Boost Yourself Detox smuutikuur

CrossFit treener: Detox smuutikuur andis uut energiat ja kaotas 3 kg


Mis motiveeris sind Detox programmis kaasa tegema?

Usun, et kehal on võime ise terveneda, aga seda vaid juhul, kui me anname talle selleks võimaluse. Kõik mis me endale päeva jooksul suust sisse pistame (ma olen igapäevane lihasööja) nõuab meie ainevahetuselt suurt tööd ja vaeva ning kui meie kehal on mõni muu mure, ei pruugi tal selle lahendamiseks aega olla, ainevahetus röövib kogu tähelepanu endale.

Sügisväsimus peal, jälgides Boost Yourself’i Instagramis, tuli mõte endale uus väljakutse esitada – enesetunnet usaldades võtsin eesmärgiks teha 3-5 päeva detox programmi koos roheliste smuutide ja Detox supertoiduseguga – juues iga päev 3 rohelist smuutit, taimeteesid ning lisaks rohkelt sidruni-kurgi vett, ja ei midagi muud.

Olin tubli ja lõpetasin tulemusega: 4 päeva.

Mis oli kõige raskem katsumus?

Neljanda päeva õhtul hakkasid igasugused isud tekkima, ei tahtnud neid väga suureks lasta, seega otsustasin, et viiendat päeva tegema ei hakka ning parem lõpetan 3-päevase organismi puhastava smuutkuuri hea tundega, et järgmine kord sama tundega alustada.

Millal hakkasid puhastuskuuri mõju tundma?

Kohe esimesel päeval oli juba kuidagi kergem olla. Aga võimsamat mõju muidugi tunnen hetkel, kui prgramm värselt läbi tehtud. Vahe on märgatav, mõju on lihtsalt super!

Kuidas Detox smuutikuur parandas sinu enesetunnet?

Peletas väsimuse, andis energiat, vähendas stressi, rohkesti uusi ideid, lisaks veel 3kg kadunud. Ühesõnaga väga värske ja teotahet täis enesetunne valdab mind hetkel!

Kui palju tegid kuuri jooksul trenni ja kas tundsid ennast kuidagi “nõrgemana”?

Nelja päeva jooksul võtsin mitmel korral ette 1,5h jalutuskäigu, kahel päeval tegin kaasa Crossfiti treeningut (jõud ja kõrge intensiivsus) ja ka kahel korral käisin ennast merevees karastamas (suur energiakulu normaalse kehatemperatuuri saavutamiseks). Nõrkusest oli asi kaugel, muidu ei oleks ju nii tegus nende päevade jooksul olnud 😉

Kas soovitaksid teistel ka teha?

Sada protsenti ja olen seda juba mitmele inimesele jõudnud soovitada!

3 päeva ja 9 smuutiga parema enesetundeni

Kui tunned, et keha vajaks turgutust nii vaimselt kui füüsiliselt, siis lae alla 3-päevase smuutikuuri kava ning proovi ise järele!

Juba kolme päeva pärast tunned end energilisemalt, sinu seedimine paraneb, ainevahetus muutub kiiremaks ning tunned, kuidas stress on kehalt kadunud, sest organism on saavutanud hormonaalse tasakaalu.

Lisaboonusena vabaned ka lisakilodest!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga