt säilitada oma suurepärast figuuri.

Taimset päritolu valku peetakse tervislikuks valguks

Tegelikult pärinevad kõik valgud algselt taimedest. Loomad töötlevad selle ümber, aga loomad ise söövad karjamaal muru, mitte teisi loomi. Taimset päritolu valku on organismil oluliselt kergem seedida kui loomset päritolu valku ja lisaks sisaldab see suurel hulgal fütotoitaineid, antioksüdante, vitamiine, mineraale ning kiudaineid.

Elevant on üks suuremaid ja tugevamaid loomi terves maailmas, kes saab oma valgud kätte just taimedest

Mitmed suured toitumisorganisatsioonid kinnitavad, et loomsete valkude vaba toitumine sobib inimestele igas eluetapis. Taimse toitumise sobilikkust igas vanuses inimestele on kinnitatud ka mitmetes riiklikes toitumissoovitustes, muuhulgas Soome 2016. aasta toitumissoovitustes.

Inimestel puudub bioloogiline vajadus tervete loomsete või taimsete valkude järele, selle asemel vajame hoopis valkude ehitusklotse aminohappeid. Keha lammutab toidust saadavad valgud aminohapeteks, millest ehitab üles just talle sobilikud valgud.

Kuigi loomset päritolu valgud on üldiselt mõnevõrra suurema biosaadavusega kui taimsed, on ka ainult taimetoite tarbides võimalik üsna lihtsasti tagada kõigi vajalike aminohapete nii kvantitatiivne kui kvalitatiivne piisavus. Selleks olemegi kombineerinud tooted riisi- ja herneproteiinist.

Kuidas need maitsevad?

  • Chocolate proteiinisegu lisab smuutile mõnusalt pehme šokolaadise maitse. Ideaalne mandlipiima, banaani ja näiteks pähklivõiga.
  • Original proteiinisegu on maitselt ja värvilt neutraalne ning sobib kõikidesse smuutidesse. Eriti hea marjasmuutides!
  • Caffeine on esimene naturaalse kofeiiniga 100% taimne valgusegu, mis aitab sul trennis või võistlusel endast parima anda.

Kui kaua ühest pakis jagub?

Proteiinisegu pakk on 500 g ehk 2,5 korda suurem kui Balance ja ühest pakist saab 30+ supilusikatäit.

1 spl = 10 g proteiini

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga