Boost Yourselfi tegevjuht Teet Torim: “Kollageen on sinu kõige lihtsam iluprotseduur igasse päeva!”


Boost Yourself on algusest peale arendanud tooteid, mis on kasulikud tervisele, mis on osa tervislikust eluviisist ja mida on lihtne kasutada. Neid põhimõtteid silmas pidades oleme pidevalt arendamas uusi tooteid, mis mõjuksid inimeste eludele positiivselt.

Nüüd oleme välja tulnud uue toote kollageeniga, mis ei tundu küll olevat suur asi, ent on tegelikult siiski päris märgilise tähendusega toode.

Uued kasulikud funktsionaalsused meie klientidele

Meie ettevõte on astumas uut sammu tervisliku ja funktsionaalse toidu osas. Oleme seni otsinud üle maailma kõige võimsamaid toite, mis on kohalikes kultuurides oma toiteväärtuse või omaduste osas kõrgelt hinnatud. Eesti mustikast jääb väheseks, kui mõelda maailma kõige C-vitamiini rikkama marja peale või kui otsida, millisest viljast saab kõige rohkem rauda.

Me jätkame kindlasti seda arendust ja otsimist, aga uue osana lisame meie toodetele juurde ka teised vajalikud ja kasulikud funktsioonid. Kollageen annab meile võimaluse minna enda supertoitudest kaugemale ja tuua inimesteni funktsionaalsust, mida oli muidu raske saavutada.

“Kollageen on väga oluline naha elastsuse jaoks. See on vajalik naharakkude uuenemiseks ja aitab hoida nahka pingul.”

Boost Yourself kollageen

Edaspidi muutub meie toodete portfell oluliselt mitmekesisemaks. Smuutid on paljuski meie toodete kasutamise üks põhilisemaid viise, aga siia juurde lisanduvad kindlasti võimalused kiiresti tarbimiseks lihtsalt vee või mahlaga ning smuutide valmistamine jääb tahaplaanile.

Uus kollageeniga ilusari “You are beautiful”

Oleme uue kollageeniga ilusarja “You are beautiful” arendamisel silmas pidanud põhimõtteid, mis aitavad kaasa naha tervise parandamisele. Et nahk saaks särada, vajab see toitmist, mitte kreemitamist.

Naha eest hoolitsedes tasub silmas pidada, et kõik see, mis paistab nahal välja, on peegeldus sellest, kuidas sa toitud. Üks oluline osa värske ilme saavutamisel on naha kollageenitase. Naha kollageeni tootmine väheneb märgatavalt juba alates 25.-30. eluaastast. Selle tulemuseks on naha vananemise tundemärgid: tekivad kortsud, nahk kaotab jume ja muutub kuivaks.

Boost Yourself kollageen inuliiniga

Seda on võimalik parandada, toites nahka kollageeni, erinevate vitamiinide ja mineraalainetega. Meie oleme täna selle töö ära teinud ja lisanud enda uude tootesse kollageeni ning tänu supertoitudele ka C-vitamiini, mis aitab kaasa nahas kollageeni tootmisele ja omastamisele. Kollageeni segus leidub ka tsinki ja muid vajalikke mineraalaineid selleks, et kõik see oleks nahale parim toitev kooslus.

“Kollageen takistab nahas keskkonnas leiduvate mürkide ja mikroorganismide imendumist.”

Unusta kasutud ja kallid kapslid, milles on vaid 0,4-0,8 g kollageeni

Oleme oma supertoidusegu loonud nii, et ainuüksi 1 supilusikatäis sisaldab kesmiselt 5 g kollageeni.

Lisaks naha tervisele kaitseb kollageen liigeseid ja aitab neid kiiremini taastada, parandab luude elastsust ja vastupidavust ning aitab moodustada lihaskudedele kvaliteetset struktuuri. Kuigi naha jaoks kasutatakse kollageeni ka mitmetes kreemides, siis kahjuks kollageen ei imendu sel viisil hästi ja jääb suuremas osas lihtsalt naha pinnale. Välimine ilu algab alati seestpoolt!

Kõige lihtsam iluprotseduur – 30 sekundit ja valmis

Kuna kollageeni tarvitamisel on viidatud palju sellele, et seda ei ole soovitatav blenderdada, siis soovitame kollageeni segu varem valmis tehtud smuutidesse lihtsalt juurde segada. Tegelikult on toode valmistatud nii, et see on valmis tarbimiseks ka mahla või lihtsalt veega – sega 1 portsjon kollageeni segu klaasi mahla või veega ja nahka toitev shot ongi olemas!

Oleme kollageeni segu valmistamisel mõelnud naistele, kes soovivad oma aega mõistlikult kasutada. See peab olema kõige lihtsam iluprotseduur üldse – 30 sekundit ja valmis!

Kõige parema tulemuse saavutamiseks soovitame teha 90-päevase kollageeni ilukuuri ning seejärel teha väikese pausi. Juba 14. oktoobril alustame üheskoos kollageeni ilukuuriga, mille raames võtame 1 shoti kollageeni päevas – ikka ilusama naha, juuste, küünte ning tervise nimel.

Tule, teeme üheskoos enda kehale head ning pane ennast kollageeni ilukuurile kirja!

Teet Torim
Boost Yourselfi kaasasutaja ja tegevjuht

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga