Boost Yourselfi tegevjuht Teet Torim: “4 aastat on õpetanud nii üht kui teist ja aeg on tähistada!”


Lööme lahti meie sünnipäevakuu ja tähistame seda 4 aastat koos teiega 

Täpselt 4 aastat tagasi oli juuli meie esimene kuu, kus müüsime oma esimest toodet – Balance supertoidusegu. Täna on meie portfellis juba üle 10 toote ja see täieneb pidevalt.

Meil on üle 10 000 kliendi, kes on osalevad püsikliendiprogrammis. Oleme oma klientidele korraldanud 16 väljakutset, alustades detox puhastuskuuriga ja lõpetades kogu pere vitamiinikuuriga. Iga inimene on leidnud endale ühe põhjuse, kuidas enda elustiili sisse tuua kõige lihtsam tervislik harjumus: supertoit ja smuutid.

“Meie edu peegeldab meie klientide edu.”

Sven ja mina oleme kogu oma hinge sellesse ettevõttesse pannud, millega on täna seotud 11 töötajat. Meie kasv ei ole tulnud kergelt ja oleme kogenud tõuse ja languseid, aga meie nägemus sellest, kuhu jõuda tahame on aidanud meid motiveerituna hoida.

1 000 000 õnnelikku klienti on meie unistus. 1 000 000 inimest, kelle tervislike harjumusi oleme muutnud enda toodetega – see hoiab meid tegusana.

Klient on meile kõige olulisem ja sellest lähtuvalt on arenenud ka ettevõte

Sünnipäevaks on saanud valmis uus püsikliendiprogramm, mis on väga palavalt vastu võetud – kliendid näevad sellest kasu. Me tahame oma klienti eriliselt kohelda, panna ta tundma, et meie tooted ja teenindus on just täpselt temale mõeldud. Meil on palju kliente, kes on juba aastaid meiega kaasas olnud, aga meil pole olnud võimalust neile pakkuda eelisseisu lihtsalt.

Kõik, kes on sünnipäevakuul liitunud meie uudiskirjaga, loosime iga nädal välja 5000 preemiapunkti (iga nädal 5 võitjat).

Me ei ole väga palju rääkinud oma klientidele mida ja miks me teeme oma asju.

4 põhimõtet, mille järgi arendame uusi tooteid

 1. Innovaatilisus ja uus lahendus
 2. Oleme puhast toitu pakkuv ettevõte – me ei kasuta enda toodetes lisaineid, ei tagane kõrgest kvaliteedist ja kasutame toorainet, millel on mahesertifitseertifikaat või muid kvaliteeti kinnitavat sertifikaati
 3. Toome ainult tooteid, millel on kasulik omadus inimese tervisele, sobib meie kliendi elustiiliga, aitab ja võimendab.
 4. Kasutamine peab olema lihtne, maitsev, mugav.

Läbi aegade meie 3 kõige populaarsemat toodet

 1. Detox supertoidusegu
 2. Crunchy supertoidusegu
 3. Balance supertoidusegu

2019 populaarsemad uued tooted

 1. Healthy Weight Raw Cacao supertoidusegu
 2. Balance Multimineral supertoidusegu
 3. Digestion supertoidusegu
(73 arvustust)
23.90

Healthy Weight supertoidusegu: Raw Cacao 200 g

Sirli tagasiside: “Lisaks sentimeetritele kadus ka väsimus!
Mareta tagasiside: “-5 kg ja number väiksemad püksid!
Kareth: “Kogu mu elu muutus – kaotasin 6 kg, olen taas rõõmus, energiline ja tahet täis!

Oled väsinud erinevatest toitumispiirangutest, mis tegelikult ei aita lisakilodest vabaneda? Soovid enda ellu lihtsat lahendust, mis hoiaks kõikuva kehakaalu stabiilsena ja meeleolu tipus? Vabane lisakilodest, raskustundest kõhus, magusaisudest ja väsimusest Healthy Weight supersmuutidega.

 • Eestis toodetud ja 100% puhas mahetooraine
 • Ei sisalda lisaaineid ega lisatud suhkruid
 • TASUTA kaasa väljaprinditud smuutiretseptid
 • Telli kõik ühes kombopakkumine -20% koos TASUTA saatmisega
 • Sobib ka imetavale emale
 • Fitlap soovitab
Tootekood: 999201 Kategooriad: , ,
(73 arvustust)
23.90
(11 arvustust)
23.90

Digestion supertoidusegu smuutidele 200 g

Digestion supertoidusegu on kõrge kiudainesisaldusega toode, et tunneksid end kergelt iga päev.

 • 4 kiudaineterikast supertoitu!
 • Sisaldab Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse (TFTAK) teadlaste väljatöötatud kiudainete segu, mis põhineb veeslahustuvatel kiudainetel.
 • Rikas kaltsiumi poolest, mis toetab seedeensüümide tööd.
 • Sobib suurepäraselt kõikidesse smuutidesse.
 • Sisaldab vaid looduslikult esinevaid suhkruid.
 • TASUTA kaasa väljaprinditud smuutiretseptid!
(11 arvustust)
23.90

Mis teeb Boost Yourselfi töötajast Boost Yourselfi inimese?

Positiivsele ellusuhtumisele ja probleemide lahendamisele orienteeritud inimene – pole probleeme, on vaid lahendused! Inimene, kellel on nälg elus midagi ära teha, õppida ja saavutada tulemusi.

Fun fact! Me pole ühtegi inimest võtnud tööle tema CV-d vaadates. Kõik on valitud välja oskuste põhjal, mida oleme saanud läbi kodutööde hinnata.

See sünnipäev on meile väga eriline, sest siit me alustame uut aastat Boost Yourselfi arengus. 2019 on aasta, kus kaasasime 296 investori raha (220 000 €), et viia Boost Yourself uutele turgudele. Sina, ka kliendina oled osa sellest eduloost.

Ükski ettevõte ei peaks häbenema enda plaane suurelt mõelda ja otsima võimalusi viia oma tooteid ka uutele klientidele. Meie saame sinuga olla selles osas väga avatud ja ei näegi põhjust, miks sa ei võiks meie tegemistega kursis olla.

Selle investeeringu mõju tunneb ka iga meie tänane klient läbi uute tootearenduste. 2019 on meile kindlasti aasta, mis läheb ajalukku uue peatükina meie arengus. Julgus mõelda suurelt on see peatükk.

Kuu on veel pikk ees ja jõuame veel paljust rääkida! 

Hoia meie tegemistel silma peal Boost Yourselfi Instagrami lehel, Boost Yourselfi Facebooki lehel ja Facebookis Boost Yourselfi tervisegrupil.

Tegevjuht ja kaasasutaja

Teet Torim

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

[]