Aile kogemus: “Minu akne on tunduvamalt taandunud”


Aile on üks nendest, kelle eluvaade tervisele ja toitumisele on teinud kannapöörde. Tänu smuutide joomisele on saavutanud ta eesmärgi elada kergemalt, saanud korda oma näonaha ning vaimselt ja füüsiliselt on tal jaksu, et kasvatada üles oma pesamuna. Nagu talle meeldib öelda: Beauty begins from inside!

‘’Ma olen smuutisid joonud juba pea 2 aastat. Kuigi vahepeal oli väike paus, kui ma mõni kuu ei joonud. Mäletan, et enne, kui ma Boost Yourselfi avastasin, soovisin oma eluviisi muutust just toitumises ning tahtsin leida võimalust, kuidas saada tagasi energia ning tervem enesetunne,’’ sõnab Aile.

Ta lausub, et smuutide joomine koos segudega on muutnud nüüdseks kõvasti tema enesetunnet ning eluviisi. Ühtlasi on see kujunenud tema igapäeva osaks, seega 2-3 smuutit päevas pole mingi probleem.

Boost Yourself Healthy Weight smuutikuur

Eesmärk on elada kergemalt

Aile ei saa öelda, et tal oleks kindel ja lemmik aeg smuutideks. ‘’Joon igal ajal, kuid olen tähele pannud, et kõige tihedamini joon hommikuti ja õhtuti. Kui ma veel tööl käisin, siis oli smuuti kaasas mul lõunaks ja ka vahepalaks,’’ jagab ta oma väljakujunenud harjumust.

Üks oluline asi, mida Aile smuutisid juues tunneb on see, et tema nägemus ja vaade tervislikumale elule on teinud suure pöörde. ‘’Smuutisid juues tunnen ennast tervemana, energilisemana ning puhtana. Mis põhiline, minu seedimine on kiirem ja kergem,’’ räägib ta muutustest ja lisab, et igapäevane raskesti seeditav toit ei kuulu enam tema menüüsse.

Tervem, energilisem tunne ja seedimine on parem

‘’Ma tundsin ennast alati pärast nagu täissöödud ja sellega kaasnes raskustunne, väsimus ja vähene energia. Võib-olla on asi ka mõtteviisis,’’ mõtiskleb Aile. Samuti täheldab ta ka seda, et haigused ei kimbuta nii tihti kui varem. ‘’Kokkuvõtvalt on mul meel ja vaim rõõmsam ning muidugi olen tähele pannud, et mõni cm siit ja sealt on ka kadunud,’’ ütleb ta rõõmsalt.

Kuigi tema eesmärk ei ole olnud langetada ainult kehakaalu. ‘’Eesmärk on elada kergemalt, et mul oleks energiat ning vaimu nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt kasvatada üles oma pesamuna,’’ sõnab Aile.

Akne on tunduvamalt taandunud

Üks olulisemaid asju, mida naised smuutid juues tõdevad on see, et nende nahk muutub. Samuti ütleb Aile, et smuutide joomine on tema naha seisukorda väga palju mõjutanud. ‘’Mul on alati olnud suhteliselt probleemne nahk, aga kui järjekindlalt endaga tegeleda ning vahetada välja raskesti seeditavad toidud smuutide vastu, siis minu nahk on paranemise tõusuteel. Klaarim ja jumekam ning minu akne on tunduvalt taandunud,’’ sõnab ta.

Ailega on juhtunud see, et kui ta kas või üks päev smuuti joomisel vahele jätab, siis tal on tunne, et midagi on justkui puudu. ‘’Tunnistan, et on olnud ka halbu päevi, kui ma ei taha ühtegi smuutit näha, aga seda juhtub praegu väga harva. Eks ikka inimene tahab vahepeal pausi millestki, aga olen uhke, et neid halbu päevi on nüüdseks juba väga vähe,’’ rõõmustab ta.

Tema soovitus alustavale smuutitajale on see, et ära kiirusta ning võta rahulikult. ‘’Kui ma alustasin, siis tegin vea ja hakkasin kõike suure hurraaga tegema. Eksisin ja sellepärast oligi mul alguses langus ning ei tahtnud näha ühtegi smuutit paar kuud, aga tegin endale nii-öelda restarti,’’ jagab Aile oma kogemust.

Tunned muutust juba esimese paari nädalaga

Ühesõnaga alusta rahulikult, vaata üle oma igapäevane toidulaud ja alusta ühe smuuti kaupa ja tee seda 1-2 nädalat ning tunneta oma enesetunnet ja kuidas sa peale 1 nädalat tunned. Ära löö endale käega ning proovi-proovi ja ära anna alla!

‘’Tänu smuutidele olen ma õppinud tundma oma vajadusi ning mida mu keha sellel hetkel vajab. See on raske ja ma tean omast kogemusest kui raske, aga harjutamine teeb meistriks! Ja ei tohi kiirustada ning tormata ja mõelda, et joon paar päeva smuutisid ja siis juba enesetunne pöördub,’’ soovitab Aile.

Ta ütleb kindlameelselt, et läheb aega ja ta usub, et langused igas olukorras õpetavad meid üle vaatama väga kriitiliselt ennast ja seda, mida suhu pistame.

Aile lemmiktooted

(437 arvustust)
19.90
(159 arvustust)
23.90
(121 arvustust)
23.90
(165 arvustust)
10.90

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

[]