Triin: “Detox-kuuriga alustamine tundus olevat parim start suvise ideaalvormi nimel.”


Minu esimene organismi puhastav detox-kuur oli selle aasta jaanuaris ja ma võin üles lugeda ainult positiivseid asju, mis need kolm esialgu päris hirmuäratavat päeva minu ellu tõid. Ma võtsin kolmepäevase puhastuskuuri ette kolmel põhjusel.

  1. Alustada uut aastat uue energiaga. Nagu ilmselt paljudele meist tuttav, läheb see detsember mööda peaasjalikult ühe laua tagant teise taha istudes ja sellel koosistumisel ning söömisel lõppu ei paista tulevat. Kui siis kalendrisse lööb ette jälle 1.jaanuar hakkame oma toitumist kiirelt üle vaatama, sest suveni on ju AINULT 5 kuud. Selline olen ka mina. Detox-kuuriga alustamine tundus olevat parim start suvise ideaalvormi nimel.
  1. Ma olen nii-nii kaua vaevelnud selliste veidrate kõhuvalude all, mis tulevad, millal tahavad ja lähevad, millal tahavad. Puhitus, seedehäired ja maovalud on olnud minu normaalsus juba põhikoolist saati ning mitte ükski arst ei ole välja selgitanud, et milles see seisneb. Kuna ma lugesin, et puhastamine smuutidega aitab kiirendada ja ka parandada seedimist oli see minu jaoks nagu valgus ühes pimedas tunnelis. Ja tõepoolest – iga tunneli lõpus ON valgus. Olen tänaseks tundnud täpselt 0 korda seda imelikku kõhuvalu, mis mind nädalast nädalasse juba nii kaua on vaevanud. Ilmselt ainult smuutikuuriga poleks see õnnestunud, aga tuues smuutid igapäevaellu ka pärast kuuri, on ilmselt see lahendus minu probleemile.
  2. Hakata armastama ROHELISI smuutisid. Mulle on smuutid kogu aeg meeldinud ja need on elus minuni tihti jõudnud. Mis mind aga alati on väga hirmutanud, on rohelised smuutid. Kuidagi see idee, et salat ja puuviljad on kokku blenderdatud, on mulle alati jätnud sellise halva mulje. Tuleb välja, et ma polnud elus mitte kunagi ühtegi head rohelist smuutit joonud ja ma hakkasin kolme päeva jooksul rohelisi smuutisid lausa armastama. Selgus, et ega roheline smuuti ei pea olema igav ja vastik. On nii palju erinevaid maitseid ja jagub kõigile variante. Pluss seda spinati maitset tihti ei tunnegi. Täielik bingo minule.

Mina kaotasin 3.5 kg ja liikusin värskes õhus palju

Jaaaaa, need olid rasked kolm päeva. Aga samas nii mõnusad. Mina kaotasin 3.5 kg ja liikusin värskes õhus palju. Intensiivsed treeningud jätsin sel ajal ära, aga 10000 sammu päevas tegin kindlasti; käisin saunas, olin enda vastu hea, lugesin inspireerivaid raamatuid ja blogisid. Nautisin elu. Jõin palju vett ning teed. Käisin kinos. Olin koos heade inimestega.

Olen pärast detox-kuuri asendanud kõik hommikusöögid smuutiga ning ma tunnen seda energiat, mis minus on. Ma olen palju kauem võimeline vastu pidama, magusaisu on palju väiksem ning ma olen kuidagi hulga rõõmsam inimene!

Tervitused Šveitsist
Triin

3-päevane Detox smuutikuur annab värskema enesetunde, puhastab organismi ja aitab tõhusalt kaalu langetada

KUIDAS SEE KÄIB?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga